Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 4:59 pm   

Przemo77 napisał/a:
Zacząłem oglądać w 30 minucie, ale nie wiem jak Lampard chce, żebyśmy strzelili gola z Pedro, Willianem i Barkleyem odpowiedzialnymi za atak.

Nie ma zbytnio (póki co) innych rozwiązań. Pulisic slabo, Cho trzeba spokojnie wprowadzać i robią się problemy. No ale te setki Barkleya, Alonso i Pedro to dramat w trzech aktach.

Fantom 

Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 5:19 pm   

No ja bym chętnie w końcu zobaczył trójke CHO-Mount-Pulisic za Abrahamem, przecież tam świeżość, wymienność pozycji i jakość akcji była by kilka razy lepsza od tych starych kasztanów. Willian w pierwszej połowie miał tylko jeden schemat akcji, zejście na prawą i strzał w obrońce.

[ Dodano: Sob Wrz 28, 2019 5:41 pm ]
Wszedł Callum za Pedro i odrazu to lepiej wglada. A Willianowi jak na złość za setnym razem oklepany schemat sie szczesliwie udał po rykoszecie xd

[ Dodano: Sob Wrz 28, 2019 5:50 pm ]
No i mamy 1 czyste konto w tym sezonie, w końcu

Przemo77 

Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 5:57 pm   

Ok, Pulisic słabo, ale ostatnio Pedro to w kompletne nieporozumienie. CHO i Jamesa integrować będziemy powoli najwyraźniej. Mecz z Lile teraz arcyważny, więc nie zdziwiłbym się, gdybyśmy wyszli podobnym składem - może z Kovacicem w środku od 1'.

Fantom 

Wysłany: Sro Paź 02, 2019 7:43 pm   

Jak dzisiaj przewidujecie? Bez 3 punktów niestety będzie bardzo ciężko wyjść z grupy. Liczę na CHO od 1 minuty, na Pulisica raczej nie ma szans i znowu będzie Willian. Abraham ma dzisiaj urodziny, tak przypadkiem zobaczyłem na transfermarkcie, więc mógłby fajnie je przypieczętować ;)

[ Dodano: Sro Paź 02, 2019 9:34 pm ]
o znowu gol z rożnego, dobrze że to ćwiczymy

Kipisz 

Wysłany: Sro Paź 02, 2019 10:04 pm   

Te piętki Williana chyba nikogo już nie zaskakują. O ile faktycznie czasem mogą się przydać o tyle w jego przypadku widać od razu, że to zrobi. Biegnie do piłki na sporej prędkości i jeśli będzie chciał iść dalej do przodu to albo wyjdzie na aut albo wbiegnie w przeciwników, zatrzymać się nie da rady - no musi być piętka.

Fantom 

Wysłany: Sro Paź 02, 2019 10:11 pm   

Literalnie każdy, KAŻDY rożny to zagrożenie przy naszej bramce. Kompletnie nie umiemy się zachować, właśnie prawie nam wpieprzyli na 2-1

Przemo77 

Wysłany: Czw Paź 03, 2019 9:50 pm   

Noo stałe fragmenty to mroziły krew w żyłach, wszyscy twierdzą, że to przez bronienie w strefie i w sumie jest chyba w tym trochę racji, bo większość drużyn gra strefę + krycie indywidualne. W systemie z dwójką w środku Jorginho kompletnie się nie odnajduje. Brakowało strasznie przejścia z rozgrywania w obronie do ataku, Jorginho za napastnikami przeciwnika, nie schodził po piłkę, co zwykle robi. Willian strzelił piękną bramkę (trochę szczęśliwą imo) i chwała mu za to, ale poza tym średnio mi się podobał. CHO ma póki co świetne liczby i liczę, że zacznie z Southamptonem. Świetnie też, że James zadebiutował w CL, przyzwoity mecz. Myślę, że czas, żeby odpoczął Mount.

Swoją drogą Tomori, Mount, Abraham i Barkley powołani do reprezentacji Anglii.

Fantom 

Wysłany: Nie Paź 06, 2019 3:18 pm   

Co za gol Abrahama i co za podanie CHO. Miód

[ Dodano: Nie Paź 06, 2019 3:52 pm ]
Tomori po dobrym meczu z Lille dzisiaj bardzo niepewnie, 2 gole mogły już paść po jego stratach. Przy straconej bramce to już cała defensywa była jak dzieci we mgle. Za to w ofensywie gramy miód, cała 4 z przodu gra świetne zawody i stawia Pulisica w coraz gorszej sytuacji. Chociaż chciałbym żeby dzisiaj dostał troche minut i fajnie jakby był chociaż wyżej w hierarchii od Pedro tak jak dzis, a nie że nie ma go nawet na ławce.

[ Dodano: Nie Paź 06, 2019 4:50 pm ]
No i fajnie, wszedł i cyknął piękną asyste. Jak dla mnie może wyjsc w nastepnym kosztem CHO, bo dzisiaj poza asystą troszkę psuł akcje. Willian za to wszedł w buty Hazarda w tym meczu

[ Dodano: Nie Paź 06, 2019 4:57 pm ]
Fajnie zaczyna wyglądać sytuacja w tabeli. MU i Tottki kopią się po czołach, Arsenal też raczej nie będzie regularnie punktować a my do 13 kolejki mamy teoretycznie łatwe mecze i tylko 2 punkty do drugiego City.

BeBack 

Wysłany: Nie Paź 06, 2019 10:01 pm   

Można powiedzieć, że topka gra dla Lamparda, bo po pierwszych kolejkach wyglądało to beznadziejnie, a na dzień dzisiejszy mówimy o 2 pkt do drugiego miejsca. Dziwny to będzie sezon i jeszcze nie raz się to wszystko wywróci do góry nogami. Ekipa kloopa jak narazie miażdży :shock:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Paź 08, 2019 4:17 pm   

Jak ktoś zagłosuje na PiS to go banuje. uprzedzam XD

Odpowiedz do tematu