Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00

brak ankiet

Chelsea przegrywa w finale NextGen Series

W finale NextGen Series Chelsea uległa Aston Villi 0:2. Obie bramki dla rywali padły z rzutów karnych w drugiej połowie gry.

Chelsea kończyła spotkanie w 10 po czerwonej kartce dla Alexa Kiwomyi.

Źródło : chelseafc.com

02.04.2013 | 22:04 | Kuba
2 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, aston villa, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: soltys
2013-04-03 20:14:30

Real i Bayern nie brały udziału w tym turnieju. Barcelone pykneliśmy w 1/8 2:0 na wyjezdzie grajac przez prawie cała drugą połowe w 10. Z Ajaxem graliśmy w grupie( remis 1:1 u nas i 3:3 na wyjeździe). Potem Ajax przegrał w 1/8 własnie z Aston Villa. Finał bardzo wyrównany. Pierwsz połowa zdecydowanie dla nas. W drugiej karny na początku który właściwie ustawił mecz. Aston Villa mądrze sie cofnęła i kontratakował a my nie umieliśmy sobie z tym poradzić. Dodatkowo boisko zdecydowanie nie pasowało do stylu jakim gra nasza akademia

Dodał: Fan102
2013-04-03 17:33:34

Odstawali nasi grą od AV? czy raczej te karne ich załatwiły i potwierdziły wyższość rywali? Z całym szacunkiem dal tego turnieju, pomysł jest bardzo dobry, ale nie jest on na tyle wypromowany by było można wyciągać po nim wnioski. Ciekaw jestem ilu zawodników z AV wybije się w świat i zrobi jakąś karierę, jeszcze z AV to może może, bo tam nie ma zbyt dużych funduszy i może ktoś im zaufa. Ale od naszej drużyny? Ci panowie rozejdą się po wypożyczeniach jak skończą 20 lat i może o jednym czy dwóch usłyszymy. Troszkę dziwne, że ani Realu ani Barcy, Ajax czy choćby Bayernu nie było w półfinałach.