Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00

brak ankiet

MŚ U-20: Anglia bez zmian, Francja wygrywa, Chorwacja gra jutro

Gael Kakuta doświadczył lepszego dnia podczas Mistrzostw Świata U-20 - jego Francja odniosła pierwsze zwycięstwo na turnieju po porażce 1:4 z gospodarzem turnieju, Kolumbią w pierwszym spotkaniu.

Nie brakowało jednak emocji jako, że pomimo wyjścia na prowadzenie na 10 minut przed końcem starcia z Koreą Południową wciąż był remis 1:1. W 81. minucie Francja objeła jednak prowadzenie, a, po doskonałej interwencji jej bramkarza, już w doliczonym czasie gry zdobyła gola na 3:1. Kakuta grał przez 76 minut.

Les Bleus, punktami na równi z Koreą i trzy za Kolumbią, grają w sobotę z Mali, które po dwóch spotkaniach jest bez punktów.

Lewy obrońca Chelsea, Ben Gordon przesiedział natomiast cały dzisiejszy mecz Anglii na ławce rezerwowych. Dla Synów Albionu był to już drugi bezbramkowy remis. Już pojutrze w ostatnim meczu fazy grupowej zmierzą się z Meksykiem.

Już jutro (3:00 rano) Chorwacja zmierzy się w drugim meczu z Nigerią. W pierwszym, przegranym 0:2 z Arabią Saudyjską 90 minut rozegrał Matej Delac.

Źródło : chelseafc.com / fifa.com

03.08.2011 | 22:49 | Kuba