Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 10:58 pm   

chyba jasne? to co ustalaja sobie na treningach to ich kwestia. natomiast jezeli karnego zabiera pilkarz od tak to juz swiadczy zle o jorginho, kapitanie i managerze, ze nie ma zadnej hierarchii.

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 11:01 pm   

No tak, Jorginho też jest winny że oddał, Azpi że nie interweniował. Ale główne baty się należą Barkleyowi. Cała drużyna była zdziwiona co on odwala i kosztowało nas to 1 punkt.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 11:03 pm   

Przypomne tylko, ze jak Drogba chcial zajumac karnego Lampardowi w meczu z WIgan, ktory decydowal o mistrzostwie to dostal jasne wytyczne, ze najpierw wynik, potem jego korona strzelcow od Lamparda. tutaj nie ma co zwalac na jednego pilkarza, bo cala druzyna dala dupy i imo Lampard rowiniez. za to wprowadzenie Pedro

[ Dodano: Sro Wrz 18, 2019 12:02 pm ]
z tego co powiedzial Lampard, to gdy Barkley jest na boisku, to on ma pierwszenstwo przy rzutach karnych.

Przemo77 

Wysłany: Sro Wrz 18, 2019 6:31 pm   

Wynik słaby, ale i tak z przebiegu meczu jak dla mnie byliśmy lepsi. Jak pałam nienawiścią do Williana, tak muszę przyznać, że wczoraj się wyróżniał. Pedro i Azpilicueta grali skandal, u naszego kapitana to w ogóle ostatnio norma. Bez Mounta w ofensywie nie istniejemy, oby szybko wrócił CHO i James (Lampard przewiduje powrót na puchar ligi czyli jakoś za tydzień). Poza tym na ten moment to gramy jak dla mnie bez 6-7 zawodników z pierwszego składu i to też trzeba wziąć pod uwagę.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Czw Wrz 19, 2019 12:54 pm   

Takie porażki niestety będą się zdarzały. Jedyne co mi się nie podobało (może przez strate Mounta?), że graliśmy jak za Sarriego. dużo bezsensownego klepania i czekanie na błąd rywala. Nie było tego pressingu, aby zmusić go do pogubienia się, tylko cierpliwe oczekiwanie. Ponadto gra bocznymi sektorami nie ma chyba zbytnio sensu przy takich skrzydłach i bokach obrony. Dwaj jeźdźcy bez głowy (Will niby szum robił ale co z tego wychodziło? ponadto jak zwykle w idealnych sytuacjach wybierał złe roziwązania), a Pedro, tak jak jeden fan Drogby wspomniał, gra albo super albo fatalnie. nic po srodku. Azpiliqueta jest bezproduktywny z przodu, z tylu co najwyzej spoko. Zobaczymy czy James jest rozwiązaniem problemow. Alonso również bez fajerwerków, ale po nim spodziewalem się gorszej gry. Mimo wszystko pozycja wahadłowego mu odpowiada i jest w stanie pokazać się w ofensywie przy braku katastrofy z tyłu. Póki Emerson nie będzie sprawny to niestety trzeba będzie wałkować to ustawienie z 3-4-3. Pierwsze skany Mounta były dobre i dłuższej przerwy w grze Anglik nie będzie miał. Jednakże na Liverpool może nie zdążyć. Jeżeli Tak się stanie to dla mnie musowo Pulisic kosztem Pedro/Williana.

BeBack 

Wysłany: Pią Wrz 20, 2019 7:38 pm   

Lamps chyba niedokońca widzi Pulisica :x

Fantom 

Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 4:11 pm   

Dobrze się dla nas układa ta kolejka Tottki wczoraj w plecy, United jak dotąd też. Fajnie byłoby dziś powalczyć o chociaż 1 punkt. Liverpool nie jest nie do przejścia, w superpucharze nam dobrze szło, i też we wtorek dostali od Napoli. Patrząc że gramy na przemian dobry mecz i cieńki dzisiaj jestem dobrej myśli :D
Ale składzik dzisiaj elegancki. Wraca Emerson i Kante a z Mountem jak sie okazuje nic powaznego nie było. Oby tylko nic sie Ngolo nie odnowiło bo bez niego cierpimy. Szkoda tylko ze znowu Willian kosztem Pulisica, serio cos chyba Lampardowi w nim nie pasuje, szkoda, bo w przeciwieństwie do Willego potrafi podac w odpowiednim momencie

[ Dodano: Nie Wrz 22, 2019 5:49 pm ]
Idiotyczny faul i ten gol był pewniaczkiem ztego miejsca.. zastanawia mnie nasz sztab medyczny, co jakiegps zawodnika po kontuzji dopuszcza do gry to mu sie odnawia uraz.

O i kolejny faul w świetnym miejscu, chociaż mocno naciągany swoją droga... Chyba pograne

Mam wrażenie że zanim ten sezon się skonczy ktoś z naszych zawodników w końcu zginie na tym boisku, jakieś fatum z kontuzjami. To nie pojęte tracimy w pierwszej połowie 2 zawodników a i tak cud że Abraham nie zrobił sobie coś poważnego z barkiem. Ileż można

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 6:23 pm   

Czy ktos ogarnia SFG w tym zespole? i mam na mysli managera i trenerow. ktory to juz gol?

Fantom 

Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 6:45 pm   

Bez Rudiego to możemy pomarzyć o jakimkolwiek czystym koncie. Co lepsze jeszcze mogli nam 2 w drugiej z rożnych wbić. Za to nasze rzuty rożne, bez zmian od czasów Sarriego. Równie dobrze moglibyśmy ich nie wykonywać i oddawać piłke rywalom.

Kante to mnie rozczula, strzelił sobie od tak bramke stadiony świata i nawet się nie cieszył.

Przemo77 

Wysłany: Nie Wrz 22, 2019 8:13 pm   

Dla mnie w tym meczu środek pola przez dłuższy czas nie istniał. Kante do momentu strzelenia bramki nieobecny, mnóstwo niecelnych podań. Jorginho też dziś z tymi długimi piłkami dawał czadu. Strasznie szkoda, że Tammy nie podał do Mounta, było pewne 1-1. Mount lepiej jak dla mnie wygląda w pomocy. Pulisic myślę bankowo startuje we wtorek, a potem to zobaczymy jak się ułoży. No podkreślę milionowy raz, ale Tomori mnie zachwyca. Wyprowadzenie piłki jak Luiz, do tego solidniejszy w obronie i bardzo szybki.

Znowu mam wrażenie, że gdyby w miejscu Azpilicuety grał ktoś, kto lepiej potrafi wykorzystywać wolna przestrzeń to nasze ataki byłyby dużo groźniejsze. James ma chyba grać w środę, to samo CHO.

Odpowiedz do tematu