Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Lampard dumnym reprezentantem Anglii.

Frank Lampard powiedział, że nie rozważał zakończenia reprezentacyjnej kariery tego lata i jest dumny, że nadal może reprezentować swoją ojczyznę.

 

Pomocnik Chelsea nie zawsze był ulubieńcem angielskich kibiców w trakcie swojej imponującej kariery, jednak ciągle pozostaje w świetnej dyspozycji.

 

34-latek był wyróżniającą się postacią w piątkowym zwycięstwie 5-0 z Mołdawią, gdzie zwiększył swój bramkowy dorobek do 25 trafień w 92-dwóch spotkaniach, w których był kapitanem.

 

"Jestem bardzo dumny z mojej reprezentacyjnej kariery," mówi Lampard. "W meczach reprezentacji nie zawsze jest różowo zwłaszcza kiedy starasz się wystąpić po raz setny jako kapitan.


"Jestem dumny z meczów, z bramek, jak i ze spotkań w których asystowałem. Jedynym minusem jest to, że nigdy nie wygrałem żadnego trofeum. To coś czego wszyscy pragniemy.

 

"Cieszę się, że nie wypadłem ze składu, nie jest to trudne kiedy jesteś po trzedziestce. Po przekroczeniu tego wieku masz prawo zakończyć karierę.


"Jednak mi to nigdy nie przyszło do głowy. Niezależnie od tego czy zagram jeszcze jedno spotkanie czy piętnaście, chciałbym żeby ludzie mówili o mnie 'on był dumnym reprezentantem swojego kraju i wkładał w grę całe serce'.


"Jeśli tak będą mówić, będę bardzo szczęśliwy."

 

Mam do tego prawo

 

Lampard opuścił Euro 2012 z powodu kontuzji, ale nigdy nie zastanawiał się żeby skupić się tylko na grze klubowej.

 

"Kiedy w lato zostałem kontuzjowany, to był jeden z tych urazów... ale nigdy nawet tego nie rozważałem (zakończenia kariery). Nie ma mowy.

 

"Oczywiście wiem, że kiedyś przyjdzie mój czas, zawsze nadchodzi taki moment. Ale jeszcze nie teraz.


"Mój tata zawsze był zwolennikiem gry dla ojczyzny, mówił, że nawet kiedy jesteś na emeryturze, a czujesz, że możesz wnieść coś do drużyny, powienieneś to zrobić.


"Nawet w trudnych chwilach, kiedy miałem ciężkie spotkania, robiłem się wolny, mój tata stał za mną ścianą, mówiąc, że mam prawo nadal grać.


"Tego lata nawet z nim nie rozmawiałem, bo znałem jego odpowiedź - rób swoje."

Źródło : skysports.com

10.09.2012 | 10:26 | MrMagicBoy
4 komentarzy
Szukaj według tagów:
Frank Lampard, Anglia, ,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: kazikx
2012-09-10 23:42:19

\"Przerwa reprezentacyjna nie zwalnia z odwiedzania chelsea.pl\". To nie przerwa reprezentacyjna, lecz paraolimpiada:)

Dodał: Lampard12
2012-09-10 21:05:57

To raczej nie wynika z przerwy reprezentacyjnej ... Ja na przykład wchodzę po kilka razy dziennie, ale nie wypowiadam się z braku czasu. Zawsze ma się jakieś zajęcie, a wchodzi się sprawdzić tylko czy coś jest nowego. Poza tym, wiele osób wróciło do szkoły. Co do Lampsa. On nadal potrafi zagrać fenomenalne mecze, ale całego sezonu mecz za meczem w tym wieku nie da rady pociągnąć. Bardzo żałuje, że odszedł Meireles. Oby Ramires wrócił do środka pola, a Moses ze Studgem dali radę na skrzydle.

Dodał: MrMagicBoy
2012-09-10 18:52:59

Miło mi :) Szkoda tylko, że mało użytkowników wypowiada się pod newsami. Przerwa reprezentacyjna nie zwalnia z odwiedzania chelsea.pl :)

Dodał: BeBack
2012-09-10 18:43:25

MagicBoy newserem i od razu wszystko wiadomo :D co i jak sie dzieje w naszej druzynie