Chelsea.pl - polski serwis Chelsea FC


  • 1 |
  • 2 |
  • 3 |
poprzedni Stop Następny
2017-07-17 15:32:28 | Starkiller
5 komentarzy


  Bournemouth 3:0 (D)
26.12.2016r. godz. 16:00


 

Następny mecz:
 
Stoke City (D)
31.12.2016r. godz.16:00


 

brak ankiet

AVB: Nie odejdę nigdy

Andre Villas-Boas zostawia swoją przyszłość w rękach Romana Abramovicha.

 

Menedżer Chelsea, znajdujący się ostatnio pod ostrzałem mediów i rozgoryczonych fanów podkreśla swoje pełne przywiązanie do Chelsea i zapewnia, że sam nie zrezygnuje z pracy na Stamford Bridge.

 

Villas-Boas zdaje sobie sprawę, że brak zwycięstw nigdy nie był dobrą drogą do utrzymania pracy trenera na Stamford Bridge i przyznał na konferencji prasowej, że ten brak mógł go kosztować utratę posady.

 

AVB powiedział również: „Nigdy nie zrezygnuję, nigdy się nie poddam. Praca w Chelsea nie jest tylko częścią mojej trenerskiej edukacji.”
 


Zapytany czy da radę „uniknąć toporu” w obecnych okolicznościach, odpowiedział: „Musicie

zapytać właściciela klubu.”

 

„On (Abramovich) jest jedyną osobą, która może zdecydować czy nadal mogę projektować przyszłość Chelsea, czy nie.”

 

Roman Abramovich zwalniał każdego z trenerów The Blues, który skończył sezon z pustymi rękami.

 

„Niepowodzenie w wygraniu jakiegokolwiek trofeum w klubie tej wielkości nie jest zbyt dobre” – mówi AVB.
 

„Jest to coś, czego nie możemy zaakceptować i to właśnie my (AVB i Di Matteo – przyp. red.) musimy brać za to odpowiedzialność.”
 

„To (brak trofeów – przyp. red.) zdarzyło się w zeszłym roku w sezonie, który poprzedzony był zgarnięciem dubletu.”


”Jeśli to samo zdarzy się w tym sezonie, będziemy się musieli głębiej zastanowić nad tym, co jest nie tak. Jednak trzeba tego uniknąć.”

 

Villas-Boas przyznał, że popełnia błędy w swoim pierwszym sezonie w Chelsea, ale powiedział również, że z tą dyspozycją piłkarzy, The Blues powinni być w tabeli przed Manchesterem czy Tottenhamem.

 

„Nie osiągamy wyników proporcjonalnych do piłkarzy, którymi dysponujemy i w normalnych warunkach bylibyśmy przed tymi drużynami (United i Spurs – przyp. red.)

 

„Nasza gra nie była odzwierciedleniem naszych możliwości. Ale nadal możemy ją poprawić na resztę sezonu.”

 

AVB pochwalił skład Manchesteru City i przyznał, że jest on dużo lepszy od składu Chelsea. Zasugerował także, że po wprowadzeniu Finansowego Fair Play The Blues będą mogli raz na zawsze zapełnić tą lukę finansową dzielącą ich od The Citizens.

 

Andre mówił: „Nie sądzę, że można porównywać te dwa składy (Chelsea i ManCity – przyp. red.) Ich kadra jest o wiele lepsza.”

 

„Kiedy jedna z najlepszych drużyn ma możliwość kupna piłkarzy od swoich rywali do tytułu, możesz zbudować coś wyjątkowego. Z Chelsea było tak w przeszłości i wtedy się to udawało.”

 

„Myślę, że nie można oczekiwać, ze Chelsea uda się kupić kogoś z City czy United.”


Villas-Boas przyznał, że piłkarze, którzy kiedys dołączyliby do Chelsea, teraz wybierają Manchester City.

 

„Siła ekonomiczna ma wpływ na decyzje piłkarzy.” – stwierdził Andre.


”Zawodnicy dołączali do City z powodu projektu super-drużyny, który był tam budowany. Może rzeczywiście to nimi kierowało.”


”Pensje piłkarzy w City oraz pieniądze wydawane na transfery są jednymi z najwyższych, są ekstremalnie wysokie. Pod tym względem City rządzi ligą angielską.”

 

„Po wprowadzeniu Finansowego Fair Play może wszyscy będą mieli większą szansę na zakontraktowanie tych najlepszych piłkarzy.”


Zapytany czy jest to niesprawiedliwe (polityka pieniężna City – przyp. red.), Andre odpowiedział: „Myślę, że jest to sprawiedliwe. W Chelsea kiedyś było tak samo.”

Źródło : skysports.com

03.03.2012 | 13:59 | Adameiro
3 komentarzy
Szukaj według tagów:
Chelsea, Villas Boas,

Aby dodać komentarz musisz się zalogować !

Dodał: patryk19941005
2012-03-05 10:58:13

Prawda. Opuznione sa wyniki ... Tez wiem wiele wiecej niz na tej stronie sie mozna dowiedziec. a byl taki moment ze dawali administratozy rade. Pozdrawiam.

Dodał: patryk19941005
2012-03-05 10:56:22

Dodał: sebjeffCFC
2012-03-04 15:44:04

Porażka!! Ta strona znów upada. News\'ów nie ma zdjęcia nie ma nic nie ma. Tutaj juz nawet użytkownicy nie wchodzą, wszędzie prawie 0 komentarzy. Niekt nawet nie napisał że w piatek w obozie Chelsea wybuchł granat dymny. Nic!!! Jeśli jest możliwość żeby dodawać news\'y to mogę to robic proszę tylko o kontakt na mojego e-maila.