Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
Fantom 

Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 9:00 pm   

Tak, Tomori dzis miał dobre zawody. Warto zauważyć że z gry Liverpool nie miał za dużo a to w duzej mierze zasługa tego że Salah był wciągany przez Fikayo. Naszą zmorą w tym sezonie są 3 rzeczy: stałe fragmenty, spalone i kontuzje..
Azpi czesto irytuje ale dzisiaj zarówno on jak i Alonso mogli spokojnie skończyć z asystami, bo kazdy dał dobre 2-3 wrzutki co mi sie podobało

Przemo77 

Wysłany: Wto Wrz 24, 2019 11:11 pm   

Jutro z jakimiś ogórami gramy, uwielbiam oglądać takie mecze, bo będzie spora rotacja, pierwszy win na SB się szykuje no i sporo bramek mogłoby dobrze wpłynąć. Wraca CHO i James, zagra pewnie Glimour i może Maatsen. Tammy, Mason i Tomori powinni odpocząć jak dla mnie. Emerson wylatuje na miesiąc więc zostajemy tylko z Alonso, spoko by było dlatego tym bardziej ograć tego Maatsena, bo może się przydać, a w pre-seasonie imponował.

A z offtopowych rzeczy to pochwalę się, że udało mi się dziś obronić magistra.

Fantom 

Wysłany: Sro Wrz 25, 2019 9:19 pm   

Gratulacje Przemo!
a co do meczyku to szkoda że nawet dziś bez czystego konta

To Barkli już nie jest naszym penalty takerem?

Kipisz 

Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 4:45 pm   

Gratki Przemko :)
Swoją drogą jak stronka padła to pewnie i forum padnie.
Jakieś plany/pomysły na plan awaryjny?

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Czw Wrz 26, 2019 6:17 pm   

stronka padła bardzo dziwnie, bo z tego co wywnioskowaliśmy to ktoś jej pomógł :D serwer dalej jest opłacany, a ktoś namieszał przy czymś tam. prawdopodobnie.

Kipisz 

Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 2:09 pm   

Jak macie jakieś logi czy coś to chętnie zajrzę. Wątpię, że coś mi się uda wskórać, ale spojrzę fachowym okiem i powiem "faktycznie nie działa" :D

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 8:26 pm   

To jest do ogarniecia, z tego co corrny mówił. tylko walikoń od drogby nie ma czasu póki co :P

Fantom 

Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 3:40 pm   

Kante znowu coś boli i poza kadrą. Wydaje mi się że to nie może być przypadek. Odbija się na nim kilka sezonów ciągłego grania na najwyższym poziomie. On się po prostu aż za bardzo zajeżdżał

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 4:00 pm   

Fantom napisał/a:
Kante znowu coś boli i poza kadrą. Wydaje mi się że to nie może być przypadek. Odbija się na nim kilka sezonów ciągłego grania na najwyższym poziomie. On się po prostu aż za bardzo zajeżdżał

ale to imo tez wina Lamparda. Chociaz poprawcie mnie, jesli sie myle. Wrocil po kontuzji i na wstepie dostal 120 minut z Liverpoolem w Superpucharze. Teraz wrocil i znowu od poczatku zajezdzany w meczu z LFC. Po tylu problemach to imo powinien schodzic z lawki i po meczu obserwowac jak organizm zaregowal na wysilek w meczu. Trening to jedno, mecz to drugie. Przeciwnik nogi nie odstawia.

Przemo77 

Wysłany: Sob Wrz 28, 2019 4:57 pm   

Zacząłem oglądać w 30 minucie, ale nie wiem jak Lampard chce, żebyśmy strzelili gola z Pedro, Willianem i Barkleyem odpowiedzialnymi za atak.

Odpowiedz do tematu