Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: corrny
Nie Sie 29, 2010 1:53 pm
[EPL] Chelsea vs. Wigan 9.05.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Maj 07, 2010 10:52 pm   [EPL] Chelsea vs. Wigan 9.05.2010 r.

W niedzielne popołudnie o godz. 16 na SB rozpocznie się najważniejszy w tym sezonie mecz The Blues. Chelsea jest już o krok od czwartego w swojej historii mistrzostwa Anglii. By wygrać Premier League, drużyna Carlo Ancelottiego musi tylko pokonać przed własną publicznością Wigan Athletic.
Spora część kibiców już po ostatnim meczu z Liverpoolem rozpoczeli świętowanie mistrzostwa, uważając niedzielne spotkanie za formalność. Jednak nasz coach Carlo Ancelotti ostrzega, że jeszcze nic nie przesądzone i do meczu z Wigan trzeba podjeść maksymalnie skoncentrowanym i zagrać po prostu dobry mecz. Wszyscy chyba pamiętamy tą porażkę 3-1 z Wigan z tego sezonu. Może również część z Nas pamięta mecz w którym to zremisowaliśmy na SB z Wigan tracąc bramkę w doliczonym czasie po strzale Heskeya i 2pkt., które zadecydowały o tytule. Wigan również jutro zapowiada, że zamierzają jeszcze powiększyć swoje konto pkt, więc należy podejść do tego spotkania w pełni profesjonalnie i poprostu zrobić to co Nasi potrafią najlepiej na świecie. :razz:
Na kolejną niespodziankę w Londynie liczą w Manchesterze. Czerwone Diabły, które tracą zaledwie jeden punkt, zagrają w tym samym czasie na Old Trafford ze Stoke. Oba zespoły będą z pewnością wywierać na siebie ogromną presję, gdyż zarówno piłkarze, jak i kibice na bieżąco informowani będą o wyniku swoich rywali.
Carlo najprawdopodobniej wybierze na jutro tą samo co na mecz z Liverpoolem. Niezdolni do gry są bowiem w dalszym ciągu Ricardo Carvalho, Jose Bosingwa, Michael Essien oraz John Obi Mikel. The Latics zagrają za to bez Titusa Bramble'a oraz Chrisa Kirklanda.
Co do wyniku to sądzę, iż nie damy żadnych nadzieji ManU i wygramy dość pewnie. Stawiam na 3-0, lecz 4-0 bądź 2-0 też mnie nie zdziwi. Myślę, że Nasi tym razem już dopełnią formalności i trofeum dla mistrza Anglii powróci tam gdzie jest jego miejsce, czyli na SB i innej opcji na niedzielne popołudnie nie przewiduję. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 12:24 pm   

Mecz zacznie się o 17 czasu polskiego, o 16 angielskiego ;)
czyli w sumie mam tak jakby mniej czekania na mecz o godzinę, mniej nerwów :D
Co do meczu - wystarczy 1:0, ale wolałbym, żeby było to jednak pewne zwycięstwo a nie nerwówka do 90 min, bo zawał w wieku 18 lat to byłoby chyba coś nie teges :D

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Maj 08, 2010 9:09 pm   

Sorry za pomyłkę, ale źródło z którego korzystałem podczas pisania tematu wprowadziło mnie w błąd. :razz:
A co do wyniku to zawału nie musisz się obawiać- będzie pięknie, gładko i przyjemnie. Bez żadnych nerwówek-jutro będziemy znów sporo lepsi od rywali i 3-0 wydaje mi się bardzo prawdopodobnym wynikiem, a potem mistrzowska feta. :cfc1:

Kociek 

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:53 am   

Warto zauważyć, że Wigan w ostatnich 3 meczach zdobywał przynajmniej 2 bramki. Dlatego wydaje mi się, że i w tym coś ustrzelą i tak gładko przez cały mecz wcale nie będzie.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:57 am   

tak, ale z kim - Hull (spadkowicz), West Ham (prawie spadkowicz) i Arsenal - grający rezerwami i już nie walczący o nic, poza tym sami oddali zwycięstwo, nie wydaje mi się żebyśmy zrobili to samo skoncentrowani do 90 min ;)

Kicky 

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:44 pm   

W tym sezonie miażdżymy na Stamford wszystkich - no może poza Man City i Evertonem. Jednak te dwie drużyny są o wiele lepsze niż Wigan. Zresztą zdecydowana większość statystyk przemawia na naszą korzyść. Na dodatek piłkarze będą tak zmotywowani, że dziś pewnie trener nie byłby potrzebny. Wystarczy skromne 1-0, ale marzy mi się minimum 5-0. A około 19:00... mistrzowska feta!

"Wszyscy czekają aż Chelsea przestanie wygrywać. Kiedy w końcu przegramy ogłoszą święto narodowe. Jesteśmy na to gotowi."

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 3:47 pm   

16-1-1 to nasz bilans u siebie w lidze na Stamford... I ten remis z Evertonem dosc przypadkowy dla nich, trzeba przyznac :P Niewazne, nie wyobrazam sobie tego, ze dzis nie wygrywamy. Nie ma takiej mozliwosci i mam nadzieje, ze stosunkowo szybko wbijemy im gola, najlepiej dwa, zeby nie bylo jakis wielkich nerwow, bo emocji i tak dzis nie zabraknie! :smile:

Xander 
Chelsea!

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 4:09 pm   

Dokładnie ;)
Strzelić bramkę, dwie, kontrolować spotkanie i może potem pokusić się o strzelenie jeszcze ze trzech brameczek do tej setki ;)
Chętnie bym zobaczył to 5:0, może nawet więcej, ale jak będzie 1:0 to I TAK BĘDĘ ŚWIĘTOWAĆ TYTUŁ :D
Mistrz należy nam się jak nikomu w Anglii - wygraliśmy wszystkie mecze z tzn "Wielką Czwórką" (była, co prawda, wpadka z MC szejków, ale raz się może zdarzyć :P ) i głupio byłoby oddać tytuł zespołowi, którego 2 razy w tym sezonie pokonaliśmy (3 jeśli licząc Tarczę Wspólnoty :P )

Blue Is The Colour ! :cfc1:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 7:04 pm   

EPL: CHELSEA-Wigan 8-0 ANELKA 6, 56; LAMPARD 32(karny); KALOU 54, DROGBA 64,68(karny),81 i A.COLE 91-czerwony Caldwell 31!! :D :D:D BRAWO THE BLUES, BRAWO DROGBA-KRÓLU STRZELCÓW,BRAWO CARLO, BRAWO CAŁY ZESPÓŁ!! :D ŚWIĘTUJEMY!! :D TO COŚ FENOMENALNEGO!! :D

Paulo19 

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 7:08 pm   

Całego aż mnie nosi, kurde 3 lata czekania i wreszcie jest, nie mogę uwierzyć!!! Aż radość mnie rozpiera od środka, jak dla mnie Drogba jest najlepszym zawodnikiem w tym sezonie na świecie! Dziękujemy!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi