Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy główny thread
Autor Wiadomość
Przemo77 

Wysłany: Pią Sie 30, 2019 7:20 pm   Nowy główny thread

Skoro i tak zawsze piszemy pod jednym newsem, a widzę, że od upadku strony ( :rip: ) mimo informacji na fb na forum dalej jest pusto czas zacząć nowy wątek. Jak ktoś odwiedzi stronę to może niech się wpiszę, co by mieć świadomość ilości aktywnych użytkowników.

Rozpoczynając jakąś dyskusję może podsumuje z mojego punktu widzenia start Lamparda w Chelsea. Jak dla mnie, mimo słabego dorobku punktowego i 4-0 z United jestem bardzo zadowolony. Nie boi się ufać Mountowi, który na ten moment jest naszym najlepszym zawodnikiem (podobno złapał jakiś uraz btw) i Tammy'iemu, który moim zdaniem będzie pierwszym napastnikiem w tym sezonie. Zobaczymy co będzie dalej, w preseasonie był hype na Barkleya, ale jak dla mnie to znowu wraca do tego co grał wcześniej. Zobaczymy co będzie, gdy wróci Ruben, bo to on był w końcówce poprzedniego sezonu naszym najlepszym ofensywnie zawodnikiem, zaraz po Hazardzie. Po przerwie reprezentacyjnej ma wrócić Reece James, który myślę jednak, że wymieni Azpilicuete (dużo zawinił póki co przy straconych bramkach, poza tym widać jego ograniczenie w ofensywie - Emerson to zupełnie inna jakość dla kontrastu) no i CHO. Nagle skład się robi fajny, Willian nawet nie gra, bo póki co to co pokazał było poniżej wszelkiej krytyki, no i ogólnie strasznie podekscytowany jestem tym sezonem jak nigdy. Luiz odszedł, ale dla nie uważam tego za aż tak wielką stratę - nie był znowu wcale filarem defensywy przy Rudigerze, a tak zostanie z drużyną Tomori, którego nota bene uważam za lepszego obrońcę od Zoumy - wydaje się lepiej czuć z piłką przy nodze, nie boi się jej wyprowadzać, może też grać na boku.

No i w sumie forum o tyle fajne, że można robić akapity itd.

:cfc1:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 5:58 pm   

No to tak. Potencjal niby jest, ale wynikow brak. Nie wyciagamy, a raczej Lampard nie wyciaga, wnioskow ze straconych punktow. Wiekszosc bramek (w tym dwie dzisiejsze) to koncert dwoch Panow. Azpiliqueta i Zouma. Oni we dwojke demoluja ta druzyne. No i drugie polowy to jakies dno. z United, Leicester, dzisiaj,a i Norwich powinno z nam strzelic cos w drugiej. Brak sil zawodnikow i wszystko jest na stojaco. Najwieksza strata to brak Kante, bo ofensywnie jakos to wylada, a defensywa wypina dupke.

Przemo77 

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 7:27 pm   

Tak, też myślę, że z Kante by to inaczej wyglądało. Dla mnie po przerwie reprezentacyjnej z miejsca do pierwszego składu wejdzie Reece Jamese, bo Azpilicueta to ewidentnie nasze najsłabsze ogniwo. Rudiger wróci za Zoume i myślę, że jakość obrony się podniesie. W ogóle to uważam, że Tomori jest lepszy od Zoumy i dziś tez wyglądał lepiej. Pulisic póki co jak dla mnie nie spełnia zbytnio oczekiwań, myślę, że CHO może go posadzić.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sob Sie 31, 2019 7:39 pm   

Cho raczej do Pulisica zbyt wiele nie ma. Posadzi go Pedro, a Callum wroci w koncu na swoja optymalna pozycje.

Przemo77 

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 10:20 am   

W sumie nie wiem jak to będzie rozwiązane, póki co zakładałem, że gramy w środku Kante - Jorginho - Kovacic i Mount na skrzydle. Pedro w sumie też w tym sezonie jestem pozytywnie zaskoczony, na tą chwilę nasz najlepszy skrzydłowy. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby dać RLC za Kovacica w środku, bo w sumie ma podobną charakterystykę - dobry drybling, silny, potrafi zyskać dużo przestrzeni z piłką przy nodze ogólnie. Wtedy skrzydła CHO-Pedro, ale w środku się robi strasznie ciasno.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 11:02 am   

Srodek Jorginho, Kante, Kova, Ruben. Kto lepszy ten gra. sezon dlugi, dla kazdego bedzie okazja, zeby sie wykazac. Jorinho i Kova sa bardzo cenieni przez Lampsa, wiec jestem ciekaw jak to rozwiąże. Tak, czy siak, z intensywnością jaką gramy to każdy dostanie szanse. Martwi brak drugiego defensywnego pomocnika, bo Kante z kontuzja i nagle gramy jak jedna z gorszych druzyn w PL. Przód. z Williana nic juz nei bedzie moim zdaniem. Kiepskie nastawienie, umiejetnosci nieciekawe. Kto mu dał "10tke"? :| Callum - Pulisic. tak zapewne wyglada docelowa para skrzydlowych przez nastepne x lat, ale jako, ze to sa mlode grajki, beda wahania formy to rotacja bedzie wystepowac z Pedro i niestety Willem. Mount z Barkleyem na SPO.

Przemo77 

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 7:20 pm   

Tylko coś brakuje pozycji na boisku, bo albo gramy 4-3-3 i nie ma ŚPO, albo 4-2-3-1 i wtedy w środku Kante + ktokolwiek i nie ma miejsca dla Jorginho/Kovacica. Mount jak dla mnie od biedy może grać na skrzydle, ale jednak wolę go w środku. To 10 dla Williana też śmieszne, ale przynajmniej widać, że Lampard go szczególnie nie ceni. W ogóle trochę hejt poszedł na Lamparda za te zmiany, że nie wpuścił kogoś doświadczonego itd i że jest aż za bardzo pro-youth. Dla mnie bzdura, bo nie szczególnie ma inne opcje i to raczej nie młodzi winni są straconym punktom, bardziej właśnie ci doświadczeni - Azpilicueta głównie. To, że dał zadebiutować Glimourowi przy 2-1 nie miało znaczenia, bo ktokolwiek by na boisku był bramka by pewnie padła, a nie miał innego pomocnika w obwodzie.

Fantom 

Wysłany: Nie Wrz 01, 2019 8:54 pm   

o siema ;) Dopiero dzisiaj wpadłem zajrzeć na forum.
Co do naszej gry to wczoraj się załamałem wynikiem, bo jednak takie Sheffield to powinniśmy pykać niezależnie od okoliczności. Strasznie rażą po oczach te spadki wydajności w trakcie meczu, zazwyczaj mamy świetną pierwszą połowe a potem gramy piach. Generalnie to mocno doskwiera brak Rudigera w defensywie i Kante w środku, Ci dwaj to jednak filary tej drużyny. Myślę że lepsze wyniki nadejdą wraz z wyzdrowieniem kontuzjowanych. CHO to nie wygryzie Pulisica tylko Williana który już chyba osiągnął całkowite dno jeśli chodzi o formę. Z Rubenem zrobi się ciasno w środku pola, ale uważam że powinien wygryźć Kovacica. Kante-RLC w formie przed kontuzją-Jorginho w obecnej, to jeden z najlepszych środków pola w lidze. Tylko Lamps jeszcze musi upchnąć gdzieś Mounta, ja bym go rotował na skrzydle z Pulisicem i Cho.
Abraham dał w 2 meczach fajną odowiedź dla hejterów, mimo wszystko w meczach z czołówką stawiałbym na doświadczenie i pomoc druzynie Giroud.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 8:33 am   

Na forum, logowało się z 20 osób od zamknięcia strony, w tym większość starych bywalców, także ludzie wiedza gdzie wchodzić. To, ze wszedł gilmour, a nie ktoś inny... po to mamy taki sezon i takiego managera, żeby młodzi wchodzili. Ciężko, żeby cho wygryzł williana, który jest rezerwowym:D mimo wszystko straty punktowe, to wina również Lampsa. Brak szansy dla Zappy oraz nie rozumiałe stawianie na Zouma to jego decyzje. Mimo wszystko, przypominam pierwsze sezony kloppa. Było podobnie, ale my mamy bardzo młoda ekipę, która teoretycznie powinna być tylko lepsza. Mount, abraham, cho, pulisic, runen, James, tomori... jedyne czego im brak to doświadczenia, a i tak kilku z nich prezentuje zachowanie jakby grali już ktorys sezon z kolei w PL.

Przemo77 

Wysłany: Pon Wrz 02, 2019 6:02 pm   

Fajnie by było skończyć w top 4 i imo jest to realne. Patrząc na formę rywali to mimo tylu straconych punktów dalej jakoś nikt nam nie odskoczył. Co prawda grali między sobą, ale może po powrocie kontuzjowanych jakoś zaczniemy wygrywać. Willian już jest wygryziony przez Mounta, kwestia jak dla mnie kto będzie grał na drugim skrzydle - Pulisic czy Mount. Liczę, że Lampard będzie dużo rotował, pierwszy raz od niepamiętnych czasów. Dla mnie szybkość operowania piłką Tomoriego powinna być kluczowa, mamy wychodzić spod pressingu, a Zouma nie jest w tym dobry.

Co do napastników to ja bym nie grał jednak w tych większych meczach Giroud - Tammy już nabiera pewności siebie i ma te same zalety co Giroud, a do tego jest szybszy.

Odpowiedz do tematu