Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Chelsea renegocjuje umowę z Singhą

Chelsea Football Club jest zachwycony mogąc ogłosić, że klub podpisał nową 5-letnią umowę ze swoim oficjalnym partnerem jeśli chodzi o piwo - Singhą.


Na mocy porozumienia tajskia firma pozostanie sponsorem klubu do 2017 roku, podkreśla to popularość Chelsea w Azji.

 

Dyrektor wykonawczy klubu Ron Gourlay powiedział: "Jesteśmy zadowoleni z renegocjowanej umowy i przedłużenia współpracy z Singhą."


"Przez ostatnie dwa lata nasza współpraca układała się świetnie. Na pewno jej punktem kulminacyjnym dla klubu było zabranie pierwszego zespołu do Bangkoku w 2011 roku. Juniorzy również odwiedzili miasto tego lata i przed 7,500 fanami zmierzyli się z Leo All Stars."


"Singha to wspaniały partner, nie możemy się już doczekać dalszej współpracy przez 5 najbliższych lat."

 

Piti Bhirom-Bhakdi, członek zarządu Singhy, powiedział: "Rozpoczęliśmy wspaniałe relacje z tym świetnym zespołem, wielkim przywilejem dla nas jest bycie kojarzonym z Chelsea Football Club."


"Od samego początku praca z Chelsea FC stała się wspaniałym doświadczeniem, jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego klubu podczas najbardziej obfitego w sukcesy okresu w jego historii."


"Singha jest zachwycona, iż otrzymała szansę przedłużenia tej owocnej współpracy do roku 2017, a miejmy nadzieję na jeszcze dłużej. W następnym roku obchodzili będziemy 80. rocznicę powstania Singhy i nie widzimy lepszego sposobu na uczczenie jej niż poprzez kontynuowanie tej obfitej w sukcesy współpracy z Chelsea FC."

 

Singha to jedyne piwo jakie znajdziemy na Stamford Bridge.

 

Przed spotkaniem z Norwich fani będą mogli doświadczyć tajskiej kultury - przed Stamford Gate znajdziemy autorikszę, będzie można zrobić sobie zdjęcia, a także niemal 20 tajskich tancerzy w tradycyjnych strojach. Na samej murawie przed pierwszym gwizdkiem pojawią się tajscy freestylerzy, którzy zaprezentują swoje nietuzinkowe umiejętności w operowaniu piłką.

 

Powyższe oświadczenie jest kolejnym dotyczącym umów sponsorskich po Gazpromie, Audi, Sauberze F1 oraz Delcie Air Lines, które to stosunkowo niedawno zostały globalnymi partnerami Chelsea FC. Samsung natomiast skorzystał z zapisu w umowie przedłużając naszą współpracę do roku 2015.

Źródło : chelseafc.com

05.10.2012 | 11:22 | Kuba
1 komentarzy
Szukaj według tagów:
Singha, Chelsea, sponsor, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: kornik15
2012-10-06 15:29:40

a to Singha, to pijalne jest? czy jakieś siki weroniki? Chyba lepiej było by gdyby Chelsea kojarzyła się z dobrymi produktami