Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Przegląd prasy: 12.07

Euro już zakończone, w Anglii okno transferowe ruszyło pełną parą, więc z tej okazji przyjrzyjmy się okładkom brytyjskich gazet z dzisiejszego dnia:

 

 

 

Wiekszą część dzisiejszej okładki Mirror Sport zajmuję dumny z nowej posady Jose Mourinho.  Jak sam mówi, jego celem w United jest...wszystko! Wygrywać mecze, grać ładną piłkę, strzelać gole i ich nie tracić, czyli marzenie każdego trenera, tylko czy da się pogodzić to wszystko...? Czy były menedżer Chelsea na pewno mierzy siły na zamiary? Pomóc mu w tym ma Paul Pogba, którego transfer przekonuje prezesa West Hamu, że rynek transferowy w Premier League poprostuje wariuje. It's all going barmy - Sullivan ostrzega, że rynek transferowy może wymknąć się spod kontroli. Raport Delloite przewiduje, że wydatki na transfery klubów Premier League przekroczą po raz pierwszy miliard funtów, a zdaniem Sullivana takie transfery jak ten Pogby ustalają jeszcze wyższe standardy cen. Lecz czy przełoży się to wreszcie na sukcesy angielskich klubów w Europie...?

 

 

Poszukiwania nowego selekcjonera reprezentacji Anglii nie ustają. Po Jurgenie Klinsmmannie, The Sun przedstawia kolejnego kandydata - Sama Allardyca.Anglik miał opuścić zgrupowanie Sunderlandu, aby udać się odrzutowcem na rozmowy z Angielską federacją piłarską. Czy to Anglik zostanie nowym selekcjonerem Synów Albionu? Wyglada na to, że na decyzję FA będziemy musieli jeszcze trochę poczekać... Tymczasem na kolejnej okładce pojawia się prezes West Hamu, David Sullivan. wygląda na to, że mówiąc o nowych standardach cenowych w Premier League miał na myśli również gwiazdę swojego zespołu - Dmitri Payeta, bowiem Anglik oczekuje za transfer pmocnika tyle samo, ile Manchester United jest gotowy zapłacić za Paula Pogbę! Sullivan miał powiedzieć Payetowi: "Sprzedamy Cię tylko za  £100mln"! Obecne okno transferowe zapowiada się niezwykle ekscytująco...

Źródło : The Sun, Daily Mirror

12.07.2016 | 12:02 | Starkiller
0 komentarzy
Szukaj według tagów:
Payet, Mourinho, Pogba, Allardyce, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !