Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do adminów strony
Autor Wiadomość
Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 6:43 pm   

Ja mam pytanie? Dlaczego chat nie działa?? CHyba że tylko u mnie...

http://asot-only.pl/

CloneTrooper 
Decepticon

Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 11:31 pm   

Dlaczego jest taka dziwna sonda na naszej stronie za wcześnie oceniać kto się nadaję kto nie wogule to bezsensu jest wg mnie tak ukazywać piłkarzy ja wierze że każdy transfer w tym sezonie coś przyniesie każdy gracz wniesie coś nowego a ta sonda chce pokazać który transfer był błędem i którego nie należy do pierwszej 11 wystawiać nie po to się kupuje piłkarzy by grzali ławę

Baartix 
Thanks for Thorax :)

Wysłany: Nie Paź 01, 2006 7:47 am   

CloneTrooper napisał/a:
Dlaczego jest taka dziwna sonda na naszej stronie za wcześnie oceniać kto się nadaję kto nie wogule to bezsensu jest wg mnie tak ukazywać piłkarzy ja wierze że każdy transfer w tym sezonie coś przyniesie każdy gracz wniesie coś nowego a ta sonda chce pokazać który transfer był błędem i którego nie należy do pierwszej 11 wystawiać nie po to się kupuje piłkarzy by grzali ławę

Pytanie Frankieciarka* dotyczyło chatu nie sondy :P

_Frank_Lampard_ 
Pomocnik z nr 8

Wysłany: Nie Paź 01, 2006 9:23 am   

Baartix napisał/a:

CloneTrooper zadał swoje własne pytanie. Nie odpowiadał na pytanie Frankieciarki.

Bóg, honor, ojczyzna, Chelsea Londyn!
Chelsea - nałóg, Barca - wróg - Lampard BÓG!

Baartix 
Thanks for Thorax :)

Wysłany: Nie Paź 01, 2006 9:32 am   

_Frank_Lampard_ napisał/a:
Baartix napisał/a:

CloneTrooper zadał swoje własne pytanie. Nie odpowiadał na pytanie Frankieciarki.

Rzeczywiście xD. Jestem troche zaspany od rana , chyba za wczesnie wstałem sorki za pomyłkę.

Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 5:32 pm   

Czemu archiwum newsów nie działa? Albo działa ale nie zbyt doobrze, szukam sobie newsów sprzed paru miesięcy ale nie idzie. Nie można zrobić żeby archiwum działało na takiej zasadzie jak przed zmianą layotu?

http://asot-only.pl/

Cimek 

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 5:54 pm   

Frankieciarka* napisał/a:
Czemu archiwum newsów nie działa? Albo działa ale nie zbyt doobrze, szukam sobie newsów sprzed paru miesięcy ale nie idzie. Nie można zrobić żeby archiwum działało na takiej zasadzie jak przed zmianą layotu?

Wraz ze zmianą layoutu nastąpiła także zmiana systemu newsów na nowy. Niesie to za sobą takie konsekwencje, że w archwium newsów znajdują się jedynie newsy wprowadzone wyłącznie w nowym systemie. Wszystko co było w starym niestety jest niedostępne.

Jarperto 
Blue is the colour!

Wysłany: Wto Paź 24, 2006 7:17 pm   

chciałem delikatnie zwrócic uwage na prowadzenie tabeli premiership na stronie, coś strasznie późno nastepuja uaktualnienia - dziś juz mamy wtorek wieczorem, a ostatni mecz był w sobote i punktów jest juz wiecej niz przedstawia tabela.

suikoden

Wysłany: Sro Paź 25, 2006 8:04 pm   

forum zbyt sie muli

ps: http://spam***.pl nudzisz sie na innych forach wejdzi na nowe forum postaramy zadbaci o twój gust
Ostatnio zmieniony przez Thorax Sro Paź 25, 2006 9:09 pm, w całości zmieniany 3 razy  

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sro Paź 25, 2006 9:11 pm   

Dlaczego zawsze jak Chelsea rozgrywa sppotkania to forum nie działa poprawnie? Przynajmniej mi często jak chce zamieścić posta, wejść w topic to pisze "nie można wyświetlić strony". Co powoduje te "zakłócenia"? Może Realacja Live, albo coś...

Odpowiedz do tematu