Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Sie 21, 2010 1:47 pm
[FA] Chelsea vs. Portsmouth - 15.05.2010
Autor Wiadomość
Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Maj 15, 2010 5:50 pm   [FA] Chelsea vs. Portsmouth - 15.05.2010

No cóż, po golu Drogby wygraliśmy z Pompey 1:0 i zdobyliśmy FA Cup oraz historyczny dublet :D
Mecz tak naprawdę był jednak dość słaby, niskie tempo, a piłka jakoś do bramki wpaść nie chciała z obu stron, mimo świetnych sytuacji (Kalou, karny dla Pompey, 3 słupki i 2 poprzeczki w naszym wykonaniu w 1 połowie) aż do 59. minuty kiedy to pięknie z wolnego przymierzył Drogba. Na koniec kolejny karny niewykorzystany, 2gi raz w tym sezonie pomylił się Lampard, a to jeszcze poprzedzone kilkoma innymi szansami. Dobrze, że się tak skończyło, brawo Cech, brawo Drogs, brawo boczni obrońcy i Anelka, ci najbardziej się wyróżniali. Poza tym stoperzy solidnie, Lamps harował ładnie w obronie tylko wykończenia dzisiaj brakowało, Kalou tak samo, w ogóle nie grał źle, ale nie tak jak nas do tego ostatnio przyzwyczaił (bardzo dobrze). Ballack niecała połówka (oby kontuzja nie była poważna), w tym czasie nieźle nawet, do Bellettiego też nie można mieć większych zastrzeżeń, ale Cech uratował mu skórę obronionym karnym. Joey się starał, ale w sumie kolegom się za bardzo nie chciało już tak miażdżyć, może im się znudziło :D

No nic, teraz tracimy Chelsea na jakieś 1.5 miecha :( - pod koniec lipca dopiero pierwszy sparing o ile się nie mylę, nie wiem jak ja to wytrzymam

Carefree!

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Maj 15, 2010 7:28 pm   

Mimo zwycięstwa, jestem lekko zdziwiony słabą grą naszych ulubieńców. Największe pretensje mam do Kalou, który na pustą trafił w poprzeczkę i Lamparda, który nie wykorzystał "jedenastki".
Gratulację dla Cecha, gdyby nie on, mogłoby być różnie :razz: .
Ale najważniejsze jest jedno:

MAMY PUCHAR! :mrgreen:

piomaster011 

Wysłany: Sob Maj 15, 2010 7:39 pm   

Fakt Cech był najlepszym i najważniejszym piłkarzem w tym meczu, szczęście nam nie sprzyjało dlatego mogło się zdarzyć wszystko.

Oby z majkelem było wszystko dobrze

Brawo Chelsea

Didi 
kompilator!

Wysłany: Sob Maj 15, 2010 10:14 pm   

Brawo! jest dublet. Mecz jak to powiedzial Joe Cole po zakończeniu spotkania, był śmieszny i tu się z nim zgodzę, dawno nie widziałem Chelsea zeby ladowalo co chwile w obudowę bramki ;)

Drogba fenomen, napewno najlepszy jego sezon w Chelsea. 6 bądź 7 bramek strzelonych przez Didiera od powstania nowego Wembley robią wrażenie.

Piszę bądź bo jedna telewizja podała tyle a druga tyle a nie chce mi sie zliczac;p

Brawo dla Cecha za obrone jedenastki. Po głowie powinien dostać Lampard za nie wykorzystaną jedenastkę ale skutki mistrzostwa i już myśl ze FA Cup jest w kieszeni pozwoliła mu na podejscie luzacko do tego i skutki widzieliśmy.

Sezon jak najbardziej udany. Wygraliśmy dublet i powinniśmy się cieszyć. Carlo pokazał że jest godnym szkoleniowcem. Teraz uderzamy w LM! C'mon Chelsea!

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Maj 15, 2010 11:52 pm   

Didi, 6 - z MU w finale FA Cup 2007 , ze Spurs w finale Pucharu Ligi , z Arsenalem w 1/2 rok temu, z Evertonem w finale rok temu, z AV w półfinale w tym roku i dzisiaj ;)
zawsze po 1 bramce

Didi 
kompilator!

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 12:22 am   

Adrian napisał/a:
Didi, 6 - z MU w finale FA Cup 2007 , ze Spurs w finale Pucharu Ligi , z Arsenalem w 1/2 rok temu, z Evertonem w finale rok temu, z AV w półfinale w tym roku i dzisiaj ;)
zawsze po 1 bramce

dzieki wielkie ;) przynjamniej nie musiałem sprawdzać. Czyli wersja ziomka ze sky sports sie sprawdziła

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 1:44 pm   

Didi napisał/a:
o głowie powinien dostać Lampard za nie wykorzystaną jedenastkę ale skutki mistrzostwa i już myśl ze FA Cup jest w kieszeni pozwoliła mu na podejscie luzacko do tego i skutki widzieliśmy.
Można też trochę usprawiedliwić Lampsa murawą, bo ta na Wembley zawsze pozostawia wiele do życzenia :)

a mecz faktycznie dziwny/śmieszny. Do przerwy powinniśmy prowadzić minimum 3 : 0 , potem Portsmouth dostaje karnego, którego Cech broni nogami, chwilę później Drogba znowu trafia w słupek, ale tym razem piłka wpada do bramki, później kolejny karny i kolejne pudło. Najważniejsze, że dublet jest nasz :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi