Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Wrz 19, 2010 10:53 pm
[CL] Żylina vs. Chelsea 15.09.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 10:01 pm   [CL] Żylina vs. Chelsea 15.09.2010 r.

Cytat:
Skazane na pożarcie MSK Żylina podejmie w środę wieczorem Chelsea w meczu grupy F Ligi Mistrzów. Dla gospodarzy sam udział w fazie grupowej jest już sukcesem, a każdy mecz dla ich kibiców będzie zapewne wielkim świętem. Nie popsuje go zapewne nawet porażka z The Blues.

Patrząc na obecną formę gości nie sposób wyobrazić sobie inny wynik niż ich przekonujące zwycięstwo. Podopieczni Carlo Ancelottiego w Premier League wygrali wszystkie cztery spotkania, strzelając w nich aż 17 bramek, a tracąc zaledwie jedną. Co więcej, The Blues mają też bardzo korzystny bilans w spotkaniach wyjazdowych w Lidze Mistrzów. W jedenastu meczach przegrali dwa razy - za każdym we Włoszech - sześciokrotnie remisowali i trzykrotnie wygrywali. W fazie grupowej w poprzednim sezonie dwukrotnie zwyciężali 1:0 oraz zremisowali 2:2 z Atletico Madryt.

Żylina z kolei pierwsza raz dotarła do fazy grupowej. W eliminacjach Słowacy grali już od drugiej rundy. Najpierw mieli pewne problemy z wyeliminowaniem maltańskiej Birkirkary, z którą przegrali pierwsze spotkanie. Potem grali jednak coraz lepiej i ograli Litex Łowecz (1:1, 3:1) oraz pogromcę Lecha Poznań Spartę Praga (2:0, 1:0). W lidze do tej pory nie przegrali, ale też wygrali tylko trzy z siedmiu spotkań. Co istotne, w ostatnich trzech kolejkach nie stracili bramki.

Do tej pory Żylina i Chelsea grały przeciwko sobie dwukrotnie. W sezonie 2002/2003 w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów The Blues wygrali 2:0 na wyjeździe i 3:0 u siebie. W spotkaniach tych grali Frank Lampard i John Terry. Pierwszego tym razem zabraknie, bowiem ma problemy z przepukliną. Terry z kolei nabawił się urazu biodra w spotkaniu z West Ham United (3:1), ale jest w składzie. Nie zagrają natomiast Ashley Cole, który dostał wolne oraz zawieszony Didier Drogba.

sędzia: Björn Kuipers (Holandia)

Typ Anglia.goal.pl: 0:2
Źródło:anglia.goal.pl

Ja jednak uważam, że będzie minimum 3-0 dla Naszych. :razz:

as

Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 12:50 pm   

dobrze,że jest kilka zmian-kilku graczy odpocznie(Drogba,Lampard, Cole) a kilku,którzy grali mniej w tym sezonie lub nie grali ani minuty(Zhirkov) zagra(Zhirkov,Bennayoum, Sturridge).
liczę na pewne zwycięstwo,3 punkty i dobry start.

mateusztcv 

Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 4:52 pm   

Za dużo to ja tu dodać nie mogę wiadomo passa jest także widzę tylko pozytywny wynik minimum 0-2 :cfc1: Kalou ze 2 bramki + ...

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 6:51 pm   

Kalou w pierwszej 11 się nie znajduje, jednak chyba nikt nie ma nic przeciwko, by jako rezerwowy taki wynik osiągnął. Gramy dziś składem bez liderów jednak dalej o wiele lepszym od rywali. Uważam, że Carlo podjął dobrą decyzję zostawiając niektórych z podstawowych zawodników, gdyż rywal do ciężkich należeć nie powinien, sezon długi a do najmłodszych Nasi liderzy też nie należą. Cieszy mnie gra od pierwszych minut Sturridga, niewątpliwie mam wielkie oczekiwania dotyczące przyszłości tego zawodnika, bo wygląda na diamencik, który odpowiednio oszlifowany może dać Nam dużo radości, być może już w niedalekiej przyszłości. Liczę, że Daniel zacznie grać bardziej zespołowo, gdyż zdarzały się z tym problemy, ale po za tym dysponuje świetnym nosem do znajdywania sobie sytuacji, jak i niesamowitą prędkością oraz dość dużą łatwością w trafianiu do siatki rywala. Chciałbym, żeby dziś coś ustrzelił. :razz: A jak już wcześniej pisałem-obstawiam 3-0, ew. 4-0 dla The Blues. :mrgreen:

mateusztcv 

Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 10:00 pm   

DROGBA13 dużo się nie pomylił wynik 1-4 do przodu.
Bramki:Essien 13', Anelka 24' 28', Sturridge 48'
Do naszej bramki trafia Oravec 55'
:cfc2:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 10:11 pm   

Dobry wynik po takiej średniej grze, bo o ile z przodu nie było źle, ale obrona wraz z Naszym bramkarzem była nienajlepsza. Jednak jest 4-1 na wyjeździe bez kilku czołowych zawodników i teraz wracamy do zmagań ligowych. Cieszy dodatkowo pojawienie się młodzieży w tym spotkaniu w tym dość aktywna gra Sturridga, szczególnie w 2 połowie, kiedy piłka po jego strzale piłka znalazła drogę do bramki. Pierwsza spotkanie w drodze do finału wygrane, czekamy na kolejne, najlepiej z podobnym wynikiem dla Naszych. :mrgreen:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 5:56 am   

Wysokie zwycięstwo niewątpliwie cieszy, rywal co prawda niezbyt mocny, ale na bezrybiu i rak ryba :razz: . Szkoda tylko głupio straconej bramki, myślę, że w następnych spotkaniach taka sytuacja się nie powtórzy :wink:

xXxKOWALxXx 

Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 6:06 pm   

ten mecz byl dlamnie normalnym wynikiem poniewarz mozna to bylo przewidziec :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi