Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Sie 21, 2010 1:47 pm
[CS] Manchester United vs Chelsea
Autor Wiadomość
Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Sie 07, 2010 4:00 pm   [CS] Manchester United vs Chelsea

już jutro pierwszy poważny test piłkarzy Ancelottiego - mecz o Tarczę Wspólnoty z MU
po sparingach widać, że 1szy skład jeszcze nie jest w formie, jest kilka kontuzji (Alex, Cech, nadal Bosingwa), Drogba niegotowy na 100%, poza tym Czerwone Diabły w meczach przygotowawczych prezentowały się lepiej niż Niebiescy, ci drudzy przegrali ostatnie 3 spotkania, w każdym podarowali przynajmniej 1 gola przeciwnikom
miejmy nadzieję, że jutro tych pomyłek unikniemy i obronimy zdobyte przed rokiem trofeum, zawsze to daje jakąś tam przewagę psychologiczną, tym bardziej, że byłoby to ew 4 z rzędu zwycięstwo nad ManU
bądźmy dobrej myśli, ja stawiam 2:1 dla nas :)

Sebek19 
bezcenne

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 1:57 pm   

nie pozostaje nic innego jak wygrać to spotkanie, choć nasza forma przedsezonowa i te feralne trzy wpadki nie napawają optymizmem, dodatkowo brak Cecha i ostatnie wariacje naszych rezerwowych "gk" również powodują że o wynik meczu trzeba będzie drżeć, oj aż boli prespektywa oglądania celnych strzałów Chicharito na bramkę Hilário ;] jednakże licze tak czy inaczej na nasze zwycięstwo, wzbogacenie klubowej gabloty z pucharkami znowu czas zacząć ;)

chelsea16 

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 2:55 pm   

Adrian napisał/a:
Niebiescy, ci drudzy przegrali ostatnie 3 spotkania, w każdym podarowali przynajmniej 1 gola przeciwnikom

No, inaczej ciężko byłoby przegrać :D
Liczę, że przełamiemy się i zaczniemy sezon od zdobycia pierwszego trofeum.
Mecz do obejrzenia na sportklubie(n tv), no i jeszcze jest France 2(na cyfrze chyba 160) - chociaż te france pewnie zakodują.

as

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 5:19 pm   

Hilario bronił przyzwoicie i meczu nam na pewno nie zawalił.
Ogólnie widać,że nasza drużyna nie jest w najwyższej formie. Oczywiście,że brakuje nam wzmocnić latem,ale na to absolutnie bym nie zwalał. Podstawowy skład jest silny i grać umie lepiej. Mecz w naszym wykonaniu nie był zły-dobrze,że potrafiliśmy przy 0-2 ruszyć na MU,pokazać że walczymy,zależy nam,ale czegoś zabrakło. Uważam,że MU prezentuje poziom podobny do naszego, na pewno nas nie przewyższają w przygotowaniu do sezonu.
Nie dramatyzowałbym z powodu porażki. To taki bardziej prestiżowy mecz towarzyski-na to określenie się zdecydowałem z uwagi na bodajże 6 zmian które mogły wykonać i wykonały obie ekipy. Rok temu mecz ten był uważam,że dla nas ważniejszy-debiut Ancelottiego, mecz z drużyną mistrza.
Na pewno musimy się postarać. Za tydzień mecz o punkty w lidze i tu nie ma przebacz-trzeba 3 pkt. Na szczęście chyba nie gramy na początku sezonu z jakąś mocną ekipa i dobrze, bo trzeba dojść do wysokiej formy.
Po mecz wydaje mi się,że Ivanović na stałe powinien być partnerem Terryego-obawiałem się o jego zwrotność,ale jest na dobry poziomie. Dobrze pokazał się Stturidge, Malouda pokazał że może nie jest w optymalnej formie ale do niej powoli będzie dochodzić, Drogba potrafił też się ładnie przebić, coś tam szarpał Kalou, ogólnie naszych stać na lepszą grę i za tydzień liczę na 3 pkt,musimy je zdobyć! Rok temu Inter przegrał mecz o Superpuchar Włoch,a jak skończyli sezon wszyscy wiemy-oby było teraz to samo.

mati1467 

Wysłany: Nie Sie 08, 2010 5:19 pm   

A jednak przegraliśmy choć dalej potrzymaliśmy passę strzelenia jednego gola przeciwnikowi. A tak serio to szkoda tej przegranej, ale czego mogliśmy się spodziewać po meczach pre-sezonu. Nadzieja owszem była, ale z taką postawą obrony trudno jest wywieźć dobry wynik. Manchester wygrał bo był skuteczniejszy i nie popełniał błędów. Ktoś tu powie zaraz, że przecież przeważaliśmy - no i co z tego? Trzeba strzelać gole a nie przeważać. Na plus pokazał się Sturridge, Essien, Malouda i to by było na tyle. Drogba błysnął tylko kiwką gdzie pokonał dwóch rywali i raz wrzucił w pole karne. Anelka? Jak dla mnie to graliśmy z nim w pomocy, bo w polu karnym to nie wiem czy ktoś go widział, raz pokazał się na lewej stronie i to by było na tyle z jego wyczynów. Cole i Terry, tak dobrzy zawodnicy a jednak przez nich padły prawie identyczne bramki, obydwie z podania z lewej strony po ziemi do środka i strzał na pustą bramkę. Naprawdę szczere gratulacje. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Liczę, że chłopaki obudza się w meczu z WBA i wygrają z 2:0, bo jak nie to nie wiem kiedy mają zamiar się obudzić po wakacjach.

Fan102 

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 11:04 am   

Ale ta gra juz byłą dobra, należy poprawic gre obrony bo to było słabe.
Lamps był kompletnie nie widoczny... Musi wziąc grę na siebie...
Mecx mi się podobał, nasz gra też szczególnie Studge, który w 10 min zrobił więcej niż Anelka (ktorego wiedzialem wiecej z pomocy niz ataku) i Kalou. Salomon strzelił bramkę, ale jego gra była słaba, był bierny i niewidoczny.
Na bramkę już pisałem chciałbym Begovica.
A jeżeli dostępny byłby jeszcze 1 trasnfer (ale to już niekoniecznie) Kogoś za Kalou. Salomona wypozyczy na 1 sezon niech się ogra ! Bo może i ma talent, ale nie gra za dużo.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 11:47 am   

Fan102 napisał/a:
A jeżeli dostępny byłby jeszcze 1 transfer (ale to już niekoniecznie) Kogoś za Kalou. Salomona wypożyczy na 1 sezon niech się ogra ! Bo może i ma talent, ale nie gra za dużo.
? xd który sezon on się już u nas ogrywa? 5? i co roku jest coraz gorzej, gorzej i gorzej. po wczorajszym występie nawet bramka go nie ratuje. Jak w tym sezonie Pan Salomon nie błyśnie to papa.

Teraz to już nie róbmy transferów na siłę, bo nam 4 mecz z rzędu nie wyszedł. Piłkarze pewnie czują jeszcze w stopach RPA i nie byli do końca gotowi na taki mecz. Zwłaszcza, że nie graliśmy gorzej od rywala, po prostu traciliśmy głupie bramki ( ta na 2 : 0 to już w ogóle jakaś koślawa była :P )

Na WBA będą gotowi ;)

corrny 
West Coast

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 2:17 pm   

Ej, kto grał w tym meczu zamiast Colea?

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi