Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

Kevin gotowy na wyjazd

W przeciwieństwie do reszty nowych nabytków Chelsea, Kevin De Bruyne nie odkrywa Cobham po raz pierwszy. Belg był tu już w Lutym, gdy podpisywał kontrakt z 'The Blues'.

 

Kevin został wówczas natychmiast wypożyczony do Genk, gdzie pomógł swojej byłej drużynie w zajęciu trzeciego miejsca w Jupiler Pro League.

 

De Bruyne był w Cobham podczas wyjazdu naszej drużyny na mecz ze Swansea, ale nie przeszkadzał mu brak powitania.

 

"Najważniejszy dla mnie był sam fakt podpisania kontraktu. Musiałem szybko się stąd zabierać, bo czekały mnie mecze w Belgii, lecz teraz poznałem wszystkich z czego się cieszę. Od rozpoczęcia pre-seasonu wszystko przebiega w porządku, klub zajął się mną wspaniale i zorganizował perfekcyjnie, tak abym nie musiał się martwić.

 

"W trakcie wypożyczenia klub dzwonił do mnie kilka razy. Doszło do zmiany managera, ale wiem, że scouci obserwowali mnie w Belgii."

 

Matka Kevina jest Angielką, więc język nie jest przeszkodą dla 21-latka. Skrzydłowemu łatwiej jest się zaklimatyzować i z asystą znajomego - Romelu Lukaku, pomagają Edenowi Hazardowi.

 

"Znam już tu parę osób, co pomaga w integracji, nie widzę jakichkolwiek problemów na horyzoncie.

 

"Znam dobrze Edena od długiego czasu. Graliśmy razem w reprezentacji, jesteśmy w tym samym wieku, więc stawaliśmy razem do walki w wieku 18 i 19 lat.

 

"Marko Marin także nie jest o wiele starszym zawodnikiem, łatwiej jest nam wszystkim w poznawaniu siebie. Wspólnie wytyczymy naszą ścieżkę."

 

Kolejnym krokiem naszej drużyny będzie tournee w USA. Nowe przeżycie dla Kevina, który czuje się bardzo zrelaksowany.

 

"Rozmawiałem kilka razy z Roberto Di Matteo i w Sobotę ruszamy do Ameryki co jest bardzo ekscytujące. Byłem już na 'tourach', ale nigdy na tak dużych. Z Genkiem jeździliśmy do Turcji i podobnych krajów. Tutaj czekać nas będzie 60,000 tysięczna widownia - jeszcze przed taką nie grałem, ale nie ma problemu. Nie przeraża mnie to.

 

"Byłem kiedyś w Los Angeles i bardzo mi się podobało. Jestem fanem serialu Entourage (Ekipa), który jest świetny i teraz oczekuję zobaczenia kilku innych miast podczas przygotowań. Lubię podróżować, nie mogę się doczekać."

Źródło : chelseafc.com

11.07.2012 | 17:41 | Kowboj
0 komentarzy

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Brak komentarzy, bądź pierwszy !