Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Dobry napastnik by sie przydal....
Autor Wiadomość
Krzyniu 

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 3:37 pm   Dobry napastnik by sie przydal....

Ostatnio mozna zaobserwowac ze w Chelsea nie ma dobrego napsatnika ktory by strzelal sporo bramek jak na napastnika przystalo. Kazdy czolowy klub takiego napastnika ma np. : Man Utd maja Rooney-a i Van nistelrooya, Arsenal ma T. Henry, Liverpool Morientes, Inter Adriano, Milan Szewa i Girlandino, Juve Trezeguer sporo by mozna jeszcze wymienicac. A co do Chelsea Drogba na poczatku sezonu szczelal sporo bramek mial wspaniale wystepy ale im blizej bylo srodka sezonu to coraz mniej szczelal. Crespo mowi sie o odejsciu argentynskiego napastnika. Sam Crespo mowi ze najlepiej sie czuje w Wloskiej Lidze w sumie mu sie nie dziwie tyle lat tam gral w wielu druzynach np. : Lazio, Inter i Milan. Juz sie przyzwyczail to wloskiej pilki a angielska pilka sie sporo rozni o wloskiej. Gudjonhsen niby napastnik ale Mourinho stawia go jako cofnietego napastnika praktycznie gra na pozycji pomocnika. Carlton Cole tez nie gra super od kad przyszedl do Chelsea z wypozyczenia szczelil tylko jedna bramke i to w meczu sparingowym z jakas slaba druzyna wygrana 5 do 1. Wiec po odejsciu zostanie nam 3 napastnikow z tego dwoch nie za dobrych bo jeden nie ma formy (chodzi tu o C Cole), a drugi gra na pozycji pomocnika wiec wiekszosc asystuje niz szczela. Jak myslicie kto moglby zastapic Crespo?? Kto by sie swietnie zgral z Drogba. Ja mysle ze takim napastnikiem jest gracz Atletico Madryt F. Torres. Jest to swietny napastnik sporo bramek zdobywa w reprezentacji Hiszpanii. Czuje ze by sie swietnie tez reprezentowal w barwach Chelsea. Wlansie ostatnio si emowi ze Chelsea jest zainteresowana tym graczem i oferuje Hiszpanskiemu klubowi 38 milionow euro. Lecz teraz maja spoko duet napastnikow i na pewno trudno by bylo dzialaczom Atletico Madryt rosatac sie z Hiszpanskim snajperem. Kezman i Torres tworza spoko pare napastnikow i wyglada na to ze sie dobrze rozumieja. Co z tego bedzie zoabczymy w najblizszym czasie wkoncu okno transferowe juz niedlugo. A na mecz z Barcelona na pewno by sie przydal jakis dobry napastnik. Jesli Roman Abramowicz chce wkoncu zdobyc Lige Mistrzow musi zainwestowac w dobrego napastnika nie powinien oszczedzac.

MiC 

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 5:14 pm   

Do Chelsea przyjdzie napewno jakis napastnik :) Tylko kiedy pewnie w nowym sezonie a sadze ze wtedy juz bedzie za pozno :? Jest wielu młodych napastników ktorych mogli byśmy sprowadzic. Bardzo chciałbym widziec na Stamford Bridge Teveza ale narazie nato sie nie zanosi. Takze sprzedaz przez Atletico Torresa to raczej marzenia :) Zawodnikiem, o ktorym sie ostatnio mowi to Dirk Kuyt z Feyenordu ale nim oprocz The Blues zainteresowany jest Arsenal i Tottenham. Mam nadzieje ze Mourinho ma jeszcze kogos na oku a jego słowa ze niebedzie robił transferow w oknie zimowym to tylko plotki.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 5:17 pm   

Też tak właśnie myślałem, jak zamknęło się okno transferowe i pytałem się sam siebie 'Czemu Mourinho nie kupił napastnika?!'. Później Drgoba zaczął dobrze grać, równo strzelał bramki, a teraz... :? A kto strzela najwięcej bramek? Lampard. Czyli? Pomocnik! Wg mnie nie może tak być, że pomocnik jest bardziej bramkostrzelny niż napastnik, no może bym zrozumiał gdyby różnica byłą mniejsza. A co do tego, żeby w najbliższym oknie transferowym wzmocnić się jakimś napastnikiem, przed meczem z Barceloną. To chyba nic nie da, bo nie będzie mógł grać, bo sezon LM już się zaczął. Chyba, że to jest tak, że jeżeli zagra w LM w jednej drużynie to w następnej nie może. Ale to ilu jest dobrych napastników co nie grało w LM? Raczej nie wielu, chyba żeby dostrzeć jakiś młody talent. No i może jeszcze Torres, tylko nie pamiętam czy Atlethico grało w LM, ale chyba nie.

hamama 

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 5:32 pm   

NO Fernando Torres by sie przydał;/;/ :wink: :mrgreen: :mrgreen: szkoda ze CHELSEA w pojedynku z Barca nie zasili Michael Essien :cry: UEFA jest nie sprawiedliwe !!! :!: :!: :!: no napsatnicy: Fernando Torres :twisted: , Adriano :twisted: Gerrard :twisted: , no i oczywiście Sinamo-Pongole :wink:

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 5:45 pm   

hamama napisał/a:
no napsatnicy: Fernando Torres :twisted: , Adriano :twisted: Gerrard :twisted:

Od kiedy Gerrard jest napastnikiem? :| I na drugi raz prośba, nie rób tyle emotów (buziek), aż źle się czytało tego posta.

Tomasz 

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 6:36 pm   

hamama napisał/a:
NO Fernando Torres by sie przydał (...) szkoda ze CHELSEA w pojedynku z Barca nie zasili Michael Essien (...) UEFA jest nie sprawiedliwe !!! (...) no napsatnicy: Fernando Torres (...) , Adriano (...) Gerrard (...) , no i oczywiście Sinamo-Pongole (...)

Koleś narażasz sie. Nikt cie powaznie nie traktuje bo nie dosc ze przesadzasz z emotami to jeszcze glupoty piszesz. Najpierw mała lekcja polskiego: UEFA to rodzaj żenski wiec mozna powiedziec ze jest niesprawdliwa a nie 'niesprawiedliwe'. Kolejna sprawa: Essien brutalnie sfaulował przeciwnika wiec prosze o argument dla którego miałby zostać ułaskawiony. Bo wydaje mi sie że kara jest zasłuzona. I jeszcze jedno: musisz, chłopcze nauczyc się kto gra na jakiej pozycji a potem dopiero powiedziec cos na forum. Póki co moja dobra wola nie pozwala mi dac ci ostrzezenia.

Może powiem jeszcze coś na temat: otóż zgadzam się, w Chelsea brakuje rasowego napastnika. Wychodzi teraz na światło dzienne błąd jakim było wypuszczenie z Londynu Kezmana. Założe sie ze w koncu przełamał by sie i zaczał strzelac bo nie wierze ze z takim potencjałem wciąż byłby bezproduktywny. Oczywiście Drogba staje na wysokości zadania, jednak to co teraz pokazuje, nie jest pełnia jego umiejetnosci. Crespo tez gra dosc dobrze i wlasciwie gdyby nie chciał on odejsc z Chelsea to temat ten byłby bez sensu, gdyz uważam ze jest bardzo dobrym napastnikiem. Nie wiem czemu Gudi czesciej gra w pomocy przeciez gdyby wysunąć go do przodu tez nie musielibysmy obawiac sie braku skutecznosci w szeregach Chelsea, Islandczyk bowiem juz od paru dobrych sezonów zawsze spełnia wymagania nałozone przez trenerów.

Mój typ do ataku Chelsea: Euzebiusz Smolarek. Z zakupu Polaka byłyby same korzysci: budżet Borussi byłby podreperowany a my mielibysmy dobrego napastnika nie grajacego w pucharach. Smolarek gra bez kompleksów, ma dobra skutecznosc i myśle ze dobrze by sie wkomponował po kilku tygodniach treningu w kadre Chelsea. W Borussi czesto brakuje mu wsparcia ze strony kolegów, stoi osamotniony i sam musi szukac sobie okazji do strzału a u nas pomocnicy swietnie go obsłużą podaniami a Polak, jak wiadomo, umi wykorzystywac dobre okazje. Ebi jest ponadto zawodnikiem uniwersalnym, może z powodzeniem wystepowac w pomocy co mogłoby równiez doprowadzic do powrotu bramkostrzelnego Gudjohnsena na pozycje napastnika. Widać, mam już pewną wizję drużyny na rok 2006 :mrgreen:

Charlie 

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:22 am   

szkoda, że Chelsea nie kupiła Gilardino, mając tyle kasy mogli spokojnie przebić ofertę Milanu. Dobrym pomysłem byłoby też sprowadzenie Torresa, kóry marnuje siew przeciętnym Atletico. Był tez kiedyś chyba pomysł sprowadzenia Teveza, ale upadł. szkoda, lae wierzę, że najpóźniej w lecie się uda.

MiC 

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:55 pm   

Charlie napisał/a:
szkoda, że Chelsea nie kupiła Gilardino, mając tyle kasy mogli spokojnie przebić ofertę Milanu.

Po pierwsze primo Chelsea przebila oferte, ale Gilardino z gory powiedział ze niema zamiaru grac na wyspach i jego marzeniem jest gra dla Milanu.

Charlie napisał/a:
Dobrym pomysłem byłoby też sprowadzenie Torresa, kóry marnuje siew przeciętnym Atletico.

Czy Atletico jest przecientne :| watpie to jedna z lepszych druzyn w Hiszpani chociaz narazie niema skladu na mistrzostwo.

Charlie napisał/a:
Był tez kiedyś chyba pomysł sprowadzenia Teveza, ale upadł. szkoda, lae wierzę, że najpóźniej w lecie się uda.

Nie pomysl tylko checi. I sa dalej tylko ze Tevez moze donas dolaczyc ale dopiero w nowym sezonie.

Charlie 

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 3:02 pm   

MiC napisał/a:

Charlie napisał/a:
Dobrym pomysłem byłoby też sprowadzenie Torresa, kóry marnuje siew przeciętnym Atletico.

Czy Atletico jest przecientne watpie to jedna z lepszych druzyn w Hiszpani chociaz narazie niema skladu na mistrzostwo.

10 miejsce w lidze Hiszpańskiej i duża strata do miejsc, które są premiowane grą w Pucharze UEFA raczej wzkazują na przeciętność. Zwłaszcza, ze zespół kóry bardzo sie wzmocnił w przerwie (Keżman, Petrov) napewno ma wyższe aspiracje niż środek tabeli. co do Gilardino to nie wiedziałem, że była taka sytuacja :wink:

chrzanek 

Wysłany: Sro Gru 28, 2005 2:34 pm   

taki eto'o albo toni by się przydał bo lampard nie zawsze będzie strzelał gole

Odpowiedz do tematu