Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze propozycje i uwagi !
Autor Wiadomość
Marcino 

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 7:20 pm   

Spytałem, bo na spotkałem się już na innych forach z podobną wersją forum i tam ostrzeżenia znikały po dwóch miesiącach, myślałem, że tu jest podobnie. :shock:
Jeżeli są one na zawsze to wypada usunąć mi przynajmniej te za naruszenie regulaminu LT, wynikało to z niewiedzy. :?

Krzyniu 

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 7:23 pm   

Marcino napisał/a:
Chciałbym, aby szanowne grono moderatorskie udzieliło mi informacji nt. ostrzeżeń. Interesuje mnie szczególnie, po jakim czasie znikają.

2 miesiace i ostrzezen nie ma conajmniej tak bylo w kwietniu ale mysle ze do tego czasu sie nic nie zmienilo i jestem tego pewien na 99 % Pozdro...

Tomasz 

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 8:04 pm   

UWAGA !

Od tej pory ten temat służy do pisania skarg, zażaleń, próśb, pomysłow itd itp. Użytkowników odnośnie naszego wspólnego dobra, jakim niewatpliwie jest to forum :)

Marcino 

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 8:10 pm   

Rozumiem, że mogę pisać co mi się podoba na forum a co nie? Nie ma problemu...
Co Ci się podoba na forum?
No myślę, że na forum ogólnie panuje rodzinna atmosfera i nieraz ktoś zarzuci dżołkiem, że boki zrywać. Właściwie podoba mi się wszystko, nie mam większych zastrzeżeń. Administratorzy dbają o to, by każdy użytkownik był zadowolony i mógł dostosować forum do swoich potrzeb.
Co Ci się nie podoba na forum?
Nie chciałbym być niemiły, ale nieraz ktoś napisze posta nie na temat i umyka to uwadze moderatorów. Co gorsza, zdarzają się przypadki nieserdecznych odzywek, czy nawet (sic!) lekkich przejawów impertynencji. Są to jednak drobne incydenty, które nie wpływaja na ogólny zarys tego forum.

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 9:05 pm   

Cytat:
Nie chciałbym być niemiły, ale nieraz ktoś napisze posta nie na temat i umyka to uwadze moderatorów. Co gorsza, zdarzają się przypadki nieserdecznych odzywek, czy nawet (sic!) lekkich przejawów impertynencji. Są to jednak drobne incydenty, które nie wpływaja na ogólny zarys tego forum.

... i kto to mówi ...
PS: czy to równoznaczne z prośbą o bana? Tzn. dokładniej o ostrzezenie ale na jedno wychodzi bo masz już trochę nazbierane.

Polecam
to: http://chelsea.pl/forum/v...er=asc&start=15
i to: http://chelsea.pl/forum/viewtopic.php?p=9134#9134

swietna lektura na dłuuuuugie zimowe wieczory, jak już wspomniałem długie - ale naprawde warto :wink:

Marcino - bez urazy, ale dziwi mnie twoje zachowanie, sam robisz potężne OT, a potem ubiegasz się o ukaranie sprawców (czyt. samosąd). Wybacz ale tego nie rozumiem. Jeśli łaska to możesz mnie oświecić.

Marcino 

Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:01 pm   

Piotruś napisał/a:

Marcino - bez urazy, ale dziwi mnie twoje zachowanie, sam robisz potężne OT, a potem ubiegasz się o ukaranie sprawców (czyt. samosąd). Wybacz ale tego nie rozumiem. Jeśli łaska to możesz mnie oświecić.
Jasne. Ja za moje wybryki zostałem ukarany już dwoma ostrzeżeniami, a np. taki Paweł Sz wciąż ma czyste konto mimo, że nie pozostawał mi dłużny. :roll: Chociaż tu można wziąc pod uwage pewne okoliczności łagodzące opisane przeze mnie w temacie o Juve. Ponadto, bez urazy, wiele tematów to jeden wielki syf, stek bezsensownych postów, lub też cały temat jest w ogóle bez sensu. :?

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Sro Lis 30, 2005 1:55 pm   

nie ma sensu się sprzeczać, może po prostu piszmy wszyscy normalnie, nie wdawajmy sie w dyskusję a wszystko będzie ok. Pamiętaj że masz już 2 ostrzeżenia na koncie a 3-cie to zakaz pisania więc póki czas - dobrze Ci radzę - odpuść pawłowi sz. i innym "winowajcom" a skup się na sobie bo Twoja sytuacja najlepiej nie wyglada :|

PS: Jeśli się nie mylę krzyniu wspominał o możliwości zdejmowania ostrzeżeń - kuszące nieprawdasz

Liso 

Wysłany: Sro Lis 30, 2005 2:35 pm   

Ja mam takie pytanie do adminów i moderatorów. Dałoby się wprowadzić, coś ala "wykropkowanie przekleństwa" taki hack by były poprawiane błędy ortograficzne?? Niektórzy w ogóle nie znają zasad i piszą tak, że aż mózg się filcuje :lol: . Wiem wiem, młody gość musi się nauczyć, ale niech to robi w wordzie czy gdzieś....

Wiem, że moja prośba jest trudna to spełnienia jednakże prosiłbym o jej rozważenie.

PS. Odp pewnie otrzymam taką: Pytanie rozważone, prośba odrzucona :lol: :lol: Tak na poważnie - pomyślcie o tym ;)

MiC 

Wysłany: Sro Lis 30, 2005 2:42 pm   

Jest cos takiego ze przeklenstwo mozna wykropkowac. Tylko najpierw trzeba napisac rozne formy tego przeklenstwa, ktore bedzie wykropkowane. Sadze ze z ortografia tez by sie dalo cos takiego zrobic tylko czy jest sens czasami jak jest duzo bledow ortograficznych to zostaje to poprawione przez moderatorow. :)

Liso 

Wysłany: Sro Lis 30, 2005 4:52 pm   

MiC napisał/a:
Jest cos takiego ze przeklenstwo mozna wykropkowac. Tylko najpierw trzeba napisac rozne formy tego przeklenstwa, ktore bedzie wykropkowane. Sadze ze z ortografia tez by sie dalo cos takiego zrobic tylko czy jest sens czasami jak jest duzo bledow ortograficznych to zostaje to poprawione przez moderatorow. :)

Też tak myślałem.... to trzeba będzie pomyśleć i wyszukać innej metody walk z debilizmem...

Odpowiedz do tematu