Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Jose: Wspierajcie cały zespół

Menedżer Chelsea, Jose Mourinho, wezwał kibiców by skupili się na wspierani drużyny po tym jak ci zgotowali mu gorące powitanie na Stamford Bridge.


Portugalczyk był adresatem gromkich braw przed, w trakcie i po niedzielnym meczu z Hull City, wygranym przez gospodarzy 2-0. Menedżer czuje, że więcej wsparcia należy się piłkarzom.

 

"To było coś fantastycznego, coś, czego się nie zapomina. Sprawia, że uważam swoją decyzję o powrocie za najwłaściwszą - jestem jednym z nich, dlatego jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy."

 

"Ale myślę, że to wystarczy. Potrzebuję, by moja drużyna była wspierana. Potrzebuję, by to ich nazwiska śpiewano, potrzebuję ich by pchali do przodu Chelsea w każdy możliwy sposób."


"Wiem, że mnie kochają, to jeden z powodów, dla których wróciłem. Jednak teraz to mój czas by pracować dla nich i czas dla nich, by wspierać zespół."


Oscar i Frank Lampard trafili do siatki w pierwszej połowie meczu przeciwko The Tigers, a ponadto Anglik przestrzelił jeszcze karnego na początku meczu. Hull poprawiło się po przerwie, natomiast Chelsea zwolniła tempo. Mourinho jednak był szczęśliwy z pierwszych 45 minut w wykonaniu jego podopiecznych.

 

"Nie ma wątpliwości, że zasługiwaliśmy na zwycięstwo. To byłą genialna pierwsza połowa z dużą intensywnością, wysoką jakością, świetnym poruszaniem się, świetną piłką."


"Intensywność naszej gry spadła ponieważ nasze przygotowania do sezonu nie były proste i w tym tygodniu większość naszych piłkarzy było zaangażowanych w zgrupowania reprezentacji."


"Mecz był przez cały czas pod kontrolą, jednak w drugiej połowie jakość naszej gry obniżyła się trochę. Jestem zadowolony ze zwycięstwa, a także z tego, że spisaliśmy się dobrze w pierwszej połowie."


"Nasi kreatywni zawodnicy bardzo dobrze się rozumieją, świetnie się poruszają po boisku, w wyniku czego zaprezentowany przez nich futbol był kapitalny. Gdybyśmy prowadzili 3-0 albo 4-0 do przerwy, nie byłoby to dla nikogo zdziwieniem."

Źródło : SkySports

19.08.2013 | 21:34 | FParchanowicz
1 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Jose, Mourinho, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: Luke_19
2013-08-20 13:58:36

Aj tam Jose nie przesadzaj zasługiwałeś na takie powitanie