Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Chelsea-Birmingham

Kto wygra??
Chelsea
100%
 100%  [ 2 ]
remis
0%
 0%  [ 0 ]
Birmingham
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
robben92 
___CFC___

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 11:57 am   Chelsea-Birmingham

Juz za 2 godziny Chelsea zagra z Birmingham :D
Myśle ze Chelsea pewnie wygra 3-0 i umocni sie na 1 miejscu :twisted:

Jasio1 
CHELSEA IS THE BEST

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 12:31 pm   

ja uważam że mecz z Biringham nie bedzie łatwy bo wiadomo że drużyny "średniaki" zawsze mobilizują sie na takie mecze i nie bedzie latwo ale chelsea juz pokazala co potrafi zrobic z każdym rywalem i nie martwilbym sie tu o wynik.
CHELSEA WYGRA 3-0

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 2:02 pm   

Jeszce zdąże się wypowiedzieć :D Myśle, że Chelsea wygra mecz. Birmingham mimo, że zajmuje ostatnie miejsce długo powalczy z Chelsea, która jak dobrze wiem nie jest w najwyższej formie. Ale za to wybiega w bardzo ofensywnym składem, brak Makelele i braj jednego obrońcy, mówi samo za siebie. Chelsea 3 - 0 Birmingham.
Ostatnio zmieniony przez Thorax Sob Gru 31, 2005 2:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Krzyniu 

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 2:05 pm   

Ja obstawiam na wynik 4 do 0. MOim zdaniem bramki beda zdobywac kolejno Joe Cole, Crespo, Robben i Lampard. Mysle ze Chelsea pokaze sie z jak najlepszej strony przed wlasna publicznoscia i na sylwestra dadza im powody do radochy. I fajnie by bylo jakby sie Man Utd potchanl i Liverpool ktory ma dwa zalegle mecz wtedy bysmy powiekszyli przewage w tabeli i tak juz mamy duza przewaga bo az 11 punktow. Dobra ide mecz patrzec. PZDR

blu 

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 3:56 pm   

No i jest 2:0. Ważne, że są kolejne 3 punkty, zresztą wynik nie jest najgorszy. Robben wraca do formy.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 4:05 pm   

Kolejne trzy punkty dopisane :D Szkoda, że Crespo w pierszej połowie nie trafił z takiej okazji i że trafił, ale w poprzeczke ;) Ale tak poza tym to jest super. Cieszy mnie to, że Robben znów zaczyna dobrze grać i strzelać bramki. NO i Crespo chyba udowodnił, że powinien grać w podstawowej jedenastce, a nie odgrywać rolę zmiennika. Udanie zakończony rok 2005 :P Oby jeszce lepiej było w 2006!

WSZYSTKIM CHCIAŁBYM ŻYCZYĆ: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 6:45 pm   

Cytat:
Chyba trochę przesadziłeś z tym wynikiem i na tym forum nie obrażja innych klubów życząc im przegranej. O zwycięstwo w lidze powinno sie grac w sportowej rywalizacji i przyjaźni, a nie jak ty obrażajac inne kluby. Jakbys był fanem Czerwonych Diabłów jak byś się poczuł czytając twojego posta.

Boże ... czytaj ze zrozumieniem ... ja też nie mam co robic w sylewstra - znaczy się jestem już po - i nie nabijam ...

robben92 
___CFC___

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 7:07 pm   

Brawo Chelsea!! Pewne zwyciestwo The blues :D :D
Brawo Robben!!!!!!!!!!!!!!!!

erbol 

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 7:52 pm   

HA~! Wreszcie się nie będę czepiał :wink: Wynik fajny, Crespo grał i - co ważniejsze - strzelił, Robben również dodał coś od siebie. BRAWO~! :mrgreen:
Tak ma być!
the world has ever seen

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 10:44 pm   

Bym zapominiał ... dziękuje Ci Chelsea - dzięki Wam chłopaki wygrałem 30 złotych, (ch w d Arsenalowi - wrypałem 5-taka)

A tak wogóle to cieszy powrót od formy, tak trzymać aż do meczu z Barcą i o jeden dzień dłużej :wink:

Erbol ma racje ... nie ma się czego czepiać - trzeba chwalić a nie karcić. BRAWO!!!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi