Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Co wam się nie podoba?
Autor Wiadomość
CloneTrooper 
Decepticon

Wysłany: Pon Cze 19, 2006 2:39 pm   

a ja bym chciał aby pojawiło się nowe logu naszego klubu obowiązujące od 2005 r bo to stare troszke nie pasuje nowe logo nowe koszulki :D

Kaktus754 

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:25 am   

Nie podoba mi się atmosfera.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 12:44 pm   

gdzie?

mati1467 

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 6:58 pm   

A ja chciałbym, żeby na stronce pojawiało się więcej newsów i żeby ludzi komentujących przybyło. Można by zrobić jakiś plebiscyt na komentatora roku albo coś podobnego. Bo ta stronka jest troszku zacofana w porównaniu do innych. "Ostatni" i "Następny" mecz nie są aktualizowane. Teraz w ostatnim meczu jest Crystal Palace, a oprócz tego były już 4 mecze. Na forum też jakoś cicho, po góra 10 postów dziennie to nie jest rewelka, przydałoby się jakieś ożywienie i trochę pracy. Wiem, że jest forum stowarzyszenia, ale nie każdy do niego należy i nie każdy chce się tam wypowiadać, ludzie chcą po prostu podyskutować "bez zobowiązań". Przydałoby się zmienić grafikę u góry, bo w klubie nie ma już Deco, J.Cole, Robbena, a można wstawić np. Fetę z ostatniego sezonu.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 2:32 pm   

mati1467 napisał/a:
Można by zrobić jakiś plebiscyt na komentatora roku albo coś podobnego.

temat niżej - http://www.chelsea.pl/forum/viewtopic.php?t=3393, kolejny plebiscyt za pół roku, jak Ci brakuje kategorii to go zrób i je dodaj.
mati1467 napisał/a:
Przydałoby się zmienić grafikę u góry, bo w klubie nie ma już Deco, J.Cole, Robbena, a można wstawić np. Fetę z ostatniego sezonu.

Z tego co się orientuje to nowy wygląd będzie wprowadzony niedługo, ale w tej kwestii niech się wypowie lepiej osoba bardziej kompetentna ;)
mati1467 napisał/a:
Na forum też jakoś cicho, po góra 10 postów dziennie to nie jest rewelka, przydałoby się jakieś ożywienie i trochę pracy.
Teraz tak bez spiny, żeby nie było :P Jak Ci się to nie podoba to sam włóż trochę pracy, wprowadź trochę ożywienia, nikt Ci nie broni przecież :) Poza tym sezon na dobre się jeszcze nie zaczął i nie ma o czym pisać za bardzo, bo ileż można, że potrzebny jest nam nowy pomocnik, albo rezerwowy bramkarz. Rozpoczną się spotkania ligowe będzie lepiej.

kornelq 
Korneliusz

Wysłany: Czw Paź 14, 2010 5:11 pm   

Mi tam wszystko się podoba,moim zdaniem strona góruje wśród stron o CFC.Forum też nie złe,a co do atmosfery to parę kłótni się zdarzy ale są to takie drobne kłótnie.
Menchester United?
Jeden z największych rywali The Blues.
Szanuje czerwone diabły za ich grę do końca.

tess248 

Wysłany: Sob Mar 09, 2013 5:05 am   

Niektóre rzeczy na głównej są nieaktualne. Z zakładki 'zarząd' brakuje zdjęcia Goulray'a natomiast w zakładce 'sztab szkoleniowy' jest napisane, że AVB wciąż jest mededżerem CFC :razz: Ogólnie zakładki na głównej mogły by zostać zaktualizowane :twisted:

Jeden z banerów pod zdj. tyg. na głównej stronie się nie wyświetla. Można by go wywalić :grin:

Pozdro.

darthmates 

Wysłany: Sro Sie 21, 2013 2:33 am   Chelsea.pl

Może to tylko moje odczucie, ale wydaje mi się, że kiedyś bodaj najlepiej prowadzony, aktualizowany, oceniany i zdecydowanie największy polski serwis dotyczący CFC - chelsea.pl - w ostatnich latach podupada. Nawet to forum. Pamiętam czasy, kiedy zaglądałem tutaj codziennie. Była masa ludzi naprawdę sensownie wypowiadających się o grze Niebieskich i aktualnych sprawach. Teraz? Wydaje mi się, że to już tylko powłoczka czegoś bardzo dobrego, co po prostu po kilku latach straciło całą (no prawie) swoją merytoryke...
Czy to tylko moje zdanie na ten temat? Czy faktycznie coś jest na rzeczy?

andrejjo 

Wysłany: Sro Lip 09, 2014 10:27 am   

a mnie się tam podoba

cheesla 

Wysłany: Sro Wrz 03, 2014 2:42 pm   

Widocznie trochę podupada, wypadałoby je jakoś rozruszać. Aktualizacja informacji powinna być jednym z pierwszych kroków żeby strona była na czasie

Odpowiedz do tematu