Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Patryk
Sro Wrz 11, 2013 6:14 pm
Sergio "Kun" Aguero
Autor Wiadomość
Chelsea_fan_92 

Wysłany: Pon Cze 28, 2010 7:48 pm   Sergio "Kun" Aguero

Czytając brawo sport z maja, pisało że "Kun" trafi na Stamford Bridge na 90% za około 40mln E, podobno mieli kontrakt podpisać przed MŚ w RPA? I co wiecie coś może na ten temat?
Jeżeli zostałby kupiony przez Chelsea, to by wspomógł Didiera, i moglibyśmy powalczyć o obronę tytułu.

marcel duda 
marcelduda

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 1:49 pm   

Myśle że Aguero powinien zagrać z Diderem w Chelsea :lol: Bardzo bym się ucieszył on bardzo dobrze grać :mrgreen:

Hubinho 

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 4:14 pm   

Chłopak jest młody i piłkarzem, który poradziłby sobie w Chelsea. Mógłby być następną Didiera, który ma już 31 lat. Ja stawiam na młodych piłkarzy.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:16 pm   

Hubinho napisał/a:
Chłopak jest młody i piłkarzem...

Nie wiem co to miało oznaczać-że jest młody i dodatkowo piłkarzem :?: :mrgreen:

A co do info Chelsea_fana_92, to polecam jakieś bardziej wiarygodne czasposimo niż BS, bo co do Aguerro to fakt, interesujemy się nim, ale z moich informacji jest tam też wiele newsów transferowych, które są dość mało realne, więc należy chyba porzucić to czasopismo. Ale wybór leży po Twojej stronie. :razz:

Wracając do tematu to Aguerro to bardzo dobryt zawodnik, ale najpierw spróbowałbym ściągnać tą trójkę niemiecką, którą już podawałem w innym temacie, a ewentualnie jeżeli się nie uda to, wtedy dopiero zajmijmy się Sergio, za którego napewno będziemy musieli więcej zapłacić niż za tych 3 młodych, niemiecki zawodnikw.

darthmates 

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:21 pm   

DROGBA13 napisał/a:
co do Aguerro to fakt, interesujemy się nim

Wybacz, ale nie słyszałem oświadczenia klubu mówiącego o tym, że Chelsea jest zainteresowana Aguero.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:24 pm   

Pojawiała się one tylko, że trochę wcześniej. Teraz jakby trochę to przygasło, ale myślę, że Nasi działacze nie zapomnieli o takim zawodniku tak szybko i jeżeli będzie potrzeba to wyłożą odpowiednią sumkę na Argentyńczyka.

darthmates 

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:26 pm   

Myślę, że taki klub jak Chelsea Londyn na pewno 'ma oko' na młodych i utalenowanych zawodników. To, ze monitoruje sytuację Aguero, wcale nie oznacza, że musi się nim interesować. Powtarzam, żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie nie było, więc to zwykłe plotki transferowe. Temat powinien zostać bezzwłocznie zamknięty, bo zaśmieca forum.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:34 pm   

Na przykład Aguerro sam pisal trochę wcześniej o tym, że chętnie powędrował by do Chelsea. A chyba bez zainteresowania z Naszej strony, by tych słów nie wymawiał przy okazji strasząc kibiców Atletico, że stracą jedną z najjaśniejszych gwiazd.
A tu ta informacja, która pojawiła się na Naszej stronce wcześniej:
Cytat:
Po raz pierwszy gwiazdor Atletico Madryt, Sergio Aguero przyznał, że bardzo podobałaby mu się szansa dołączenia do Chelsea.

Argentyński napastnik jest bardzo lojalny wobec Atletico, które zapłaciło za niego ponad 20 milionów euro, gdy ten miał dopiero 18 lat.

Jednak teraz Kun jest gotowy opuścić Madryt i wydaje się, że na czele listy jego potencjalnych pracodowaców jest Chelsea.

Właściciel The Blues Roman Abramovich, po szybkim odpadnięciu jego klubu w tym sezonie z LM, jest gotowy sypnąć gotówką na letnie wzmocnienia i jednym z głównych celów Carlo Ancelottiego mógłby być właśnie Aguero.

"Chelsea jest wspaniałym klubem. Zostali jednymi z najgroźniejszych w Europie w ciągu ostatnich lat." - powiedział Argentyńczyk dla Daily Express

"Patrzę na takich piłkarzy jak Didier Drogba czy Frank Lampard i byli oni, i nadal są, jednymi z najlepszych na swoich pozycjach na świecie."

"Naprawdę mógłym się wiele nauczyć od takich graczy jak oni, nie mam co do tego wątpliwości."

Argentyńczyk, który zagra na Mistrozstwach Świata i jest zięciem Diego Maradony, podkreśla, że nie miałby problemów z aklimatyzacją w Anglii.

"Londyn byłby także świetnym miastem do życia, ja i moja żona moglibyśmy być tam bardzo szczęśliwi."

"Carlos Tevez radzi sobie naprawdę dobrze w Manchesterze City, ale mnie chodzi o dołączenie do klubu, który może walczyć o najwyższe cele, City jeszcze nie są gotowi."

Według doniesień zainteresowany pozyskaniem 21-latka jest także Inter Mediolan, ale Aguero mówi, że wolałby grać w Anglii.

"Inter jest świetnym klubem, ale musimy zgodzić się z tym, że od 5 lat to Premier League jest najsilniesza."
Autor: Adrian

darthmates 

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 8:42 pm   

Ale ja nie mówie o słowach Aguero (bo kto nie chciałby dołączyć do Chelsea?!), a raczej o oficjalnym zainteresowaniu klubu.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Lip 05, 2010 11:30 pm   

Silva i Toure też mówili, że chcą dołączyć do naszej ekipy, a skończyło się jak skończyło, bo zarząd nie uważał, że są nam potrzebni.

Co do Aguero to tutaj myślę, że jednak coś jest na rzeczy. o ile mnie pamięć nie myli to klub chyba składał ofertę(y) za Sergio, ale została(y) ona(e) odrzucone ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi