Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Arsenal Londyn (temat zbiorczy)
Autor Wiadomość
Hubinho 

Wysłany: Pią Lip 09, 2010 10:44 pm   

Mnie zastanawia ten transfer Koscielnego do Arsenalu. Arsene Wenger sprowadza prawie samych Francuzów (z innego pochodzenia). Myślę, że przyda im się na grzanie ławy.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Lip 10, 2010 8:48 pm   

na jakie grzanie ławy
odchodzą przecież Gallas i Silvestre, Koscielny będzie grał w 1 składzie zapewne ;]

Hubinho 

Wysłany: Sob Lip 10, 2010 9:25 pm   

Arsene Wenger może jeszcze kupić obrońców. To przecież nie koniec okna transferowego angielskich klubów. Jest sporo czasu. Nawet jak Koscielny będzie w 1 składzie to myślę, że nie będzie przeszkodą dla The Blues w meczu z nimi.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 6:22 pm   

Cytat:
Arsenal Londyn potwierdził we wtorkowe popołudnie zakaz używania wuwuzeli na Emirates Stadion w najbliższym sezonie. Wcześniej taki zakaz wprowadzili działacze Tottenhamu.

Spurs zakazali używania wuwuzeli już w poniedziałek. Od tego momentu podobnie postąpili włodarze klubów The Championship - Cardiff City, Ipswich Town, Leicesteru City i Southamptonu.

Działacze Arsenalu wprowadzony zakaz tłumaczą chęcią zapewnienia przyjemności i bezpieczeństwa oglądania spotkania kibicom.

źródło : goal.com

To jest wręcz śmieszne. Według mnie przesadzone są te wszystkie krzyki z powodu wuwuzel. Nie raz do kibicowania używano różnorodnych trąbek itp. a tyle zamieszania nie było. W każdym razie myślałem, że z ostatnim gwizdkiem sędziego zakończy się też ich temat a tu dochodzi do czegoś tak głupiego, że wprowadza się specjalne prawa w Europie, tak jak np. wyżej przedstawione ekipy Arsenalu i Tottenhamu, dotyczące zakazu ich wprowadzania na stadiony. Dla mnie to jest śmieszne, a tak w ogóle to wątpię czy w tych najlepszych ligach tak często pojawiały by się one masowo na stadionach.
A tak poza tematem: ciekawe jak to będzie w Polsce, bo słyszałem, że i do nas zawędrowały te urządzenia. :razz:

Lauri 
Papuga Mafii

Wysłany: Wto Lip 20, 2010 7:14 pm   

na siatkówce już zabronili tego wnosić (przynajmniej na repre). O piłkę jestem spokojny bo napewno żadna ekipa nie pozwoli sobie na taki badziew na stadionach.
Ludzie to zaczeli masowo kupować w Polsce (ciekawe tylko gdzie tego użyją) jak i zapewne w innych krajach, dlatego nie ma co się dziwić takiej reakcji.
Pozatym na Arsenalu z pewnością nie było by przyjemnie jeść hot-doga gdy ktoś Ci wyje za uchem ;)

P.S. tylko nie zróbcie z tego tematu rozmowy tylko o wuwuzelach ;)

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lip 21, 2010 12:24 am   

Tymczasem Wenger zapowiedział, że teraz wszyscy bramkarze mają u niego szansę. Bardzo zadowoleni są z tego powodu Fabiański i Szczęsny, jednak co oczywiste to Łukasz ma większe szanse na pozbycia się z pierwszego składu Almunii. W ogóle ostatnio słyszałem informacje jakoby Hiszpan miał nawet zostać sprzedany. Ale nie ma co się dziwić-też bym zaczął teraz stawiać na młodszego Łukasza, który jest w idealnym wieku a Almunia do najmłodszych nie należy i długo już nie pobroni. Kibicuję Polakowi w tej walce-fajnie będzie zobaczyć bramkarza, który wreszcie zajmie pozycję pierwszego bramkarza na dłużej niż zwykle, kiedy tylko wskakiwali do składu na czas kontuzji "prawdziwej jedynki", bądź na mecze pucharu krajowego.

P.S. Spoko porównanie Lauri z tym hot-dogiem :razz:

ChelseaLuk 

Wysłany: Sro Lut 23, 2011 3:07 pm   

no i jak na chwilę obecną Fabiański i również Szczęsny raczej wygryźli Manuela z Arsenalu :D Gonimy jeszcze fotel lidera i wicelidera. Najbliższy mecz Arsenalu ze Stoke jak będzie wyglądał tak jak ostatnio z Leyton może być ciekawie a my możemy odrobić trochę pkt

Odpowiedz do tematu