Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Fernando Torres
Autor Wiadomość
ChelseaLuk 

Wysłany: Pią Lut 25, 2011 9:15 am   

oby londyńscy kibice to zrozumieli, żeby go nie wygwizdali bo oczekiwania są ogromne bo ogromne były pieniądze. Naprawdę potrzebny jest jak najszybsze jego wkomponowanie w drużynę. Uznawany za najlepszego napastnika a przynajmniej jednego z najlepszych jego pokolenia więc musi zacząć w końcu coś grać ;]

Jan11541 
Najlepszy Fan

Wysłany: Sro Lip 20, 2011 6:47 pm   

Torres może dobry , ale w Chelsea coś mu nie idzie szkoda [/list][/code][/quote]

Kiler91 

Wysłany: Pią Lip 22, 2011 11:31 am   

Jan11541 napisał/a:
Torres może dobry , ale w Chelsea coś mu nie idzie szkoda [/list][/code]
[/quote]

Nie idzie? A może gra dobrze. Czemu wy jesteście jak wszystkie mecze? Patrzycie na to ile bramek i tyle. A może szukajcie tego co robi dla zespołu. Czy wy nie rozumiecie, że każdy musi spełniać jakąś rolę? Dla mnie Torres może nie mieć przez cały sezon bramki i asysty. A będzie grał dobrze i wypracowywał innym sytuacje, brał na siebie uwagę obrońców itd. Liczy się końcowy sukces.

Didi 
kompilator!

Wysłany: Nie Lip 31, 2011 1:29 am   

Poprzedni sezon dla Torresa nie zaczął się najlepiej ponieważ sporą część rundy jesiennej spędził u lekarzy. Po wyleczeniu urazu następuje dążenie do odzyskania optymalnej formy. Jak wiemy potrzeba na to czasu. Nałożył się na to wszystko transfer Fernando do Chelsea. Fakt ten wiąże się ze zmianą otoczenia, nowymi kolegami oraz inna wizja gry. Również cena jaką The Blues musieli zapłacić za "Dzieciaka" spewnością nie pomagała Torresowi w odzyskaniu optymalnej dyspozycji. Mimo wszystko Torres po transferze do Chelsea nie grał źle. Wiadomym jest że napastnika rozlicza się z bramek, ale ewidentnie brakowało mu szczęścia pod bramką. Ciężko w takiej sytuacji w jakiej znalazł się Hiszpan z marszu powrócić do świetności.

Podsumowując: Wszystkie te czynniki skumulowały się i doprowadziły do słabego sezonu w jego karierze, ale pamiętajmy że nikt nie jest w stanie grać non stop na pełnych obrotach bez jakiegoś kryzysu, spadku formy. To jest normalne, więc na jakiekolwiek oceny gry Torresa jeszcze za wcześnie. Poczekajmy do końca nadchodzącego sezonu i wtedy będziemy mogli sprawiedliwie wypowiedzieć się w kwestii gry Fernando dla Chelsea.

GuGu1 

Wysłany: Pon Sie 01, 2011 10:54 pm   

Popatrzcie jaką piękną bramkę strzelił Fernando Torres w meczu Chelsea-Aston Villa
Profesjonalna bramka pierwszy kontakt z piłką i gol... niesamowite :D po tej bramce myślę , że ,,El Nino'' się w końcu rozkręci i zacznie strzelać więcej bramek:)
http://www.youtube.com/watch?v=DMnsZJrU5X4

CycumanCFC 

Wysłany: Sob Sie 20, 2011 11:46 am   

Wydaje mi się,że w tym sezonie zacznie strzelać bramki,wiadomo jak to jest z kontuzjami, miesiąc bez gry to spory czas aby stracić formę. Sam wiem jak to jest miesiąc bez piłki i pierwszego dnia ledwo co przy piłce się utrzymywałem,jednak z dnia na dzień znów powróciłem do formy,praktycznie potrzebowałem około 2 tygodni. Myślę że coś ustrzeli w dzisiejszym meczu z WBA.

Rafał 

Wysłany: Pią Lis 04, 2011 8:40 pm   

No wreszcie Fernando odzyskuje swoją formę! Jego ostatnie występy są naprawdę godne uwagi. Wraca stary dobry El Nino, który siał postrach w zasiekach rywala. Forma w miarę się stabilizuje, a i bramki zaczyna strzelać. Zawsze w niego wierzyłem i ufałem jego możliwością. Wkrótce 50 milionów może się kompletnie spłacić... Kto wie, czy nie okaże się bohaterem finału LM :)

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pią Lis 04, 2011 10:48 pm   

haha nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość, ale obyś był dobrym prorokiem :D
szkoda, że dostał czerwień przeciwko Swansea, bo jego powrót do optymalnej formy chyba nieco się spowolnił, ale mam nadzieję, że szybko wróci do swojej najlepszej dyspozycji

Beniamin CFC 

Wysłany: Pią Lis 04, 2011 11:32 pm   

Ja tam Myślę że nasz Torres się jeszcze rozkręci i zacznie strzelać dla nas jak Messi dla FCB
:wink:

JimiLampard 
Napastnik

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 9:59 pm   

Torres. jak narazie to on musi wpaść w rytm i formę wtedy zobaczymy :wink:
Blue Day
Ten Men Went To Mow
No one can stop us now"

Odpowiedz do tematu