Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Ash chce więcej

Chęć odnoszenia sukcesów jest u Ashley Cole'a większa niż kiedykolwiek podczas, gdy Chelsea przygotowuje się do ataku na Manchester United.


Cole to kluczowa postać zespołu, który odrobił 15 punktów straty do obecnego lidera. Zmiana na fotelu nastąpi jeśli Chelsea wygra w niedzielę.

 

30-latek ma już w swej kolekcji wszystkie krajowe trofea, jest też graczem, który zanotował najwięcej występów na lewej obronie w reprezentacji w historii.

 

Nie zmienia to jednak faktu, iż wciąż jest głodny wygranych. Jest pewny, że jego koledzy czują to samo.

 

"Kiedy wygrywasz, dopiero wtedy dociera do ciebie jakie to dobre. Moim zdaniem presja jest czymś co sprawia, że idziesz naprzód. Sprawia, że chcesz coś udowodnić, wygrywać. Chcę zdobyć cokolwiek, ponieważ uwielbiam uczucie towarzyszące wygranej."


"Gdy to uczucie już ci nie towarzyszy, wtedy większość piłkarzy kończy kariery, nie mają już w sobie tego pragnienia. We mnie wciąż będzie ono tkwiło przez wiele lat, podobnie sprawa ma się z moimi kolegami z zespołu."

 

Mentalność Cole'a najlepiej oddaje fakt, iż nie opuścił jeszcze w tym sezonie spotkania ligowego.

 

"W zeszłym sezonie czasem opuszczałem treningi z powodu kostki, ale wciąż grałem. W tym sezonie zaliczyłem jednak każdą sesję treningową, zagrałem w każdym meczu - wszystko wydaje się być w porządku. Nie jest łatwo czasem odpocząć, tracisz 'moment', chcę więc występować w każdym spotkaniu."

 

Cole jest przez wielu uważany za najlepszego lewego obrońcę świata. Sam mówi, że jego zdaniem gra obecnie futbol swojego życia.

 

"Obecnie podchodzę do spotkań z myślą 'Zobaczymy czy powstrzymasz mnie przed włączaniem się do akcji ofensywnych' albo 'Sprawię, że będziesz musiał mnie gonić'. Nigdy nie jest na odwrót. Zamiast martwić się tym, że mnie mijają, daję im powód do patrzenia za siebie, kontrolowania mojego ustawienia."

Źródło : teamtalk.com

04.05.2011 | 22:06 | Kuba
2 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Cole, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: rafal15a
2011-05-05 06:38:49

heh ja też tak mam. Już żyje tym meczem:)

Dodał: Leonidas432
2011-05-04 23:22:04

No ja też chcę więcej jak już tak ciśniemy ManU to przydało by się wygrać ten mecz. Niech chociaż zagrają ten mecz na 100% przycisną ich jak Liverpool w LM gdy przybył Hiddink. Nie mogę się doczekać tego meczu wciąz tylko spoglądam ile jeszcze zostało, co tam piłkarze mówią &x3B;) Nie ważne co się zdarzy i tak będę za Chelsea :D Cmo\'n CHELSEA!