Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Chelsea-Fulham

Kto wygra??
Chelsea
100%
 100%  [ 2 ]
remis
0%
 0%  [ 0 ]
Fulham
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
robben92 
___CFC___

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 1:35 pm   Chelsea-Fulham

Juz za chwile o godz.14.00 Chelsea podejmie na własnym stadionie Fulham:)
Ja stawiam wynik 3-1 dla The blues :twisted:

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 1:59 pm   

Dla mnie liczy się tylko wygrana. Chelsea nie może przegrać, nie z takim zespołem jak Fulham. Wogóle Chelsea ostatnio bardzo dobrze gra, a Fulham tak średnio ostatnio wygrali, ale poprzednie dwa mecze remis i porażka, no i 14. miejsce w tabeli.
Typowany wynik: 1:0 Bramka: J. Cole.

erbol 

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 5:35 pm   

robben92 byłeś blisko :wink: hehe, nieźle...2 bramki nam łobuzy władowały. Nie pozostaje nic innego jak cieszyć się, że nie gramy z Barcą już teraz :| ...ale 3 punkty są...i to się liczy... :mrgreen:
the world has ever seen

robben92 
___CFC___

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 10:03 pm   

Niom byłem blisko, ale szkoda że 2 bramki nam władowali:) I to po strasznym błedzie Cecha:/
Ale najwazniejsze są 3 pkt.:)

Diego 

Wysłany: Pon Gru 26, 2005 10:26 pm   

Ledwo co wygrali...:( Coraz gorzej grają. Nie da się ukryć.

gg:7744268

erbol 

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:25 am   

A tak apropo tego meczu. Znowu Hernan wszedł i znowu strzelił bramkę. Czy tylko mnie wkurza to, że Mourinho tak mało daje chłopakowi grać?? Dlaczego on go nie da do pierwszego składu? :| Przecież ten zawodnik się w tej Chelsea zmarnuje! ... :cry:
the world has ever seen

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:06 am   

Zaczne jak już to mam w zwyczaju :D
No i kolejne trzy punkty zostają na Stamford Bridge. Niewiem czemu mówicie że dobrze, że w najbliższym czasie nie grają z Barceloną. Jedna bramka po błędzie bramkarza i po karnym, dla mnie takie bramki nie mają dużej wagi (mówie tu o rzutach karnych), tak jak wypracowane z akcji (chyba że koleś biegł sam na sam, to potem podliczam to pod akcje). Ale niektóre karne niby zasłużone, ale tak że koleś i tak by bramki niestrzelił, niewiem jednak czy ta opinia pasuje pod wczorajszy mecz bo niestety nie widziałem. Po drugie Chelsea strzeliła trzy bramki, to nie jest mało, a z Barcą będzie trzeba strzelać bramki :P Chociaż dla mnie dwie ;) Rykoszet- mała waga.
Erbol teraz musze Cię zmartwić :P Crespo zgrał wczoraj w wyjściowej jedenastce, jedynie później został zmieniony przez Geremiego.

Tomasz 

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 1:46 pm   

erbol napisał/a:
Dlaczego on go nie da do pierwszego składu?

th0raX napisał/a:
Erbol teraz musze Cię zmartwić Crespo zgrał wczoraj w wyjściowej jedenastce

Racja, ale kolega erbol pewnie miał na mysli regularne wystawianie Crespo do pierwszego składu a nie raz na kilka meczów. :wink:

erbol napisał/a:
Czy tylko mnie wkurza to, że Mourinho tak mało daje chłopakowi grać??

Nie, nie tylko ciebie to wkurza bo mnie też. Crespo regularnie strzela dla nas bramki a mimo to nie ma on wielkiego zaufania i Mourinho. Jest to irytujące bo argentynczyk ma przeciez ogromny potencjał i jest swietnie wyszkolony. Wystarczy spojrzec ile bramek strzelał w Serie A za swoich najlepszych czasów. W zeszłym roku swietnie znowu spisywał sie w Milanie a w Londynie musi nieraz grzac ławe, nie rozumiem tego.

Wracajac do meczu - trzeba sie cieszyc kompletem punktów ale z błędów tez trener musi wyciagnac wnioski. Ogólnie ciesze sie tez, ze Huth popisał sie asystą i tym razem jakos nie widze zeby w tym temacie ktos na niego narzekał.... ?

erbol 

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 4:03 pm   

th0raX napisał/a:
Jedna bramka po błędzie bramkarza i po karnym, dla mnie takie bramki nie mają dużej wagi (mówie tu o rzutach karnych)
A co jeśli po takich "mało ważnych" bramkach Chelsea przegra? :|

Tomasz napisał/a:
Racja, ale kolega erbol pewnie miał na mysli regularne wystawianie Crespo do pierwszego składu a nie raz na kilka meczów.

właśnie to miałem na myśli, trochę źle to ująłem ale fajnie, że ktoś mnie zrozumiał :mrgreen:

A co do roberta Hutha w tym meczu. Gdy zobaczyłem info, że po jego zagraniu wpadła bramka pomyślałem, że ktoś się pomylił i źle napisali :wink: Ale jednak nie. Nie lubie tego kolesia...nie, źle...nie lubiaŁEM tego kolesia. Widzę jednak, że coraz częściej chłopak gra,[ i nie idzie mu najgorzej], mam nadzieję, że to mu pomoże rozwinąć skrzydła i będą z niego ludzie :wink:

I NIECH JOSE DA CRESPO DO PIERWSZEGO SKŁADU w meczu z Manchesterem City!!!!! :mrgreen:
the world has ever seen

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi