Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Arsenal Londyn (temat zbiorczy)
Autor Wiadomość
poznaniak 
Fan Chelsea

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 5:16 pm   

Ja szanuje arsenal ale nie lubie kibiców którzy wchodzą na Chata i robią za przeproszeniem G**j

Cinx 

Wysłany: Pon Sie 22, 2005 7:15 pm   

to nie sądzą kibice tylko frajerzy.... :| bo prawdziwy kibic potrafi przyjąc porażkę swojego zespołu a nie wyżywać się na innych kibicach

poznaniak 
Fan Chelsea

Wysłany: Wto Sie 23, 2005 3:02 pm   

NO TAK ALE TO MIE STRASZNIE WKURZA NAZYWAJMY ICH POPROSTY PSEŁDO KIBICAMI BO TAKI WEJDZIE NA CHATA I MODERATORZY MAJĄ MASE PRACY PRZEZ NIEGO

Liso 

Wysłany: Wto Sie 23, 2005 5:23 pm   

poznaniak napisał/a:
NO TAK ALE TO MIE STRASZNIE WKURZA NAZYWAJMY ICH POPROSTY PSEŁDO KIBICAMI BO TAKI WEJDZIE NA CHATA I MODERATORZY MAJĄ MASE PRACY PRZEZ NIEGO

Chciałbym również zauważyć, iż na czacie kibice CFC RÓWNIEŻ przeklinali ( choćby osobnik, który notorycznie spamował czat, wysyłając linki do swojej strony) oraz przeszkadzali... To takie lekkie sprostowanie...

Szuster 

Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 9:10 pm   

Ja o wiele bardziej lubie CHELSEA, chociaż Arsenal też troszeczke ale to tylko dlatego że lubie Henrego, ale i tak Chelsea jest od nich o wiele lepsza, przynajmniej w tej chwili :D

Marta 

Wysłany: Sro Paź 05, 2005 3:53 pm   

Ja uważam, że Arsenal to naparawdę dobry zespół. Zanim Chelsea zaczęła grać tak rewelacyjnie, jak to robi teraz, to właśnie Kanonierzy byli(w ostatnich latach) zazwyczaj najlepsi w Premiership(jeszcze ManU też był niezły, ale tu mam pisać o Arsenalu, więc dobra) i wygrwali w tej lidze większość meczy. Z tej drużyny wyróżnia się szczególnie bramkostrzelny Henry, naprawdę świetny napastnik(chociaż kiedyś, mi się wydaje, był nieco lepszy).
Teraz jednak Chelsea jest tą najlepszą drużyną w lidze i jakoś mi się nie widzi, żeby to uległo zmiania na korzyść Arsenalu.

Bolo 

Wysłany: Sro Paź 05, 2005 6:41 pm   

Arsenal jest dobrą drużyną, jedną z najlepszych angielskich drużyn, zawsze grali na wysokim poziomie, ale ostatnio... Też jestem zdania, że Kanonierzy nie mogą się równać w obecnej chwili z Chelsea. Gra tu wielu dobrych graczy, a wśród z nich jeden z lepszych napastników Europy-Henry, a także dobrze grający Pires.

KATAR91

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 6:51 pm   

Według mnie Chelsea jest lepsza,a Arsenal ma młodszy zespół :wink:

MrX 
Midfield Maestro`

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:07 pm   

ja wiem czy taki młodszy zespoł ma znowu ARSENAL? Popatrz na Piresa, Ljungberga, Ashley Cole`a oraz choćby Jensa Lehmann`a, przeciez to juz zaawansowani wiekowo gracze a to oni stanowia o sile Arsenalu i graja w wyjsciowej "11"

Jesli chodzi o moje sympatie to naturalnei kibicuje CHELSEA i naturalnie uwazam ze ten klub jest lepszy w Londynie w Anglii i jest bardzo dobrym Europejskim klubem.
Arsenal owszem nie jest o wiele gorszy ale patrzac po grze to Chelsea jest teraz zdecydowanym potentatem na skale Anglii (mistrzostwa) i zdobycia Pucharu Mistrzów ( w Europie ).

Kod:

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Wto Lut 21, 2006 9:22 am   

Arsenal, to już nie to samo co sprzed kilku laty. Niedawno zdobywali Misztrostwo, pozniej dzielnie walczyli z Chelsea o Mistrza, a teraz jeżeli dobrze kojarze zajmują 5. lokatę. Pewnie spowodowane to było odejściem, francuza Vieira (chyba tak sie pisze jego nazwisko), oczywiscie nie jest to całkowita wina, ale w sporej części. To samo było z Realem, kiedy sprzedał Makelele.

Odpowiedz do tematu