Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze propozycje i uwagi !
Autor Wiadomość
Marcino 

Wysłany: Sro Lis 30, 2005 4:59 pm   

Liso napisał/a:
MiC napisał/a:
Jest cos takiego ze przeklenstwo mozna wykropkowac. Tylko najpierw trzeba napisac rozne formy tego przeklenstwa, ktore bedzie wykropkowane. Sadze ze z ortografia tez by sie dalo cos takiego zrobic tylko czy jest sens czasami jak jest duzo bledow ortograficznych to zostaje to poprawione przez moderatorow. :)

Też tak myślałem.... to trzeba będzie pomyśleć i wyszukać innej metody walk z debilizmem...
Debilizm innych jest jak wódka, z nim nie wygrasz.

Liso 

Wysłany: Sro Lis 30, 2005 10:12 pm   

Marcino napisał/a:
Też tak myślałem.... to trzeba będzie pomyśleć i wyszukać innej metody walk z debilizmem...
Debilizm innych jest jak wódka, z nim nie wygrasz.[/quote]

Z wszystkim można wygrać - uwierz mi ;) . Mam nadzieje, że admini/moderatorzy coś wykombinują, a jak nie to trzeba będzie inaczej kombinować 8)

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 9:37 pm   

MiC (ew. Cimek bo pewnie wie o propozycji) - jak została ona rozpatrzona?

Cimek 

Wysłany: Pią Gru 23, 2005 11:31 am   

Piotruś napisał/a:
MiC (ew. Cimek bo pewnie wie o propozycji) - jak została ona rozpatrzona?

A jaką propozycję masz na myśli?

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Pią Gru 30, 2005 10:49 am   

Skleć ktoś temat zbiorczy o transferach i połącz te wszystkie wypociny w jedno bo człowieka qrw*ca bierze jak musi to wszystko czytać :|

Będe wdzieczny

Tomasz 

Wysłany: Nie Sty 01, 2006 8:19 pm   

No to tak: ktoś tam w przyszłosci zrobi porzadek z tymi tematami o transferach to sie nie martw. Tylko raczej nie bedzie tematu zbiorczego ale zostana 'okienka transferowe' a reszte sie zamknie bo jakbysmy zrobili z tego balaganu całość to by to było mało czytelne ( najpierw wszyscy by podawali tylko jednego pilkarza, potem inni trzech, a potem inni jeszcze za 200mln euro )

Kwestia pana Jasia1 została juz rozwiązana - dostał 3 ostrzezenie ( to głownie kieruje do Piotrusia bo on szczególnie sie na niego skarzył )

I jeszcze wam pytanie jedno do Cimka odnosnie stronki ( wiem ze powinienem w innym temacie ale jak juz tu pisze to tu skoncze ). Otóz zastanawiam sie kto dał takie głupie pytanie do sondy na stronie głównej www.chelsea.pl ? Przeciez ono jest totalnie nie na miejscu. Żeby jeszcze była opcja ze Chelsea wogóle nie zdobedzie mistzrostwa to rozumiem, ale niestety wyszło z tego regularne dzielenie skóry na niedzwiedziu i cwaniakowanie krótko mówiąc. A co jesli sie okaze ze nie wygramy mistrzostwa ? W piłce wszystko jest mozliwe a jak nie wygramy to bedzie jeden śmiech na sali że juz wielce na stronce taką sonde dalismy. Poza tym to jakies takie dziecinne pytac sie z jaka przewaga wygramy lige wiadomo ze wiekszosc dzieciaków da najwieksza opcje ( zero obiektywnosci ). :? Tak więc nie chce sie wymadrzac ale radziłbym ta ankiete zmienic.

Krzyniu 

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 10:33 pm   

Czesc Witam i to prawdopodobnie jest moj ostatni post. Po pierwsze mam prosbe do Cimka aby zdjal mnie z funkcji moderatora bo tak bez niczego to glupio odchodzic i bede modem ale nic nie bede robil wiec juz mozesz wybrac zastepce mojego. Odchodze w ogole z forum spoko tu bylo Chelsea jest spoko ale zaistanial inny klub dla mnie mozecie sobie mowic co chcecie... NARA WSZYSTKIM

PS. Mysle ze dobrym moim zastepca bylby th0raX. Ale to juz od Cimka zalezy to tylko moja ostyatnia propozycja nara wszytskim .......... POZDR Jak cos zawsze mozecie na mnie liczyc .....

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sob Sty 14, 2006 11:16 pm   

Szkoda, no ale cóż. Rzeczywiście th0raX to odpowiedni kandydat, nie chce sie wchrzaniac ale powinno się rozważyć przyjęcie jeszcze jednej osoby. Dużo jest tutaj do moderowania, a to wszystko przez userów - nabijaczy.

Smeim jeszcze zaproponowac swoja skromną osobę na tą funkcję gdyż;

1. Szymek tutaj żadko bywa.
2. Na tym forum moderator ma dużo pracy.

Tomasz 

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 6:43 pm   

Krzysztof - zszokowałeś mnie... nie spodziewałbym sie tego ze przejdziesz do innego obozu, nie mniej jednak szanuję twoją decyzję. Teraz te forum juz całkiem straci wartośc, gdy nie bedzie jednego z naszych najbardziej wartościowych userów... :|

Ok teraz przejdzmy do tematu modów - bedziemy to omawiac w dziale redakcyjnym, tutaj jednak pozwole sobie ogłosic moją opinię: otóz jak dla mnie to modami mogą byc obaj panowie, zarówno kolega Piotr jak i Rafał (nie bede juz pisał th0raX bo wkurza mnie pisanie tego skomplikowanego nicka :lol: ). Obaj są niezwykle bojowi i czesto wyprzedzają nawet same Grono Moderatorskie ze swoimi interwencjami (tj. pouczaniem niedoświadczonych forumowiczów łąmiących regulamin). Gdybyscie wiec byli modami przynajmniej ja, Szymek i MiC bedziemy mieli mniej pracy :mrgreen:

Decyzja nalezy jednak do cimka, ale widze ze i Rafał i Piotr wręcz palą się do pracy :twisted:

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 9:08 pm   

heeeeeh .... Tomaszu, twoja szczerość mnie rozbija / na (i tutaj złamie prawa autorskie heyah) malusieńkie kawałeczki. Nie mniej jednak deklaruje że mam czas na dalsze pouczanie nieświadomych użytkowników i bybby to dla mnie zaszczyt gdybyście mnie właśnie wybrali (co nie znaczy że wówie th0raX'owi nie ... to też dobry kandydat)

Odpowiedz do tematu