Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-06-24 13:04:36 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Terminarz Premier League 2014/15

Chelsea rozpocznie nowy sezon ligi angielskiej od dwóch meczów z beniaminkami. Na inaugurację sezonu podopieczni Jose Mourinho wyjadą do Burnley, by tydzień później gościć u siebie Leicester City.

 

Pełny teminarz:

 

Sat Aug 16 Burnley - Wyjazd

Sat Aug 23 Leicester City - Dom

Sat Aug 30 Everton - Wyjazd

Sat Sep 13 Swansea City - Dom

Sat Sep 20 Manchester City - Wyjazd

Sat Sep 27 Aston Villa - Dom

Sat Oct 4 Arsenal - Dom

Sat Oct 18 Crystal Palace - Wyjazd

Sat Oct 25 Manchester United - Wyjazd

Sat Nov 1 Queens Park Rangers - Dom

Sat Nov 8 Liverpool - Wyjazd

Sat Nov 22 West Bromwich Albion - Dom

Sat Nov 29 Sunderland - Wyjazd

Wed Dec 3 Tottenham Hotspur - Dom

Sat Dec 6 Newcastle United - Wyjazd

Sat Dec 13 Hull City - Dom

Sat Dec 20 Stoke City - Wyjazd

Fri Dec 26 West Ham United - Dom

Sun Dec 28 Southampton - Wyjazd

Thu Jan 1 Tottenham Hotspur - Wyjazd

Sat Jan 10 Newcastle United - Dom

Sat Jan 17 Swansea City - Wyjazd

Sat Jan 31 Manchester City - Dom

Sat Feb 7 Aston Villa - Wyjazd

Wed Feb 11 Everton - Dom

Sat Feb 21 Burnley - Dom

Sat Feb 28 Leicester City - Wyjazd

Tue Mar 3 West Ham United - Wyjazd

Sat Mar 14 Southampton - Dom

Sat Mar 21 Hull City - Wyjazd

Sat Apr 4 Stoke City - Dom

Sat Apr 11 Queens Park Rangers - Wyjazd

Sat Apr 18 Manchester United - Dom

Sat Apr 25 Arsenal - Wyjazd

Sat May 2 Crystal Palace - Dom

Sat May 9 Liverpool - Dom

Sat May 16 West Bromwich Albion - Wyjazd

Sun May 24 Sunderland - Dom

Źródło : chelseafc.com

18.06.2014 | 12:46 | kicky
5 komentarzy
Szukaj według tagów:
termiarz, Premier League, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: grandpand1
2014-08-11 06:30:46

http://trafne.wordpress.com/ Kupon kurs 30-40 na dzis już dostępny! tylko pierwsze 150 osób ! ostatni kupon z 8.08 trafiony i umieszczony na blogu! Bardzo wysokie kursy i co najważniejsze trafione!

Dodał: Wietnam
2014-07-29 16:02:34

michal.malolepszy93@gmail.com* - to jest poprawny email, przepraszam.

Dodał: Wietnam
2014-07-29 16:00:32

Witam, prosiłbym aby administrator serwisu odezwał się do mnie na maila - michal.malolepszy93@wp.pl - mam ważną dla serwisu propozycję.

Dodał: Hurrs
2014-07-22 22:06:01

Dobry terminarz dla nas.

Dodał: Kipisz
2014-07-08 22:14:17

Williana nie ma nawet na ławce czy livescore mnie okłamuje ?