Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Patryk
Sro Wrz 11, 2013 6:15 pm
Mesut Ozil

Mesut Ozil-przydałby się w Chelsea?
Tak-brać go i to zaraz :P
27%
 27%  [ 3 ]
Na ławkę może się przydać
18%
 18%  [ 2 ]
W ostateczności...
36%
 36%  [ 4 ]
Nie, po co on Nam?
18%
 18%  [ 2 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Czw Cze 17, 2010 6:33 pm   Mesut Ozil

Cytat:
Przebywający na Mistrzostwach Świata w RPA, Mesut Ozil znalazł się na celowniku mistrza Anglii, Chelsea Londyn, mającego ambicje do tytułu Manchesteru City, a także Arsenalu Londyn, trzeciego zespołu tegorocznej Premier League. Młody Niemiec, tureckiego pochodzenia robi furorę na boiskach Bundesligi, gdzie reprezentuje barwy Werderu Brema.
Mesut Ozil wyceniany jest przez angielskie media na 20 milionów funtów.
Pomocnik wystąpił w 53 spotkaniach Werderu zdobywając 10 bramek.
Źródło: football365.com

Świetny kandydat do gry w Chelsea-im dłużej patrzę na jego grę tym bardziej mnie zachwyca, a jego ostatni mecz na MŚ był tym podczas którego zacząłem się zastanawiać-czy to nie byłby dobry kandydat na grę w Chelsea. Bardzo młody, zwinny, kreatywny, któremu wróżona jest świetna kariera. Jak dla mnie wielkie tak i myślę, że te 20 mln funtów spłacił by w mgnieniu oka. Jego transfer niesamowicie by mnie ucieszył.
A wy co o nim sądzicie :?:

Hubinho 

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 5:16 pm   

W FIFA 09 go kupiłem do Chelsea i mam nadzieję, że to się przełoży na prawdziwy futbol.

nie-chce-mi-sie 
Blue is the colour

Wysłany: Wto Cze 22, 2010 4:25 pm   

Co ty Hubinho FIFY10 nie masz ??? :shock: :shock: :shock: :cfc2: :cfc2: :cfc2: :cfc1: :rip: :cfc3: :o

długiej kariery to ci nie wróże // 2
Ostatnio zmieniony przez Lauri Czw Cze 24, 2010 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  

zoka1920 

Wysłany: Wto Cze 22, 2010 10:08 pm   

sweistaiger dawid silva aguero oraz di maria i chelsea ma dobry skład a jak nie to może ktoś inny ale ozil???????????? no nie :cfc1:

[ Dodano: Wto Cze 22, 2010 10:15 pm ]
ozil ozil ozil co wyście sie tak wściekli piłkarz nie jest aż tak znany to że gra w niemczech do the blues sie nienadaje ani troche david silva to już coś a nawet taki torres czy też sweistaiger czy aguero to są piłkarze di maria jest moim zdaniem lepszy od niego :cfc2:

Hubinho 

Wysłany: Sro Cze 23, 2010 6:12 pm   

nie-chce-mi-sie napisał/a:
Co ty Hubinho FIFY10 nie masz ??? :shock: :shock: :shock: :cfc2: :cfc2: :cfc2: :cfc1: :rip: :cfc3: :o

Nie, ale będę miał FIFĘ 11, a co do FIFY 09 to mam tam tryb menedżerski i mam 2012 rok.

zoka1920 napisał/a:
sweistaiger dawid silva aguero oraz di maria i chelsea ma dobry skład a jak nie to może ktoś inny ale ozil???????????? no nie :cfc1:

[ Dodano: Wto Cze 22, 2010 10:15 pm ]
ozil ozil ozil co wyście sie tak wściekli piłkarz nie jest aż tak znany to że gra w niemczech do the blues sie nienadaje ani troche david silva to już coś a nawet taki torres czy też sweistaiger czy aguero to są piłkarze di maria jest moim zdaniem lepszy od niego :cfc2:

A Chelsea Ballacka też ściągnęła z Niemiec. Jeśli The Blues ściągną do siebie Ozila to może będzie bardziej znany w futbolu. Na przykład taki Drogba. Chelsea sprowadziła go z Olympique Marsylia. Nie był bardzo znany, ale Chelsea zrobiła z niego wielką gwiazdę i tak samo może być z Ozilem. A Mesut jest na tyle dobry, żeby grać w reprezentacji Niemiec i strzelił gola w meczu z Ghaną na mundialu.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Cze 25, 2010 9:49 am   

A kto powiedział, że musimy kupować tylko takich zawodników, którzy już mają status gwiazdy :?: W każdym razie, no już jest gwiazdą i niedługo będzie błyszczał jeszcze bardziej. W reprezentacji Niemiec jest jak narazie jedną z bardziej wyróżniających się postaci, robiących przewagę w grze. Prezentuje się znakomicie i jak dla mnie jest teraz najlepszy moment, żeby go ściągnąć. Jest jeszcze młody a już gra na ciekawym poziomie i cały czas się rozwija, a dodatkowo cena: za Silve trzeba zapłacić koło 35 mln funtów, Di Maria 40 mln funtów a Ozil będzie kosztował 20 mln funtów, a już niedługo może być zdecydowanie więcej warty i grać lepiej niż ta wymieniona dwójka. Nierozumiem też Twojego podejścia zoka 1920, gdyż to, że zawodnik gra w zespole niemieckim to nie oznacza, że jest słabym zawodnikiem, bo np. Ribery czy Robben do słabiutkich chyba nie należą. Ozil w tej lidze był jednym z największych objawień sezonu, o ile nie największym i dla mnie to jest bardzo dobry kandydat do gry w Naszych barwach.

Hubinho 

Wysłany: Pią Cze 25, 2010 11:42 am   

Zgadzam się z DROGBĄ 13. Chelsea może go kupić za 20 mln funtów, a potem go sprzedać za zdecydowanie większą cenę.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Cze 26, 2010 11:44 pm   

Po co też sprzedawać :?: To jest zawodnik, który mógłby na długo zagościć na SB. Jest młody i już na takim poziomie, że mógłby powalczyć o pierwszy skład, a jak by się przebiłto mógłby na bardzo długo tam zagościć, a przecież jakby tak się wyrobił jak myślę, to sprzedaż była by niepotrzebna, wręcz głupia. :razz:

mariuszek501 

Wysłany: Nie Cze 27, 2010 3:28 pm   

calkowita racja....po co sprzedawac tak dobrych mlodych ludzi....prezciez potrzebne nam sa sukcesy i to bardzo a przeciez mozemy je zdobywac po niewielkich dodatkach...takze ozil jak najbardziej...a 20 mln to nie jest naprawde duzo jak na ten dzisiejszy swiat...roman to roman...cashu troche zawsze rzuci...a przeciez mozna by bylo zaczac sprzedawac tegoa anelke, maloude, deco, dobrze ze juz ballack odszedl chociaz, no i ricardo carvalho..a za RC jest bardzo dobry chlopak i mlody neven subotic...

Hubinho 

Wysłany: Nie Cze 27, 2010 7:44 pm   

Ale ja nie mówię, że jak Chelsea go kupi to od razu sprzeda. Mówię, że Ozil spędzi tam część kariery i jak będzie już wiele starszy to Chelsea później sprzeda go jako wiele droższego i będzie mieć więcej kasy na następne transfery.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi