Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00

brak ankiet

Chelsea.pl vs Fcb24.com - HAXBALL

1 maj godzina 21 na jednym z serwerów HaxBalla spotykają się dwa prestiżowe portale fanów Chelsea i Barcelony aby zmierzyć się w tej właśnie grze. Spotkanie nie było łatwe jednak ostatecznie skończyło się naszym zwycięstwem.

Na samym starcie mieliśmy problemy ze składem, w efekcie zastosowaliśmy dwie zmiany. Ci z nas, którzy myśleli, że to spotkanie to będzie leciutki spacerek zostalisprowadzenia na ziemie już po półtorej minuty gry, właśnie w tym czasie Barca zdążyła już skierować piłkę do naszej siatki trzy razy. Musieliśmy szybko powrócić do gry. Udało nam się to mniej niż minutę o stracie trzeciego gola. Błąd katalończyków i Miszka zamienia go na gola kotaktowego. Gol ten nas nieco zmotywował i już po chwili Miszka znów zdobył gola na 3-2. Barca nie czekała długo, zespół hiszpańskich fanów szybko odpowiedział zdobywając gola na 4-2. My zrobiliśmy podobnie i także szybką akcją ze środka zdobyliśmy bramkę(zgadnijcie kto trafił ;] ). Zaczęliśmy ostro atakować bramkę barcelony, nasze trudy zostały nagrodzone bramką numer cztery, którą zdobył ten sam zawodnik co poprzenio. W tym momencie to barca wzięła się do roboty, ich trud został nagrodony bramka na 5-4. Po tej bramce nie widać było faworyta atakowała raz jedna drużyna raz druga. Świetne dogranie i wyrównanie zdobył Miszka a kilka sekund później objęliśmy poraz pierwszy w tym meczu prowadzenie. Gola zdobył Tomek4532. Od tej chwili to fani barcy nie próżnowali. Popełniłem błąd w obronie i w efekcie straciliśmy prowadzenie. A bramkę na wagę prowadzenia w I połowie barcelona zdobyła w doliczonym czasie. Ostatecznie po 7 minutach 7-6 na naszą niekorzyść.

Na II połowę wychodziliśmy z chęcią zwycięstwa. Zaczęliśmy bardzo spokojnie. Okupacja bramki barcelony trwała przeszło jedną minutę, ale udało nam się zdobyć gola na 7-7. Autorem bramki był Miszka. Barcelona nie poddawała się i od tej pory gra toczyła się w środkowej cześci boiska, w końcu barca popełniła błąd i podanie na gola zamienił Tomek4532. Barca została przyparta do muru, nie umieli przedrzeć się pod naszą bramkę. Byliśmy w ciągłym natarciu, po celnym podaniu tym razem to ja zdobyłem bramkę pieczętując tym samym wynik tego spottkania. Katalończycy stracili chęć do gry, popełniali coraz liczniejsze błędy, a jeden z nich na 20 sekund przed końcem na gola zamienił Miszka. W ramach ciekawostki w miare jak szło nam lepiej barcelona coraz bardziej narzekała na lagi(ciekawe czemu ;] )

Zawodnikiem meczu jest bez wątpienia MiszkaCFC, na wyróżnienia zasługuje także DavidLuiz, bez nich zapewne nie odnieślibyśmy zwycięstwa. Mecz przebiegł w chłodnej atmosferze a z fanami barcy nie pożegnaliśmy się w przyjaźni. Ostatecznie Chelsea.pl 10 - 7 Fcb24.com