brak ankiet

Multimedia: West Ham United 1-3 Chelsea

Początek sezonu był znakomity. Po 3 kolejkach komplet punktów.
14 bramek strzelonych i 0 straconych. W 4 kolejce Premiership piłkarzy The Blues czekał pierwszy, cięzki  sprawdzian  na Upton Park z drużyną West Ham United.

Zawodnicy Chelsea rozpoczeli mecz znakomicie ! Dośrodkowanie z rzuty rożnego, strzał Essiena - bramka. Po 2 minutach goście prowadzą 0-1.

The Blues nie zwalniali tempa i cały czas atakowali bramkę Roberta Greena. Na efekty szturmu nie musieliśmy długo czekac, wszystko za sprawą Kalou który w 17 minucie podwyższył wynik spotkania na 0-2.

W 83 minucie dzieła zniszczenia dokonał będący w znakomitej formie Essien. Dośrodkowanie Paulo Ferreiry, strzał Essiena 0-3.

West Ham United starał się za wszelką cenę strzelic honorową bramkę, udało się. Scott Parker fantastycznym technicznym strzałem pokonał wysuniętego Cecha.

Myślę, że kążdy z Was pamięta ten wyjazdowy mecz, ale nasza strona to nie tylko świeże newsy, zapowiedzi spotkań a także multimedia.

West Ham United 1-3 Chelsea Londyn

0-1 Essien ( oglądaj )
0-2 Kalou ( oglądaj )
0-3 Essien ( oglądaj )
1-3 Parker ( oglądaj )

Źródło : własne

22.04.2011 | 12:47 | Runner