Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
przyboj9 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 7:55 pm   

Trochę doświadczenia Żwirka sie przyda przy młodych temperamentach. Co do ostatniego meczu widać było różnice z Rudim i bez niego wiec trzeba czekać na jego powrót i jestem ciekaw na jaki środek postawi Lamps, bo tu też jest "przepych"- na chwile obecna widzę Rudi - Tomori. Mimo wszystko sezon długi, dochodzi dziś LM potem dwa puchary i liczymy na większa rotacje niż u Sarriego.

Tutaj te avary w pełnej okazałości jeszcze lepsze :p

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 8:13 pm   

Jezu prawie nam Masona połamał ten odpad z Arsenalu, chyba bym sie popłakał

[ Dodano: Wto Wrz 17, 2019 9:17 pm ]
Nosz ja pier....
Już mógł Pulisica dać. Pedro gra taki piach ze nie idzie patrzeć

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 8:56 pm   

Niby nie wyglada to zle, ale jest zle. Valencia w kryzysie? nie wiem jak to okreslic, ale zawirowania straszne. mimo to stworzli sobie bardziej klarowne sytuacje. u nas fajnie Willian, mimo spieprzonej setki, a poza tym bieda. Gramy skrzydlami, a nikt nie potrafi dosrodkowac. Zaczynajac od Azpiliquety, a konczac na Alosno. Rola Kovacica na boisku mnie zastanawia. No on nic nie robi chyba. Abraham niewidoczny, ale no wlasnie, nie ma podan. Mount ponoc uraz stawu skokwego, ktory moze skutkowac wykluczeniem z gry nawet na kilka tygodni

[ Dodano: Wto Wrz 17, 2019 9:57 pm ]
No i tez mi sie ta zmiana Pedro nie podoba. Koles wraca po kontuzji, nie jest w rytmie treningowym/meczowym i sam chetnie zobaczylbym Pulisica. Pedro poki co jest wszedzie i nigdzie. Jeszcze cuduje jakimis pietkami w polu karnym.

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 8:59 pm   

Coś mamy pecha w tym sezonie, co ktośsie wyleczy to kontuzja sie odnawia albo odpada inny. Willian rzeczywiście najlepiej z przodu ale jak zwykle czasem podejmuje złe decyzje na końcu. Gramy gorzej od zejscia Mounta bo Pedro tylko traci piłke albo spowalnia akcje. Kova miał kilka fajnych podań, zwłaszcza to do Willego ale tez traci piłke czesto. W obronie najlepiej Tomori, nie do przejscia dzis.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:03 pm   

btw. jak damy Mounta na skrzydlo to ja juz nie wiem gdzie pomiescimy Willa, Pedro, Pulisika i, co najwazniejsze, Calluma :D

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:06 pm   

No jak gdzie, na ławce, a CHO z Pulisicem na zmiane. No chyba że Willian odpali życiówke jak miał w dwumeczu z barcą. W środku pola mamy wiekszy przesyt niz na skrzydłach imo

[ Dodano: Wto Wrz 17, 2019 10:16 pm ]
Zaraz nie wytrzymie z tym pedro

Kipisz 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:31 pm   

Niby Willian prowadzi grę do przodu, ale ostatecznie się zakiwa mimo iż miał kogoś na idealnej pozycji by podać :roll:

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:35 pm   

Czułem ze wdupimy z ta grą, ciezko bedzie wyjsc jak nie mozemy u siebie zrobic valencii w rozsypce.
Super zamoast Pulisica Barkley. Mozna juz wyłaczac nie bedzie nawet remisu. Jeszcze te idiotyczne faule z naszej strony...

[ Dodano: Wto Wrz 17, 2019 10:46 pm ]
dawaj tego karnego

[ Dodano: Wto Wrz 17, 2019 10:48 pm ]
No cóż pozostawie to bez komentarza, bo brak mi słów. Barkley po tym dla mnie może się pakować i wiecej nie wychodzić na boisko.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:54 pm   

bo nie strzelil karnego? XD

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:55 pm   

Bo w ogóle podchodził na chama do piłki. Chyba jest jasne że zawsze pierwszym do karnych jest Jorginho. Swoją drogą takie wciskanie się do karnego to szczyt głupoty, bo nakładasz na siebie dodatkową presje. Gdyby Barkley był naszym naturalnym wykonawcą powiedziało by się trudno, zdarza się. Ale za to co odwalił należą mu się baty.

Odpowiedz do tematu