Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Wasze propozycje i uwagi !
Autor Wiadomość
Tomasz 

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 2:04 pm   Wasze propozycje i uwagi !

Odnoszę wrażenie, że te forum jest troche 'zapuszczone' i mam parę propozycji jak sprawić, żeby zmieniło się ono na lepsze :mrgreen: Wiem, że niektóre rzeczy moga być trudne bądź niemożliwe do wykonania ale mimo wszystko napisze co lezy mi na sercu :P

1. powinno się dodac ze 2,3 nowe działy - moja sugesta: Inne sporty (czyli dyskusje niezwiązane z piłka nożną ), histora CFC (forumowicze mogliby wymieniac sie swoja wiedza z kibicami chelsea o krótszym stażu ).

2. Zamiast robic z Hyde Parku dział do nabijania postów powinno się zrobic specjalny dział na forum, w którym posty nie byłyby naliczane - tam możnabyloby się bawić we wszystkie 'skojarzenia' czy 'zgadnij kto'. Nie byłoby nabijania i forum byłoby dużo przejrzystsze. ( dobrze sprawdziło sie to na forum Bayernu) :wink:

3. Czasami brakuje emot, które dobrze by ukazały dany nastrój piszącego post, powinno byc ich troche więcej ( mam nadzieje że zaraz nie podniesie się krzyk, że forum nie jest po to żeby emotami sie bawic ale trudno :P )

4. W porównaniu z forami innych druzyn, nasze forum odwiedza stosunkowo mało osób. Może by tak jakaś mała reklama forum.chelsea.pl na www.chelsea.pl ? :) Polski serwis The Blues jest teraz chyba najczesciej odwiedzanym klubowym serwisem, wiec reklama powinna poskutkować.

Na razie to wszystko, jak na cos wpadne to zedytuje. Prosze o komentarze, dajcie tez jakies swoje propozycje.
Ostatnio zmieniony przez Tomasz Wto Lis 29, 2005 7:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  

MiC 

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 2:34 pm   

Tomasz napisał/a:
Odnoszę wrażenie, że te forum jest troche 'zapuszczone' i mam parę propozycji jak sprawić, żeby zmieniło się ono na lepsze

Oz ty :evil: Ja ci dam zapuszczone :evil: Zapuszczone to by bylo gdyby kazdy pisal co chce i gdyby nie bylo Moderatorow :evil: Podpadles mi zato "Zapuszczenie" :twisted: :P .

Tomasz napisał/a:
1. powinno się dodac ze 2,3 nowe działy - moja sugesta: Inne sporty (czyli dyskusje niezwiązane z piłka nożną ), histora CFC (forumowicze mogliby wymieniac sie swoja wiedza z kibicami chelsea o krótszym stażu ).

No jeden dzial mogl by byc wlasnie "Inne Sporty" :) , a o histori Chelsea mozna rozmawiac w dziale The Blues :) Ale to juz zalezy od Cimka :D

Na temat reszty sie nie wypowiadam bo jestem Moderatorem wszystko zalezy od Admina :D

Cimek 

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 2:34 pm   

Tomasz napisał/a:

Jak dla mnie działów jest wystarczająca ilość. Co najwyżej można by dodać Inne sporty, innych nie widzę sensu. Zawsze można napisać w hyde parku. Jeśli zaś idzie o historia CFC wątpie żeby on cieszył się jakimś dużym powodzeniem, a zawsze można napisać na ten temat w The Blues

Tomasz napisał/a:
2. Zamiast robic z Hyde Parku dział do nabijania postów powinno się zrobic specjalny dział na forum, w którym posty nie byłyby naliczane - tam możnabyloby się bawić we wszystkie 'skojarzenia' czy 'zgadnij kto'. Nie byłoby nabijania i forum byłoby dużo przejrzystsze. ( dobrze sprawdziło sie to na forum Bayernu) Wink

No właśnie chyba tak trzeba będzie zrobić, bo np temat skojarzenia cieszy się bardzo dużą popularnością i być może jest to związane tylko z nabijaniem postów. może jeszcze dziś założe taki dział.

Tomasz napisał/a:
3. Czasami brakuje emot, które dobrze by ukazały dany nastrój piszącego post, powinno byc ich troche więcej ( mam nadzieje że zaraz nie podniesie się krzyk, że forum nie jest po to żeby emotami sie bawic ale trudno Razz )

No ja akurat za emotami w nadmiarze nie przepadam. Tylo zaśmiecają tekst. Może jakieś dorzucę, ale jak dla mnie ich ilość jest wystarczająca.

Tomasz napisał/a:
4. W porównaniu z forami innych druzyn, nasze forum odwiedza stosunkowo mało osób. Może by tak jakaś mała reklama forum.chelsea.pl na www.chelsea.pl ? Smile Polski serwis The Blues jest teraz chyba najczesciej odwiedzanym klubowym serwisem, wiec reklama powinna poskutkować.

Akurat tego problemu nie potrafię rowiązać. Było już dawane kilka informacji o forum na stronie głównej. Pod każdym newsem jest link do forum, ale ludzi wciąż tu mało zagląda. Nie mam pojęcia jak zwiększyć ruch na forum, ale moim zdaniem przede wszystkim główną bolączka jest niski poziom merytoryczny naszego forum. Mało kto pisze jakieś dłuższe wypowiedzi, dominują głównie tematy polegające na wybraniu ulubionego piłkarza, klubu itd. które tak na prawdę nic nie wnoszą, bo rzadko kiedy widzę jakieś uzasadnienie. Jednak w ostatnim czasie i tak już widać znaczna poprawę jakości postów. Miejmy nadzięję, że będzie tak dalej to coraz więcej osób powinno tu zaglądac.

Tomasz 

Wysłany: Sro Sie 17, 2005 3:07 pm   

Dzieki za szybka odpowiedz

MiC napisał/a:

Podpadles mi zato "Zapuszczenie"

No cóz, brakowało mi innego słowa :roll: A tak ogólnie to miałem na mysli to, że wszystkie tematy świata sa w Hide Parku(który jest najczesciej odwiedzanym działem) i czasem az sie prosi, zeby dac osobny dział na zabawy w 'piszemy opowiadanie' czy na dyskusje o innych sportach, bo w samym Hide parku jest zbyt duza róznorodnosc tematyczna :wink:

poznaniak 
Fan Chelsea

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 5:04 pm   

według mnie rozwionzanie jakie wybram admin jest słuszne chodzi mi tu o to ze stworzenie działu bezlicznika było słuszne bo kiedy zaglądałem tu niedawno jeszcze jako niezalogowany własnie do tego słuzyła ta zabawa w skojarzenia - nabijanie postów

dreh 
dziennikarz Chelsea

Wysłany: Nie Paź 02, 2005 11:04 am   

Jak dla mnie forum może zostać jest bardzo ładne ma kolr taki jaki ma Chelsea kolor nic tu moim zdaniem nie trzeba zmieniać ;)

kusior 
Tylko Chelsea !!!!!

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 4:43 pm   

skasujcie mozliwosc komentowania newsow, to tylko obniza poziom stronki :evil: :evil: :? :| :roll:

Marcino 

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 3:32 pm   

Proponuję zmienić nazwe tematu na: Pytania i sugestie dotyczące forum.
Pozwólcie, że ja zacznę.
Chciałbym, aby szanowne grono moderatorskie udzieliło mi informacji nt. ostrzeżeń. Interesuje mnie szczególnie, po jakim czasie znikają.

MiC 

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 4:09 pm   

Marcino napisał/a:
Interesuje mnie szczególnie, po jakim czasie znikają.

Chyba wcale nie znikaja :) Chociaz dobrze nie pamientam.

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Pon Lis 28, 2005 6:19 pm   

Nie chciałbym się wtracać, ale dałbym koledze jeszcze jedną szansę, niech dostanei okres próbny, jeśli będzie spokojny można zdjąć ostrzeżenie z uwagi na krótki staż. Ostateczna decyzja należy do Was - to tylko sugestia.

Odpowiedz do tematu