Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Fernando Torres
Autor Wiadomość
true_blue 

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 1:11 pm   Fernando Torres

Czas odkurzyć pajęczyny na forum ;)

Okazja ku temu niezgorsza, jako że dziś w nocy naszym zawodnikiem został Fernando Torres (zatem dział 'Skład' jest już jak najbardziej odpowiednim miejscem na ten temat), czyli piłkarz który nie raz i nie dwa dawał próbkę swoich umiejętności w meczach przeciwko The Blues.
Roman w końcu osiągnął swój cel, który wydaje się że przyświecał mu już od dłuższego czasu (ileż to razy pojawiały się 'rewelacje' o rzekomym rychłym transferze). Może w wydaniu tak drastycznie dużej sumy pieniędzy (!) pomógł mu fakt, iż ostatnio po raz 1szy za jego rządów klub wyszedł w ostatecznym rozrachunku na plus (ok 4 mln funtów)? ;)
Niektórzy uważają, że nasz Dobrodziej przepłacił i to słono lecz...fakt jest faktem i można jedynie gdybać, czy L'pool nie wyjdzie lepiej na zainwestowaniu podobnej sumy w 2 klasowych napadziorów (Suarez i Carroll).
Jedyne pytanie jakie teraz stawiają sobie wszyscy kibice Chelsea, to: czy popularny El Nino będzie godnie i (równie) skutecznie reprezentował niebieskie barwy jak miało to miejsce z czerwoną koszulką? Trzeba przyznać, że obecny sezon nie jest wyjątkowo udany w jego wykonaniu, a najlepszy mecz zaliczył chyba niestety przeciwko nam...od którego notabene rozpoczęła się nasza fatalna passa (z małymi przerwami na zwycięstwa vs Fulham i Bolton), która miejmy nadzieje została już na dobre zażegnana. Nawet jeśli to jeszcze w pełni nie nastąpiło, to mam nadzieję, że przejście na niebieską stronę tego, który dał jej początek to sprawi. Zwłaszcza, że nadarza się ku temu nie lada okazja, gdyż Torres najprawdopodobniej zadebiutuje w drużynie Chelsea w przyszłej kolejce, kiedy to na Stamford przyjadą The Reds. Zresztą on sam już zapowiedział, że cudownie byłoby strzelić gola swojej byłej drużynie, więc oby dane mu (i nam!) było zaznać tej radości ;)

Btw. Wczoraj gdzieś między lawiną newsów na temat w/w transferu naszym graczem został również David Luiz z Benfiki. Do niedawna temat nr 1 transferowych spekulacji z naszym udziałem, teraz zajmuje znacznie odleglejsze miejsce (czy słusznie?) w zainteresowaniu prasy i kibiców.

saicune 
El ninio

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 4:14 pm   

Torres jest niewątpliwym wzmocnieniem chelsea ale przydał by się jeszcze jakis pomocnik w stylu hamsik :) ))

Alfonsinho 

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 5:53 pm   

Dla mnie bardziej kluczowe jest sprowadzenie Davida Luiza niż Torresa. 50 mln funtów brytyjskich to kupa kasy. Jeśli Dzieciaka będą omijały kontuzje to super. Jeśli nie, będzie oznaczało to że pieniądze zostały wywalone przez Romka w błoto.

Btw. teraz pojawi się pewnie niemała grupa sezonowców którzy będą kibicować Chelsea bo Torres tu "przyszedł".

Lauri 
Papuga Mafii

Wysłany: Wto Lut 01, 2011 7:44 pm   

saicune napisał/a:
Torres jest niewątpliwym wzmocnieniem chelsea ale przydał by się jeszcze jakis pomocnik w stylu hamsik :) ))

rozumiem, że tylko po to, aby go kupić?

Nie da się ukryć, 50mln do spora kasa. Jednak myślę, że zacznie się spłacać już od przyszłego weekendu :twisted:

gmao 
Torres for ever

Wysłany: Czw Lut 03, 2011 2:46 pm   

Alfonsinho napisał/a:
Dla mnie bardziej kluczowe jest sprowadzenie Davida Luiza niż Torresa. 50 mln funtów brytyjskich to kupa kasy. Jeśli Dzieciaka będą omijały kontuzje to super. Jeśli nie, będzie oznaczało to że pieniądze zostały wywalone przez Romka w błoto.

Btw. teraz pojawi się pewnie niemała grupa sezonowców którzy będą kibicować Chelsea bo Torres tu "przyszedł".

No masz rację, przyszedłem tu kibicować Chelsea wraz z Torresem, ale nie jest w tym chyba nic złego że idę tam gdzie mój idol. chcę poznać historię Chelsea, chcę teraz cieszyć się zwycięstwami i smucić (oby jak najrzadziej) porażkami i remisami. Kibicuję Torresowi od lat i mam nadzieję że zostanę tu tak samo ciepło przyjęty jak El Nino.

darthmates 

Wysłany: Sob Lut 05, 2011 8:04 pm   

Wszyscy tak podniecają sie ściągnięciem Fernando ... Ja uważam, że bardziej opłacalnym tranferem okaże się jednak transakcja związana z Luizem. Poza tym ciekawy jestem ustawienia Chelsea. Torres to raczej gracz mogący grać na pozycji Drogby. Nie wiem, czy ich jednoczesna obecność na boisku nie będzie się 'gryzła' wszak to zawodnicy o bardzo podobnej charakterystyce ...

czaro15le 

Wysłany: Nie Lut 06, 2011 7:43 pm   

Zgadzam się ale raczej Torres to będzie mocny punkt drużyny :cfc1:

skuter69 

Wysłany: Nie Lut 06, 2011 11:55 pm   

Torres to Jonasz . Nie Judasz. Jonasz. Szkoda że nie kupiły go scumy.

MonikaCole#10 

Wysłany: Wto Lut 08, 2011 11:26 pm   

Cholera nie pisałam na forum chyba ze 4 lata :) widzę, że forum trochę 'umarło' a szkoda, bo pamiętam fajnych użytkowników. Co do transferu Torresa, to zachwycona nie jestem, dla mnie ten zawodnik stracił na wartości, chociaż w sumie nigdy dla mnie wielkim piłkarzem nie był. 50 milionów to kupa kasy za zawodnika, którego forma pozostawia wiele do życzenia. W ostatnich latach co prawda odnosił sukcesy; mistrz Europy i Świata, ale jego wkład w zdobywaniu trofeów przez Hiszpanów był znikomy. On już od paru sezonów nie prezentuje sobą niczego, nie sądzę, aby to był potrzebny transfer, a już na pewno nie za taką kwotę. Dla mnie to on jest warty góra 15 milionów. Chociaż może tu w końcu rozwinie skrzydła, bo wiadomo, że Liverpool od paru sezonów jest w dołku, nic nie osiąga, może to dlatego Torres tak obniżył loty. Nie wierzę w niego i głupotą dla mnie było pakowanie kasy w tego zawodnika, ale zobaczymy co z tego będzie. Może rozwinie skrzydła, czego nie zrobił przez 4 lata grając dla The Reds.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Lut 09, 2011 12:28 am   

sorry ale nie zgodzę się z Tobą w ogóle
jak nie miał wkładu w sukcesY (Y celowo wielkie) jak na Euro przecież strzelił jedynego gola w finale? z MŚ się zgodzę, z ME KOMPLETNIE nie
przez 4 lata nic nie pokazał w LFC? popatrz sobie na jego statystyki strzeleckie a potem takie bzdury wypisuj, akurat Torres się tam piłkarsko rozwinął, a co miał wygrać Liverpool z 2-3 dobrymi graczami i resztą średniaków? a byli blisko majstra w sezonie 08/09, gdyby nie sprzedali Alonso to pewnie w zeszłym roku by było z nimi trudniej, poza tym Nando grał tam 3.5 jeśli się już mam czepiać
15 milionów? bez przesady, 50 wg mnie też za dużo, ale 15 za mało, coś w połowie drogi między tymi dwoma kwotami ;)

Odpowiedz do tematu