Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Lampard optymistycznie patrzy w przyszłość

Druga połowa meczu z Tottenhamem sprawiła, że Frank Lampard patrzy z dużym optymizmem na dalszą cześć sezonu i wierzy, że Chelsea szybko osiąga poziom, który pozwoli walczyć o trofea.


The Blues mogą czuć rozczarowanie, że nie udało się przywieźć 3 punktów z White Hard Lane, jednak vice-kapitan jest szczęśliwy, że drużyna podniosła się przegrywając jedną bramką po pierwszej połowie. Dzięki temu mogliśmy oglądać wspaniałe derby w sobotnie popołudnie.

 

"Od początku drugiej połowy nabraliśmy rozpędu, strzeliliśmy gola i stworzyliśmy sobie kilka szans, które innego dnia moglibyśmy zamienić na kolejne bramki."


"Na stadionie panowała świetna atmosfera, a na boisku spotkały się dwie topowe drużyny z czuba tabeli, dwaj wielcy rywale i żaden z nich nie miał zamiaru przegrać. W meczu było sporo szybkiej gry, dużo walki i wszystkiego, czego kibic może sobie zażyczyć."


"White Hart Lane to bardzo trudny teren, a sam Tottenham wydał sporo pieniędzy na wzmocnienia, więc byliśmy przygotowani na trudną grę. Nie wygraliśmy, jednak w drugiej połowie szybkość naszej gry była świetna a poziom naszej gry podniósł się znacząco w porównaniu z pierwszą połową."


"Wszyscy się poprawiliśmy. Juan Mata wszedł po przerwie i zrobił różnicę, jednak 10 pozostałych zawodników również podniosło swój poziom w drugiej połowie."


Najbardziej z podziału punktów przez Chelsea i Tottenham była zadowolona drużyna Arsenalu, która dzięki wygranej ze Swansea zapewniła sobie już 4 punkty przewagi nad The Blues, jednak to nie martwi Lamparda i jego kolegów z drużnyny, ponieważ mamy za sobą dopiero 6 tygodni sezonu.

 

"Do końca jeszcze daleka droga. Chcieliśmy wygrać ten mecz, jednak remis nie jest złym wynikiem, szczególnie że mecz odbywał się na wyjeździe. Teraz pozostaje nam czekać na odpowiedź rywali."


"Mieliśmy ciężkie wejście w sezon. Pojechaliśmy do Manchesteru i zremisowaliśmy z United, to samo wydarzyło się z Tottenhamem, ale z nowymi piłkarzami i powracającym trenerem jesteśmy na najlepszej drodze do odzyskania i ustabilizowania odpowiedniej formy. W sobotę, konkretnie w drugiej połowie, widzieliśmy prawdziwego ducha zespołu i prawdziwe możliwości drużny."

Źródło : chelseafc.com

30.09.2013 | 12:59 | marm
1 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Tottenham, lampard, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: Patryk
2013-09-30 14:20:08

Jak on grac nie umie