Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Sie 07, 2010 5:19 pm
[FM] Crystal Palace vs Chelsea 17/07/2010
Autor Wiadomość
Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 5:56 pm   [FM] Crystal Palace vs Chelsea 17/07/2010

W końcu zakończył się Mundial, ale nie mamy zbytniej przerwy od piłki, ponieważ już w sobotę na boisko w końcu wybiegną piłkarze Chelsea, którzy zagrają z Crystal Palace (szybko minęło, co nie). Zapewne w dość mocno rezerwowym składzie, zadebiutować powinien także Benayoun. Oczywiście bez Joeya, Ballacka, Belli, może jeszcze Deco, jeśli dogada się z Fluminense. Pewnie także bez tych co grali na Mundialu, przynajmniej niektórych. Mecz będzie taką typową rozgrzewką, nie wiadomo nic, ale gramy z dużo niżej notowanym rywalem. Mam oczywiście nadzieję, że wygramy, powiedzmy 2:0 (żeby zacząć tak jak w ubiegłym, jakże udanym sezonie). Bardziej niż zwycięstwa pragnę jednak tego by się zakończyło bez kontuzji. A Wy co myslicie?

P.S - w regulaminie nie widziałem co wpisać w [] przy meczu towarzyskim, mam nadzieję, że jest ok ;)
Ostatnio zmieniony przez Adrian Pon Lip 12, 2010 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 6:02 pm   

Adrian napisał/a:
P.S - w regulaminie nie widziałem co wpisać w [] przy meczu towarzyskim, mam nadzieję, że jest ok ;)
rok temu pisaliśmy FM ;)

Dużo graczy jest jeszcze zmęczonych po mundialu, więc pewnie zagra kilku młodych, a w tym sezonie, jak w żadnym innym, liczę na ich dobrą grę, więc mam nadzieję, że już od początku będą błyszczeć. Szczerze? to wynik za bardzo mnie nie obchodzi :P

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 6:10 pm   

poprawione
no wiem że wynik nieważny, ale nie wygrać nam po prostu nie wypada :P
ciekawe czy CA zaryzykuje i wpuści Mikela i Essiena, a może chociaż jednego
wydaje mi się, że nie powinni grać Terry, Lampard, Drogs, może Flo i Nico też, ale tym pierwszym 3 należy się jeszcze wypoczynek ;)
Benayoun niech haruje :D

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 9:07 pm   

Ja uważam, że w tym meczu powinno zagrać jak najwięcej młodych z których Carlo będzie chciał korzystać podczas sezonu. Teraz jest taki moment, że tym głównym daje się trochę odpoczynku, trochę odpuszcza na treningach po ciężkim turnieju, więc trzeba w jak największym stopniu przetestować tych rezerwowych, którzy będą ich zastępować w trakcie sezonu jak będzie potrzeba. Ancelotti powinien teraz jak najwięcej dać im grać, bo dowiedzieć się na jakiej pozycji jest im najlepiej, jak zachowują się podczas gry w takich meczach, jakie zagrania preferują itp. Teraz jest odbry moment, żeby Carlo naprawdę dobrze zapoznał się z grą podczas meczu naszych młodziaków, którzy mają być włączeni do kadry na zbliżający się sezon. Jest to znakomita okazja, by wyselekcjonować z nich najlepszych, którzy będą mieli możliwość bycia zmiennikami pierwszej 11.

Kociek 

Wysłany: Wto Lip 13, 2010 12:37 am   

Teraz niech grają rezerwowi, młodzież, niech pokaże się Benayoun a najlepszych zostawmy na mecze w Hamburgu i Eintrachcie ;)
Wynik raczej większej roli nie gra, ale wypadałoby wygrać niewielką różnicą bramek :)

Fan102 

Wysłany: Sro Lip 14, 2010 12:11 am   

Dokładnie, aby sie chłopacy roztruchtali, pokopali trochę i się zgrali - bo zawsze mecz to co innego niż zwykły trening. Fajnie byłoby zobaczyc : Hutchinsona, Van Aancholta, Brume i Manciannego na obronie :D
No i Benayona na pomocy ofc :D Matica , Kakute.

Olek 
Olek

Wysłany: Sro Lip 14, 2010 12:27 pm   

Z kim jeszcze Bedą grac sparinigi przed sezonem ??

Kociek 

Wysłany: Sro Lip 14, 2010 1:49 pm   

Olek napisał/a:
Z kim jeszcze Bedą grac sparinigi przed sezonem ??

piątek, 23. lipca - Ajax Amsterdam - wyjazd
niedziela, 1. sierpnia - Eintracht Frankfurt - wyjazd
środa, 4. sierpnia - Hamburg - wyjazd

mati1467 

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 12:59 pm   

Mecz dopiero w sobotę, już nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie można gdzieś obejrzeć. Na pierwszym meczu skład będzie sporo okrojony, skoro mają nie zagrać gracze, którzy występowali w RPA.

1 Petr Cech
17 Jose Bosingwa
18 Yury Zhirkov
22 Ross Turnbull
23 Daniel Sturridge
24 Nemanja Matic
33 Alex
40 Henrique Hilario
41 Sam Hutchinson
43 Jeffrey Bruma
44 Gael Kakuta
45 Fabio Borini
46 Jacopo Sala
50 Jan Sebek
?? Yossi Benayoun

Nie wystąpią:

2 Branislav Ivanovic
3 Ashley Cole
5 Michael Essien
6 Ricardo Carvalho
8 Frank Lampard
11 Didier Drogba
12 Mikel
15 Florent Malouda
19 Paulo Ferreira
20 Deco
21 Salomon Kalou
26 John Terry
39 Nicolas Anelka

gregory266 

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 3:18 pm   

No czyli cały pierwszy skład nie gra i dobrze niech rezerwowi pokażą co potrafią.Jeśli chodzi o wynik wygramy 2:0 lub 3:1.Najbardziej nie mogę doczekać się meczów z HSV i Ajaxem.Chciałbym w którymś z tych dwóch meczów zobaczyć pełny skład...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi