Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Absurd z domieszką humoru

Ciekawą historię opisuje dzisiaj gazeta Northampton Chronicle, w której w roli głównej występuje trener amatorskiej drużyny Northampton grającej w tzw. niedzielnej lidze.

 

Co to ma wspólnego z Chelsea? Otóż przedstawiony powyżej Martin Grisley nieoczekiwanie znalazł się wśród kandydatów do objęcia schedy po Carlo Ancelottim w londyńskim klubie. Firma Bukmacherska, Coral wystawiła zakłady 100/1 na 53-letniego szkoleniowca, który od 20 lat prowadzi Northampton Dynamo, na to, że zostanie wybrany przez Romana Abramovicha.

 

Martin Grisley porównywany jest w swoim miasteczku do samego Jose Mourinho, ale na wypadek, gdyby to on objął stery na Stamford Bridge, uspokaja fanów Chelsea, że nie będzie kontynuował stylu gry jaki zapoczątkował tam portugalski menadżer.

 

"Lubię, gdy moje drużyny utrzymują się przy piłce i grają po ziemi oraz z duchem gry. Dynamo zdobyło nagrodę fair play w ciągu ostatnich dwóch lat," mówi z dumą pan Grisley.


"Nie przeklinam ani nie krzyczę z linii bocznej. Jestem spokojny. Lubię zachęcać graczy," po czym dodaje, przechodząc już do tematu Chelsea: "Gdybym został menadżerem Chelsea, chciałbym ściągnąć kreatywnego pomocnika, by odblokować potencjał jaki drzemie w Fernando Torresie."

 

Pan Grisley przyznaje też, że schlebiają mu kursy wystawionie na niego przez Coral, jako że firma miała prawo dostawić jeszcze pare zer przy nazwisku jego osoby.

 

"To naprawdę śmieszne. Kiedy zobaczyłem kursy na mnie, zacząłem się śmiać. Myślę, że mój syn postawił na mnie parę funciaków."

 

Na facebooku trwa już akcja "Martin Grisley na menadżera Chelsea", do której dołączyło ponad 300 osób.

 

W międzyczasie głos w sprawie zabrał przedstawiciel Coral: "To byłby jeden z największych cudów, gdyby dostał tę robotę, ale zdecydowaliśmy dać mu uczciwe szanse, gdyż to do Romana Abramovicha należy ocena jego umiejętności."

 

Cała sytuacja jest, jak widać, absurdalna, ale i powoduje uśmiech na twarzach obserwatorów. Pan Martin Grisley zapewne przez kolejne lata co niedzielę będzie dowodził swoją amatorską drużyną z boiska w parku, ale przynajmniej będzie mógł powiedzieć, że jego nazwisko było wymieniane koło takich osobistości jak Guus Hiddink czy Marco van Basten.

Źródło : northampton chronicle

27.05.2011 | 15:34 | Ex
2 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Mark Grinley, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: Shogun91
2011-05-27 17:08:34

Damn... koles wyglada kropka w kropke jak moj wykladowca od prawa rzymskeigo :D

Dodał: Kowboj
2011-05-27 17:06:43

Jeszcze dwóch-trzech trenerów zwolnimy i w takich \'szeregach\' będziemy musieli szukać kandydatów..