Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00

brak ankiet

Cahill: Stoimy murem za Benitezem

Gary Cahill wierzy, że styl w jakim Chelsea zaprezentowała się w niedzielnym meczu Pucharu Anglii udowadnia, że piłkarze wspierają swojego tymczasowego szkoleniowca.

The Blues dwukrotnie musieli odrabiać straty przeciwko pierwszoligowej drużynie z Griffin Park, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2 i zostanie powtórzony na Stamford Bridge.

Cahill przyznaje, że nie ma żadnego usprawiedliwienia na tak słabą postawę Chelsea pomimo trudnych warunków do gry, ale był zadowolony z ducha walki, którego Niebiescy pokazali w drugiej połowie spotkania.

Środkowy obrońca zaznaczył, że drużyna w pełni popiera Beniteza, którego pozycja tymczasowego menedżera nie należy do najbezpieczniejszych.

"Styl w jakim zaprezentowalismy się w drugiej połowie pokazał, że gramy dla menedżera," mówi Cahill dla Daily Mirror.

"Trener jest pod dużą presją ze strony kibiców, jednak potrafiliśmy wyszarpać ten wynik w strasznych warunkach.

"Pierwsza połowa nie była dobra. Moglibyśmy zrzucić winę na boisko i to, że nic nie widzieliśmy grając pod słońce. Ale na pewno taka gra nie przystoi drużynie czołówki Premier League."

Źródło : skysports.com

29.01.2013 | 16:39 | MrMagicBoy