Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Torres: Będę walczył

Fernando Torres nie wierzy, że Jose Mourinho faworyzuje Samuela Eto'o kosztem jego samego i Demby Ba.


Od czasu przejścia do Chelsea w sierpniu, Eto'o stał się niewątpliwie napastnikiem numer jeden.

 

Jednak Torres, który zaczął mecz Pucharu Ligi ze Swindon, jest przekonany, że dostanie swoją szansę od Mourinho.

 

"Mamy świetnych napastników i każdy z nas będzie zdobywał bramki. To świetna sprawa mieć taką konkurencję. Sezon będzie podobnie długi jak poprzedni. Z pewnością każdy z nas dostanie swoje szanse na grę w ważnych meczach i na zdobycie kilku bramek."


"Głównym celem jest ciągłe wygrywanie. Jesteśmy w czołowej czwórce Premier League i zrobiliśmy pierwszy krok do zdobycia Capital One Cup."


"Walczymy o miejsce w jedenastce. Nie jest to łatwe, jednak dobre dla rozwoju drużyny. Są w niej piłkarze, którzy nie mieli wielu szans w ostatnich kilku meczach, a swoją pasją i charakterem chcieli udowodnić, że wciąż są wartościowi."


"Odpowiedź klubu była wspaniała. Mecz przeciwko Swindon był moim pierwszym pełnym spotkaniem od czasu Superpucharu z Bayernem Monachium. Czasami nie zdajesz sobie sprawy, że nie grałeś przez taki okres, dopóki nie odczujesz strasznego zmęczenia na koniec meczu."

 

Torres przyznaje, że pewne sprawy uległu zmianie od czasu powrotu Mourinho tego lata.

 

"Nowy trener zawsze przynosi ze sobą nowe pomysły. Są pewne rzeczu, które musimy zmienić, a to może zająć trochę czasu."


"Manchester United i Manchester City również zmieniły swoich menedżerów, więc jesteśmy w podobnej sytuacji. Oczywiście nie jest to żadna wymówka."


"Mamy młody, bardzo dobry skład. Ciężko pracujemy i każdy staje się lepszy. Sezon dopiero się zaczął i może być dla nas bardzo dobry. Myślę, że musimy grać tak jak mówi nam to trener, mecz za meczem, krok po kroku."

Źródło : SkySports

27.09.2013 | 14:05 | marm
0 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Torres, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !