Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Fernando Torres
Autor Wiadomość
Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 5:00 pm   

MonikaCole#10 napisał/a:
. Co do transferu Torresa, to zachwycona nie jestem, dla mnie ten zawodnik stracił na wartości, chociaż w sumie nigdy dla mnie wielkim piłkarzem nie był.
Nie był wielkim piłkarzem? helloł? Nawet wystarczy spojrzeć na tą cholerną wikipedię i zobaczyć ile bramek dla Liverpoolu strzelił ( dla Liverpoolu, który ma chyba najgorszy okres w historii) Nie wspomnę już nawet o tym ile razy za skórę nam zalazł podczas meczów z LFC.
MonikaCole#10 napisał/a:
Dla mnie to on jest warty góra 15 milionów.
To ile wart jest Drogba? 5?

czaro15le 

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 8:37 pm   

Drogba to najlepszy piłkarz The Blue więc się od niego odczep :evil:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 9:03 pm   

ale mnie nie pobijesz?

MonikaCole#10 

Wysłany: Czw Lut 10, 2011 10:45 pm   

Patryk napisał/a:
Nie był wielkim piłkarzem?

Nie. Mnie osobiście nigdy nie powalał na kolana swoją grą.

Patryk napisał/a:
helloł?

Mógłbyś darować sobie teksty tego typu?

Patryk napisał/a:
Nawet wystarczy spojrzeć na tą cholerną wikipedię i zobaczyć ile bramek dla Liverpoolu strzelił

Nie odsyłaj mnie proszę na 'cholerną wikipedię' bo wiem gdzie ile bramek strzelił.

Patryk napisał/a:
To ile wart jest Drogba? 5?

Jest bezcenny.

Zanim nabiorę zaufania do Nando jak do piłkarza Chelsea FC, to chyba normalne, że najpierw chcę zobaczyć jak będzie się sprawował. Mam skakać ze szczęścia bo hiszpański chłopaczek z rozreklamowanym nazwiskiem u nas zawitał? Jestem nastawiona sceptycznie, to fakt. Ale chyba mogę, prawda? No, ale życzę powodzenia El Nino.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 12:30 am   

MonikaCole#10 napisał/a:
Nie. Mnie osobiście nigdy nie powalał na kolana swoją grą.

Ujmując umiejętności Torresowi trzeba być cholernie ślepym.
MonikaCole#10 napisał/a:
Mógłbyś darować sobie teksty tego typu?

Nie
MonikaCole#10 napisał/a:
Nie odsyłaj mnie proszę na 'cholerną wikipedię' bo wiem gdzie ile bramek strzelił.

Nie mów mi co mam robić, proszę.
MonikaCole#10 napisał/a:
Jest bezcenny.

W tym sezonie jest wart 5 mln
MonikaCole#10 napisał/a:
Zanim nabiorę zaufania do Nando jak do piłkarza Chelsea FC, to chyba normalne, że najpierw chcę zobaczyć jak będzie się sprawował. Mam skakać ze szczęścia bo hiszpański chłopaczek z rozreklamowanym nazwiskiem u nas zawitał? Jestem nastawiona sceptycznie, to fakt. Ale chyba mogę, prawda? No, ale życzę powodzenia El Nino.

Problem jest w tym, że jeszcze niczego nie zobaczyłas, a traktujesz go jak piłkarza gorszego od Kalou. Mówiąc, że jego udział był znikomy na Euro ( tu już Ci Adriann odpisał) pokazujesz jak cholernie nieobiektywna, albo niedoinformowana jestes i na siłę piszesz głupoty.

darthmates 

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 11:24 am   

Patryk napisał/a:
W tym sezonie jest wart 5 mln

Jesteś dyrektorem sportowym w Chelsea, żeby wyceniać kto jest ile wart?

MonikaCole#10 

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 12:03 pm   

darthmates daruj sobie :) to dzieciak szesnastoletni, dla którego wszystko jest 'cholerne', myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. I nie może pogodzić się z tym, że nie wszyscy kochają 'wielkiego' Fernando. Ja zakończyłam z nim jakąkolwiek dyskusję, gdyż nie wymieniamy się poglądami, a jedynie on próbuje mi na siłę 'wcisnąć' swój punkt widzenia. Istnieje coś takiego, jak własne zdanie, poglądy i opinie, wiesz Patryku? Zatem nie zmuszaj wszystkich do radowania się przybyciem na Stamford Nando. Niech najpierw te powody do radości nam da.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 2:49 pm   

darthmates napisał/a:
Jesteś dyrektorem sportowym w Chelsea, żeby wyceniać kto jest ile wart?
Jeżeli Torres jest wart 15 mln to Drogba jest 5. I pierwsza i druga kwota nie jest adekwatna do umiejętnosci zawodnika, o to mi chodziło ;)
MonikaCole#10 napisał/a:
darthmates daruj sobie :) to dzieciak szesnastoletni, dla którego wszystko jest 'cholerne', myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. I nie może pogodzić się z tym, że nie wszyscy kochają 'wielkiego' Fernando. Ja zakończyłam z nim jakąkolwiek dyskusję, gdyż nie wymieniamy się poglądami, a jedynie on próbuje mi na siłę 'wcisnąć' swój punkt widzenia. Istnieje coś takiego, jak własne zdanie, poglądy i opinie, wiesz Patryku? Zatem nie zmuszaj wszystkich do radowania się przybyciem na Stamford Nando. Niech najpierw te powody do radości nam da.

Zmuszam kogos? Znam wielu kibiców, którzy nie chcieli Fernando Torresa w Chelsea, ale potrafili to oprzeć sensownymi agrumentami, a Twoje są po prostu smieszne. Nie próbuje Ci niczego 'wcisnąć', bo widzę, że nie ma sensu.

Sam uważam, że nie jest wart 50 mln, że jest kontuzjogenny, że moglismy ulokować tą kasę chociażby w Lukaku, ale pisanie, że jest wart 15 mln, nic nie pokazał w reprezentacji, a do tego nie jest i nie był wielkim piłkarzem to czysta głupota.

MonikaCole#10 napisał/a:
to dzieciak szesnastoletni,
o wybacz wielce dorosła 19 latko :roll:

darthmates 

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 7:15 pm   

Cytat:
Jeżeli Torres jest wart 15 mln to Drogba jest 5. I pierwsza i druga kwota nie jest adekwatna do umiejętnosci zawodnika, o to mi chodziło

to najwyraźniej coś Ci nie wyszło. piłkarz kosztuje tyle, na ile jest w stanie grać. zapamiętaj sobie.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pią Lut 11, 2011 11:36 pm   

chyba Tobie nie wyszło coś w zrozumieniu tego co napisał Patryk ;)
przecież to nie było napisane dosłownie, Patrykowi chodziło o to, że Drogba gra w tym sezonie słabiej od Torresa

Odpowiedz do tematu