Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Co wam się nie podoba?
Autor Wiadomość
Chomik 
Visca el Barça!

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 9:19 am   

nie podoba mi się sonda, która jest teraz na stronie ('Którego gracza...') I wymienie w niej Xaviego. Przeciesz on nie zagra w meczach z CFC !
Allezz Lyonnais!!
BvB Deutsch Meister

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 4:20 pm   

Zauważyłeś, że czepiasz się szczegółów? Jedno nazwisko w całej sondzie sprawia, że jest bezsensu i Ci się nie podoba? Gdyby wymienili kogoś nie z Barcy to rozumiem, ale jeżeli Xavi ma kontuzje czy pauzuje za kartki :?

Tomasz 

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 10:08 pm   

Spokojnie panowie, spokojnie :) Mysle ze ankieta jest nie na miejscu z takiego powodu ze od razu wiadomo kto wygra. Banda małolatów oczarowana gra Roniego + glosy odwiedzajacych stronke złosliwych kibicow Barcy sprawiaja ze wygrac moze nie kto inny jak Ronaldinho. :? Tak jakby to on był alfą i omegą gry w Barcelonie. To takie moje przemyslenie na ten temat, wiem ze mozecie sie ze mna nie zgodzic. No a obecnosc w ankiecie Xaviego tez moze popsuc opinie jednak watpie zeby duzo osób zwrociło na to uwage.

Fulu 
PISMAK

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 12:31 pm   

sonda się co prawda już zmieniła (chociaż prawdę mówiąc w ogóle nie przypominam sobie tej o której tu mowa :) ) - ale za wskazanie palcem na ewidentny błąd jakim było zamieszczenie tam Xaviego moderatorzy, tylko dlatego, że zrobił to fan Barcy nie powinni od razu go atakować.

pierwszy wniosek po kilku minutach przeglądania forum (wreszcie znalazłem na to chwilę) - więcej tolerancji i polityczno-piłkarskiej poprawności ...

a co do strony - ktoś napisał o zmianie layout'u i chyba rzeczywiście niedługo będziemy musieli o tym poważnie pomyśleć (sam nigdy nie byłem wielkim zwolennikiem obecnego :) ).

ach tak jeszcze drogi panie tomaszu - gdyby ktoś zamieścił taką ankietę tyle, że z piłkarzami Cfc to pewnie wygrałby kopacz, który też według mnie nie jest alfą i omegą gry The Blues, ten z inicjałami F.L. On i Dinho to mimo wszystko znaki firmowe obu zespołów dlatego wiele, głównie nie interesujących się ich ostatnimi występami, osób właśnie im oddałoby swoje głosy. Część pewnie miała by rację ... :) prawdę mówiąc ja też oddałbym w barcie głos na Dinho, no może zastanowiłbym się na Messim czy Valdezem ( :mrgreen: ), a w cfc robben, j.cole lub didi :) ale ok to już nie tutaj taka dyskusja ;)

dobrze juz dobrze, poniosło mnie i tyle :P //Tomasz
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Pon Lut 20, 2006 9:56 pm, w całości zmieniany 2 razy  

tomi_LECH 

Wysłany: Pon Mar 06, 2006 9:35 am   

Za dużo napinaczy, fanów innych klubów wypisuje wulgaryzmy pod newsami, powinniście ich od razu usówać, bo zniechęcają do komentowania pod newsami

Liso 

Wysłany: Pon Mar 06, 2006 9:46 am   

tomi_LECH napisał/a:
Za dużo napinaczy, fanów innych klubów wypisuje wulgaryzmy pod newsami, powinniście ich od razu usówać, bo zniechęcają do komentowania pod newsami

Fakt... dużo w takich komentarzach błędów i powtórzeń

Marcin13 

Wysłany: Sro Mar 08, 2006 9:35 am   

Niepodoba mi sie to że gdy chce oglądnąć zdjęcia na stronie to mi sie pokazują kwadraciki i nieweidze żadnych zdjęć

PS niewiem czy to wina Stronki czy mojego neta

MonikaCole#10 

Wysłany: Nie Cze 18, 2006 4:23 pm   

Ja bym chciała żeby na Chelsea.pl był sklep żeby można kupić jakąś koszulke czy szalik...

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Nie Cze 18, 2006 7:38 pm   

aż tak dobrze to nie ma ... nie wiem jak formalności ale z tym może być problem ... zawsze jest jednak allegro i angielska strona the Blues

Robbie 
Guv'nor!

Wysłany: Pon Cze 19, 2006 12:31 am   

Szaliki, koszulki - najpierw musi byc zrzuta, żeby to ruszyło... z 30zł od łebka za szalik, podobnie za koszulke...

Odpowiedz do tematu