Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00

brak ankiet

Chelsea 3:0 Wycombe; Torres strzela

W meczu, który odbył się dziś za zamkniętymi drzwiami Cobham, Chelsea pokonała Wycombe Wanderers 3:0, a jedną z bramek zdobył Fernando Torres.

Yossi Benayoun dosłownie przetańczył obronę gości i już w pierwszych minutach otworzył wynik spotkania. Dobry strzał Didiera Drogby wybronił Nikki Bull, a Scott Rendell nie wykorzystał najlepszej okazji Wycombe w pierwszej połowie.

Po przerwie Torres podwyższył na 2:0 strzałem z 18 jardów, a chwilę później wynik spotkania ustanowił strzałem z bliska Slobodan Rajkovic. Po drugiej stronie boiska Marvin McCoy zmusił do wykazania się Rossa Turnbulla po wyprzedzeniu Ashley Cole'a.

Chelsea była w końcówce bliska podwyższenia, jednak Salomon Kalou trafił w słupek, a Steve Arnold wybronił strzał Nicolasa Anelki z 15 jardów.

Chelsea (pierwsza połowa): Hilario, Bosingwa, Van Aanholt, Terry, Kalas, Mikel, Kaby, Benayoun, Malouda, Kakuta, Drogba.

Chelsea (druga połowa): Turnbull, Ferreira, Cole, Ivanovic, Rajkovic, B Clifford (Mellis), McEachran, Zhirkov, Anelka, Kalou, Torres.

Bramki: Benayoun 4', Torres 52', Rajkovic 56'.

Sędziował: Phil Dowd.

Źródło : wycombewanderers.co.uk

12.07.2011 | 20:52 | Kuba
32 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Wycombe, Torres, Benayoun, Rajkovic, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

2011-07-13 22:57:26

A Ancelotti przed ostatnim sezonem miał wyjście skoro zdecydowana większość zawodników pierwszego składu była na późnych wakacjach przez Mistrzostwa Świata?

Dodał: GuGu1
2011-07-13 22:34:02

Świetnie! Torres wreszcie strzela bramkę! Myślę ,że w końcu będzie ich więcej.

Dodał: dziagwa
2011-07-13 21:45:21

Widząc młodych w składzie, strzelającego Torresa i w końcu grającego Benayona byłem kompletnie zdezorientowany. Na szczęście Kalou nie zawiódł i upewniłem się że cały news nie jest żartem... Przed sezonem to i Anceloti próbował młodzieży, przez gol Torresa też nie wpadłem w jakiś hurraoptymizm. Ale wygląda to na razie obiecująco.

Dodał: Kowboj
2011-07-13 17:39:58

Niesamowite, że z Philem Dowdem dokończyliśmy ten mecz w pełnych 2 składach.

Dodał: grzes_chelsea
2011-07-13 15:44:07

Myślałem, że redakcja chce puścić scieme pt. \"torres strzela\" a w rozwinięciu że w bramke strzelił :D miłe zaskoczenie

Dodał: Coqu
2011-07-13 14:59:01

A ja mam takie pytanko. Dlaczego Lampard Nie grał ? Ma dodatkowy urlop ?

2011-07-13 13:03:50

maxime żegnamy...

Dodał: Oldgunz
2011-07-13 12:06:38

Z uwagi na fakt, że broń palna jest rzeczą, co do której obieg jest ograniczony, nie spełniając ustawowych przesłanek niezbędnych do bycia podmiotem mogącym o broń ubiegać się skutecznie, niezmiernie trudno będzie mi zastrzelić się. Na szczęście dwa metry porządnego sznura można w Polsce kupić bez ograniczeń.

Dodał: fwfwfwfwssqa
2011-07-13 11:31:24

Yosi sie troche poznecal nad rywalem =)

2011-07-13 10:36:02

Benayoun błysnął. A na skrócie widać nowy plan Villas-Boasa dla Torresa - pozbywaj się piłki jak najszybciej=) Stąd dwa strzały z pierwszej piłki. Może to i jakiś pomysł. Bo patrząc na ubiegły sezon, im Torres dłużej utrzymuje się przy piłce, tym mniejsza szansa, że coś będzie z akcji. Może na bramkę go? Przynajmniej byłaby duża szansa, że samobója nie strzeli.

Dodał: ICEMAN 22
2011-07-13 10:24:34

Dodał: Kiler91
2011-07-13 08:21:22

No tak, młodzież gra. W sumie bramki mi się podobały. Najładniej się Benayoun zachował i bramka której nie powstydził by się nawet sam Messi ;](ps. Drogba i Lampard strzelają ładniej od Messiego ;])

2011-07-13 01:14:33

Dobrze, że poprzeczka jest jedna, bo słupki zawsze może obić dwa

Dodał: EllaNina9
2011-07-13 01:06:57

Niech obije słupki przed sezonem :D Później będzie trafiał do siatki, bo słupki mu się znudzą xd

2011-07-13 00:05:51

Kiedy przyjdzie wtedy przyjdzie. My teraz możemy tylko obstawiać czy to będzie teraz czy za rok. Nikt z nas teraz tego nie wie. / A tak z innej bajki: mam nadzieję, że Torres teraz już będzie strzelał, a ten gol to tylko początek :)

2011-07-13 00:00:07

Daruj sobie tą ironię. W zimowym okienku dokonuje się raczej transferów, które wynikają z koniecznosci wzmocnienia drużyny na już, na teraz. Villas Boas będzie chiał mieć pełny skład od początku sezonu, więc jeżeli Lukaku przyjdzie to teraz, jeżeli nie to będziemy mogli walczyć o niego dopiero za rok.