Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Chelsea TV: Drogba i Lampard wciąż wierzą

Po sobotnim zwycięstwie Didier Drogba optymistycznie wyraża się o naszych szansach na wspięcie się w tabeli.


Powtórka weekendowego scenariusza, czyli nasza wygrana i potknięcie Arsenalu, pozwoliłaby nam na awans na drugie miejsce. Choć dystans jaki dzieli nas od lidera, Man U, jest znacznie większy, wstępny cel w postaci dogonieniu Arsenalu nakręca Drogbę i spółkę.

 

"Bądźmy szczerzy, będzie ciężko [dogonić United], ale możemy wywrzeć trochę presji na Arsenalu i powalczyć o drugie miejsce." powiedział dla Chelsea TV.

 

"Zobaczymy, ale najpierw musimy wygrywać swoje mecze."


"Mecz z West Bromwich był dla nas udany. Dobrze było znów zacząć wygrywać. Ważne jest zapewnienie sobie trzeciego miejsca."


Gol zdobyty przez niego w sobotę był trzecim w pięciu ostatnich spotkaniach. Jak sam mówi po malarii, którą przebył wcześniej, nie ma już śladu.

 

"Kiedy czujesz się pewnie strzelasz jak niegdyś. Pewność soebie wróciła, znów podejmuję więc ryzyko."


"Wszyscy wiedzą, że byłem chory i było mi ciężko, ponieważ nie mogłem dać z siebie 100% dla klubu. Takie jest jednak życie. To trudny sezon, ale teraz musimy przygotowywać się do kolejnego wygrywając pozostałe mecze. Ważną sprawą dla klubu jest udział w Champions League i zakończenie rozgrywek na możliwie najwyższym miejscu - dla fanów i właściciela za to co robi dla Chelsea, dla nas."

 

Frank Lampard był natomiast pod wrażeniem tego jak on i jego koledzy otrząsnęli się po stracie gola i bez większego wysiłku wygrali spotkanie.

 

"Oczywiste jest, że po minionym wtorku strata gola mogła mieć na nas zły wpływ, ale odpowiedzieliśmy wspaniale i mogliśmy strzelić jeszcze więcej bramek."


"Musimy wierzyć, zachowywać profesjonalizm i zamiast zamykać się w sobie po rozczarowaniu związanym z Ligą Mistrzów trzeba się starać. Łatwo jest być dużym chłopcem kiedy wygrywa się po 5:0 co tydzień. Prawdziwy charakter widać jednak dopiero wtedy gdy nie wszystko idzie po twojej myśli. My zareagowaliśmy perfekcyjnie."

Źródło : chelseafc.com

19.04.2011 | 9:26 | Kuba
0 komentarzy

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !