Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Co wam się nie podoba?
Autor Wiadomość
UKI 
CheLsEa THe BesT

Wysłany: Nie Lut 13, 2005 9:46 pm   

hmmm ja mam takie pytanko dlaczego nie ma na tej stronie sklepu gdzie można by było kupić koszulkę lub piłkę albo chociaż powinny być podane linki gdzie można kupić koszulki lub piłki czy szaliki naszego ukochanego klubu chelsea linki powinny się znaleźć bo ze sklepem to może beć jednak cieżko pozdro :!:

Cimek 

Wysłany: Pon Lut 14, 2005 12:03 pm   

Najlepszym miejscem na zakup takich towarów jest www.allegro.pl Gadżety związane z Chelsea można też nabyć w sklepach internetowych np www.pilkarskie.net czy www.iss.puntk.pl

Chomidinho 

Wysłany: Czw Lut 17, 2005 8:26 am   

moglibyscie zmienić troche layout

El Moro 

Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 11:45 am   

Mnie sie wszystko podoba :wink:

MikeWest 
też gram z '8'

Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 9:10 pm   

Aha co do koszulek Chelsea to można by zrobić Fanowskie koszulki Fan Clubu Chelsea.pl na butik.pl
Mówie wam obczajcie tą stronke i pomyślcie na d tm!!

ShadY_FCI 
Internazionale

Wysłany: Sro Maj 11, 2005 7:53 pm   

Nie podoba mi sie:
poziom forum- wiele powtazrajacych sie (czesto tez bezsensownych) tematow... wiele bezsensownych odpowiedzi... zrobcie cos z tym, poziom tego forum jest masakrycznie niski...
a o stronce? nie podoba mi sie poziom komentarzy, moderatorzy tez powinni cos z tym zrobic... wiekszosc komentarzy pisa dzieci, ktore czesto zamiast cieszyc sie z dobrych wynikow swojego klubu, traktuja to jako powod i okazje do obrazania innych :/

GaNcAr 
GG : 5153881

Wysłany: Czw Maj 26, 2005 8:38 pm   

mysle ze na stronce nie trzeba nic zmieniac jest super!!

Liso 

Wysłany: Sro Lip 27, 2005 6:03 pm   

Ja mam pytanie odnośnie Histori CFC. Na Waszej stronie jako takiej nie ma ( jedynie takowa, która posiada każda strona dotycząca The Blues ). Może wypadało by pomyśleć nad napisaniem ??

Jeżeli byście byli zainteresowanie to ja takową stworzyłem i mogę później przedstawić Wam moje wypociny.

pozdrawiam

[ Dodano: Czw Lip 28, 2005 11:12 pm ]
Oto Historia Chelsea napisana przeze mnie. Mam nadzieje, że nie ma większych błędów i Wam się spodoba. Jeżeli coś poprawić to prosze pisać na PW/maila/GG ;)

tutaj

PS. przepraszam ze post pod postem

[ Dodano: Sro Sie 31, 2005 9:36 am ]
Znowu post pod postem ale co tam....

Mi ewidentnie nie pasuje link do czatu, który umieściliście tutaj na stronie. Gdy go odlapam otwiera mi się okno 20x20 i nic nie widze.... musze wtedy szukać PRAWIDŁOWEGO linku do czatu a to troche zajmuje...

Moja sugestia: Czy nie mozna zamiast tego "chat.php" wstawić poprostu link do polchata i po sprawie??? Ułatwiło by to zabawę, a także przyspieszyło wchodzenie przez Ikari....

PS. Ktoś ma podobną sytuację z czatem?

Jasio1 
CHELSEA IS THE BEST

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 9:53 pm   

To forum jest ogólnie dobre, ale ma zamało tematów albo są bez sensu. Uważam że powinno być więcej tematów.

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sob Gru 31, 2005 10:50 pm   

... i mamy strasznie dużo nabijaczy ... prawie 40 postów w prawie 2 dni ... swoisty rekord - nieprawdaż. Pozatym, łagodni moderatorzy (zbyt lagodni - cackanie się z Marcino naprawde nie miało sensu), tematów o transferach w brud (proponuje wyje*** wszystkie w PIS(du) i stworzyć jeden ZBIORCZY bo się czytać tego nie chce ...

Odpowiedz do tematu