Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
BeBack 

Wysłany: Wto Wrz 03, 2019 2:44 pm   

na już to moim zdaniem powrót Rudiego, bo nasza defensywa to ser szwajcarski. O przód sie nie boje bo tam mamy tyle zawodnikow do wyboru, że głowa boli od samego myslenia gdzie to upchać :roll:

Fantom 

Wysłany: Wto Wrz 03, 2019 3:15 pm   

O ile przed sezonem po cichu liczyłem na top 4 to teraz trochę zwątpiłem. Zanim nie ogarniemy sie w defensywie a kontuzjowani wrócą do odpowiedniej formy mozemy stracić za duzo. United sie nie obawiam, bo poza szczesliwym pogromem na nas kopia sie po czole, ale kluby z Londynu mogą nam odskoczyć.
Na plus właśnie ofensywa, bo mamy sporą łatwość w dochodzeniu do sytuacji, mamy tez w końcu napastnika który strzela gole w lidze(mam nadzieje że regularnie, kupiłem go w FPL), czasem tylko kuleje skuteczność jak w meczu z United.

przyboj9 

Wysłany: Sob Wrz 14, 2019 4:05 pm   

5 obrońców jak za Mou :p

Tomek_77 

Wysłany: Sob Wrz 14, 2019 5:16 pm   

Ale Tammy gra świetnie. Super się na to patrzy, nic tylko czekać na powroty po kontuzji Calluma i Rubena, jestem ciekaw jak wtedy Frank będzie widział pierwsza jedenastkę, ja sam nie miałbym pomysłu.

Fantom 

Wysłany: Sob Wrz 14, 2019 5:52 pm   

Ależ mi popsuli humor tymi 2 frajerskimi bramkami, mogło być pieknie z czystym kontem to nie. Dobrze że Tammy sie nie zatrzymał na 2 golach jak ostatnii bo byłoby nerwowo. W ogóle to zagrał koncertowo, a bramka na 4-0 to poezja. Fajnie miec w koncu napastnika

Przemo77 

Wysłany: Sob Wrz 14, 2019 9:33 pm   

Tomori zgodnie z moimi oczekiwaniami chyba w hierarchii przeskoczył Zoume, dziś było widać ewidentnie różnice przy pierwszych dwóch bramkach. Ja w nim widzę drugiego Luiza, tylko z mniejszą ilością błędów. Fajnie bardzo grał piłką.

Tammy jest niesamowity, właśnie gol na 3-0 świetny. W tym sezonie wszystkie 11 goli w lidze zdobyli zawodnicy akademii.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Nie Wrz 15, 2019 2:35 pm   

Ja tam jednak poczekam z Abrahamem te pare miesiecy, bo Morata tez mial dobry poczatek :P Tomoriego tez nie sposob mi ocenic, ale poki co podobal mi sie w meczach z LFC i wczorajszym. Na pewno przeskoczyl w hierarchii Zoume, ktory ma jakies problemy z koncentracja. Cieszy mnie natomiast reakcja Franka na kontuzje i forme zawodnikow. Pozmienial, zamieszal i byly efekty. ostatnie betony trzymaly sie swojej jednej taktyki i efekty byly mizerne. Jedyne co mnie martwi to to, ze niedlugo beda problemy z minutami dla napastnikow. Nie damy rady uszczesliwic Tammy'ego, Batsa i Giroud. Jeden pewnie zima odejdzie. Ja bym oddal Batsa, bo Żwir świetnie gra głową, ma dobrą technike przy oddawaniu strzalow, potrafi sie zastawic, no i doswiadczenie. Swietnie spisal sie (mimo braku goli [sic!]) na MS i mam wrazenie, ze w turniejach to on bedzie dawal nam wiecej radosci anizeli anwet Tammy.

[ Dodano: Nie Wrz 15, 2019 2:36 pm ]
No i cos koniecznie trzeba zrobic z tymi straconymi bramkami, bo obecnie tylko Norwich (12) ma wiecej straconych goli w lidze niż Chelsea (11)

Przemo77 

Wysłany: Nie Wrz 15, 2019 10:02 pm   

Ja tam Batshuayia cenię, strzela chyba więcej, niż Giroud. Asysta na 5-2 była kapitalna, coś czego nie ma chyba ani Giroud ani Tammy w swoim warsztacie. Poza tym też dochodzi strzał z dystansu - dla mnie Giroud zbyt przypomina Tammy'iego charakterystyką. Problem się zrobi z przodu z minutami, jak wróci RLC, Kante i CHO. Nie mam pojęcia jak będziemy grać, ale chyba będzie spora rotacja.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Wrz 16, 2019 8:18 am   

Za co go cenisz?

Fantom 

Wysłany: Pon Wrz 16, 2019 8:35 pm   

Mount musi być przesuniety na skrzydło, RLC na 10, a Kante zastapi Kovacica. Innej opcji nie widze przy takim przesycie, w kazdym razie Frank bedzie miał ciezki orzech do zgryzienia przy zdrowej kadrze, ale dochodzi teraz LM wiec jest okazja na rotacje.

Dla mnie Bats do sprzedania. Nie wiem jak mozna go przedkładac nad Giroud który miał duzy udział w wygraniu LE. Francuz wnosi duzo doswiadczenia i potrafi grac kombinacyjnie tyłem do bramki. No fajna asysta ale jak wchodzi Bats to i tak mam wrazenie ze jestesmy w 10. Licze ze własnie jutro wyjdzie Żwirek bo gosc ma świetne liczby jak gra w Europie. Na lige nr 1 Abraham.

Odpowiedz do tematu