Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Ac Milan : Chelsea

Kto wygra??
Ac Milan
8%
 8%  [ 1 ]
Chelsea
75%
 75%  [ 9 ]
A moze remis
16%
 16%  [ 2 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Krzyniu 

Wysłany: Pon Cze 20, 2005 4:55 pm   Ac Milan : Chelsea

Jak wiecie 28 Lipca ma dojsc do towazyskiego spotkania pomiedzy dwoma wspanialymi druzynami mianowicie pomedzy Chelsea a Ac Milanem. Milan juz w tym ubieglym sezonie byl finalistom Ligii Mistrzów(zapewne pamietacie). Natomiast Chelsea wygrala Puchar Anglii. Byc moze przed tym emocjonujacym meczem dojedzie do wzmocnien oby dwoch zespolow.Kto waszym zdaniem wygra ta konfrontacje? Zamieszczajcie tu swoje wypowiedzi. Typujcie tez swoje wyniki.

Ja osobiscie obstawiam na Chelsea chociaz bedzie trudno wygrac z tak swietna druzyna. Mysle ze Chelsea wygra to 2 do 1. A bramki dla CHelsea zdabeda Frank Lampard i Joe Cole a dla Milanu Schevczenko.

Jasix 
Chelsea.pl Magazine

Wysłany: Sob Cze 25, 2005 9:40 am   

Hmm no zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Jak wiadomo wiekszość obstawiała taki finał LM. Uważam, że nasi gracze nie podejdą do tego meczu towarzysko tylko bardzo na serio. Będą chcieli udowodnić, że mogliby wygrać LM. Milan nie mam pojęcia jak sie zachowa, ale myśle, że bedzie zmotywowany do walki. Cóż ciekawy mecz i trzeba tylko na niego czekać :) A jaki wynik cóż... :wink: Lamps strzeli :D jestem pewien !! Jedziemy po zwycięstwo Chelsea!! Nie dajcie się Milanowi :) :) Napewno nie dacie :P

Chomik 
Visca el Barça!

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 2:44 pm   

rok temu niestety było 3-2 do tyłu...
Allezz Lyonnais!!
BvB Deutsch Meister

Kaka_Pawel 
Chelsea Górą!!!

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 10:39 am   

Mi sie wydaje ze Chelsea rozniesie Milan ale... jak beda tylko sprzedawac dobrych piłkarzy a kupywac cienkich to chelsea spadnie na psy:((

Krzyniu 

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:25 am   

Kaka_Pawel napisał/a:
Mi sie wydaje ze Chelsea rozniesie Milan ale... jak beda tylko sprzedawac dobrych piłkarzy a kupywac cienkich to chelsea spadnie na psy:((

To twoim zdaniem Chelsea kupuje slabych pilkarzy np. Del Horno to jest slaby pilkarz no wiesz nei wydaje mi sie. A po co nam Crespo w CHelsea jak jakos zachwycajaco nie gral. Veron to samo. Ci pilkarze czuja sie chyba lepiej w wloskiej lidze. To jak chelsea stara sie o Szewczenke, Torresa, Trezegueta itp. To co dla ciebie to sa cieniasy??

Jasix 
Chelsea.pl Magazine

Wysłany: Pon Lip 04, 2005 5:23 pm   

Słuchaj Kaka, kogo dobrego sprzedaliśmy jak narazie? Parker i Forssel którzy nie wywalczyli sobie stałego miejsca w składzie :D , no i jedyne co to Kezman ale on też nie miał dobrego sezonu. Teraz Chelsea ma zamiar kupić Joaquina lub SWP :p, a kupili już Del Horno :) Jeszcze Gilardino lub Trezeguet może dojda do naszego składu. Więc jeśli to są cieniasy to ja gratuluje ;)

Pozdrawiam

Jasix

erbol 

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 3:45 pm   

Bedzie remis. No, chyba, ze Milan znowu da prezent angielskiemu klubowi:)

MikeWest 
też gram z '8'

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 12:50 pm   

Parker byl naprawde dobry nie rozumiem czemu go sprzedaliśmuy. Mecze w okresie przygotowawczym dzielą się na dwa: albo są cholernie nudne bo cwiczy się taktykę albo są pasjonujące bo ćwiczy się grę kombinacyjną i ofensywną. Oby mecz między tymi dwoma wspanialymi drużynami byl jednym z tych drugich

Hellish Moris 
Joe Cole jest super

Wysłany: Pią Lip 22, 2005 11:16 am   

Bedzie 2-2 i bramke strzeli SWP;)

Boski 

Wysłany: Pią Lip 22, 2005 1:29 pm   

Wszyscy prawie remis remis remis:D:D nie rozumie was:) ja daje 3-1 dla Chelsea strzeli Lampard, Drogba i moze SWP:D :P :P :P :P :P :P :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi