Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Macarena i frytki - hiszpańska Chelsea

Chelsea TV zorganizowała spotkanie fanów z czwórką hiszpańskich piłkarzy The Blues.

Fernando Torres, Oriol Romeu, Juan Mata i Cesar Azpilicueta byli gośćmi reporterki Gigi Salmon. Spotkanie miało charakter czysto rozrywkowy. Ponad setka kibiców śmiała się i śpiewała, a piłkarze odpowiadali na różne pytania Gigi.

Gdy kolej "do odpytki" przypadła Fernando Torresowi, Gigi spytała się jaka jest jego ulubiona angielska potrawa. Oto, co odpowiedział snajper Chelsea:

Gdy ktoś zadaje mi to pytanie, to zawsze odpowiadam: "smażona ryba z frytkami(ang. fish and chips)". Mówię tak, ponieważ gdy tylko przybyłem do Anglii przez pierwsze dwa tygodnie nie potrafiłem powiedzieć nic innego po angielsku i żywiłem się tylko rybą z frytkami, gdyż jedynie to umiałem zamówić.

Fernando dodał również, że aktualnie spędza niemal cały wolny czas ze swoją żoną, dziećmi i opiekuje się swoimi dwoma buldogami brytyjskimi.

Bardzo dużo entuzjazmu wśród publiczności wzbudził nieśmiały Cesar Azpilicueta. Gigi wyjaśniła Cesarowi, że podczas jego przybycia wielu fanów miało problemy z jego skomplikowanym nazwiskiem. Gdy któryś z fanów napisał na Twitterze: Czy możemy nazywać cię "Dave"? - nowe imię dla młodego Hiszpana przyjęło się błyskawicznie, a Gigi do końca wieczoru zwracała się do nowego piłkarza Chelsa per "Dave". Zebrani w studio kibice śpiewali piosenkę Azpilicueta - we'll just call you Dave (Azpilicueta będziemy po prostu nazywać cię Dave).

Sam piłkarz wyraził zadowolenie z przybycia do Londynu i chęć zdobycia wielu trofeów, między innymi Ligi Mistrzów.

Oriol Romeu opowiadał o wrażeniach po swoim pierwszym strzelonym dla Chelsea golu.

Kilku z nas chciało wtedy strzelić ten rzut karny. Pomyślałem, że ja spróbuję. Kiedy trafiłem, to było wspaniałe uczucie. Coś specjalnego.

Zapytany o najgroźniejszego piłkarza przeciwko któremu przyszło mu grać, wskazał Davida Silvę wspominając zeszłoroczny mecz z Manchesterem City na Stamford Bridge.

Juan Mata opowiadał o swoich lekcjach angielskiego, które pomogły mu w płynnym posługiwaniu się językiem. Wspomniał również o swoim Twitterze, którego śledzi już ponad milion osób.

To wspaniałe, móc dzielić się tym co dzieje się w moim życiu z kibicami. Lubię to.

Juan miał okazję pochwalić się swoim talentem wokalnym. Publiczność wymusiła na nim, by zaśpiewał piosenkę. Mata nie bez zachęty zaprezentował wszystkim refren... "Macareny".

Fragmenty spotkania zawierające m.in. śpiewającego Matę można znaleźć klikając w ten link.


 

Źródło : chelseafc.com

05.10.2012 | 23:40 | Kisiel
1 komentarzy
Szukaj według tagów:
Torres, Mata, azpilicueta, romeu, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: salus95
2012-10-07 13:41:28

Ten filmik ze śpiewającym Matą mnie dobił, mistrzostwo :D