Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
ARSENAL-CHELSEA

Kto wygra??
Arsenal
20%
 20%  [ 1 ]
remis
40%
 40%  [ 2 ]
Chelsea
40%
 40%  [ 2 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 7:18 pm   

Bez dwóch zdań - to bedzie ciezki mecz, dokładnego wyniku nie obstawie, u buka dałem na Chelsea z podpórką i sądze, że ona mi pieniądze uratuje. Nie mniej jednak, mam nadzieje, że to CFC zwycięży, skromnie bo skromnie ale 3ptk będa a tylko to się liczy.

lampardfan 
Orator

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 7:54 pm   

Obstawiam skromne zwycięstwo 1:0 bądź 2:1 oczywiście Chelsea :) po bramce głową Terry'ego i wspaniałym rzucie wolnym bitym przez Lamparda :mrgreen: Myśle, że to będzie bardzo zacięty mecz obfitujący w akcje ofensywne obydwóch drużyn...

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 6:56 pm   

Jednak Chelsea panuje w Londynie! Hehehe, ale się ciesze tym bardziej, że byłem nastawiony na remis. Duże brawa dla Robbena i Cole'a, ale dla Robbena w szczególności. Świetny mecz, bramka, kilka całkiem ładnych akcji. Podobnie Cole, ale jednak w tym meczu lepszy był Robben. W końcówce zaskoczył mnie Mourinho, wprowadził Hutha, rozumie należy bronić korzystnego rezultatu, ale żeby Hutha wystawiać ;)

blu 

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 7:28 pm   

2:0 dla Chelsea- już wiadomo kto rządzi w Londynie!

Odrzański 
Majdanista :)

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 9:05 pm   

Arsenal sie bał, tak ja to odebrałem, Chelsea bezlitośnie wykorzystała wsyztkie błędy i "po ptokach"

Londyn jest niebieski

robben92 
___CFC___

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 9:18 pm   

Brawo Chelseaaaaa:D Brawo Robben i Cole:D Oby tak dalej:) Ciesze sie ze Arjen sie rozkręca!!
Teraz wygrac mecz z Fulham:)

Chelsea Forever:)

Krzyniu 

Wysłany: Wto Gru 20, 2005 3:15 pm   

No i spoko ze Chelsea wygrala z Arsenalem juz trzeci raz w tym sezonie. W sumie jakby zebrac wszystkie 3 mecze to jest 1 do 5 dla Chelsea. Arsenal ma bardzo trudne tygodnie to juz jego trzecia porazka pod rzad od 1998 roku mu sie to nie zdazalo a Chelsea po raz pierwszy od 1990 roku wygrala z Arsenalem na ich wlasnym stadjonie. Bardzo dobry mecz rozegral Robben zreszta Joe Cole tez. Dobrze ze arbiter nie zaliczyl bramki. Oczywiscie moge sie doczepic tylko jednego zawodnika HUTHA ktory wszedl pod koniec meczu bodajrze w 88 minucie za Drogbe i co...... Terry ciagle ratowal druzyne juz sie zaczelo robic nerwowo nie wiem gdzie byl ten obronca. Juz lepiej by Drogba bronil wyniku. Wynik meczu mogl byc rozny nawet 3 do 3. Gdyby bramka zostala zaliczona dla Arsenalu, potem slupek Henrego i pod koniec meczu wspaniala okazja Piresa chyba nie pamietam dokladnie. Chelsea trafila dwa razy bramiki a trzecia bramke mogla zdobyc gdyby nie slupek po strzale Joe Cole-a. Ale jestem bardzo zadowolony z wyniki tego spotkania i aby tak dalej szlo Chelsea w lidze i nie tylko z checia bym zobaczyl taka Chelsea w Lidze Mistrzow... POZDRO

ziben 
Rookie

Wysłany: Sro Gru 21, 2005 3:06 pm   

Myślę że mecz nie byl taki emocjonujący ale jak zwykle Chelsea pokonala rywali i napewno zagości u nich puchar Premiership jak bylo to w seszłym sezonie!
Chelsea grała znakomicie jak się oczywiście po niej spodziewałem!
Wszystkie ataki Arsenalu fantastycznie przerywali obrońcy!
Pięknie grał J.Cole i Roben! Lampard doskonale wspomagał atak Drogba wysmienicie myslał na boisku jednym slowem mecz się udał!

W Marcu Chelsea czeka meczący mecz w LM z Barceloną!
Chodź jestem fanem Chelsea stawiam na Barcelone właśnie ona powinna wejść do dalszych rozgrywek Ligi Mistrzów!

PzDr. :)
Ostatnio zmieniony przez ziben Sro Gru 21, 2005 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  

MiC 

Wysłany: Sro Gru 21, 2005 3:25 pm   

ziben napisał/a:
Chodź jestem fanem Chelsea

ziben napisał/a:
Crespo wysmienicie myslał na boisku jednym slowem mecz się udał!

Yyyy jedno pytanie grał Crespo to ja chyba slepy jestem :| Prawdziwy kibic :twisted:

ziben 
Rookie

Wysłany: Sro Gru 21, 2005 7:16 pm   

Przepraszam cię Mic pomyliło mi się tyle mam rzeczy na głowie zmienie na Drodbę!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi