Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Maj 01, 2010 8:39 pm
[EPL] Chelsea vs. Stoke 25.04.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 12:59 pm   [EPL] Chelsea vs. Stoke 25.04.2010 r.

Już jutro o 17 na zakończenie 36 kolejki rozgrywek EPL Chelsea podejmie na SB Stoke. Być może będzie to mecz o Nasz powrót na lidera, gdyż dzień wcześniej ManU gra u siebie z Tottenhamem, jednak jak zapewne każdy kibic The Blues marzy, niech Tottenham urwie pkt. tak jak zrobił to dwóm innym zespołom walczącym o mistrza, czyli Nam i Arsenalowi(obdywa mecze ekipa Kogutów wygrała). Więc dlaczego miało by nie być tak teraz, dlatego polecam gorące kibicowanie dziś od 13:45 na ekipę z Londynu. :razz:
Wracając do Naszego meczu, mamy już tylko oczko przewagi po porażce na White Hart Lane i teraz najlepiej by było wygrać pozostałe 3 mecze o czym zapewnia Nas Carlo. Nasz coach twierdzi, że pozostałe spotkania ze Stoke(jutro) oraz z Wigan i Liverpoolem zostaną wygrane przez Naszych co oznaczało by zwycięstwo w lidze angielskiej. Jutro czeka Nas zapewne najłatwiejszy mecz z tych 3.
W tym sezonie graliśmy z ekipą Stoke (zajmującą 11 pozycję z jednym meczem zaległym) 2 razy i za każdym razem to my bylismy górą: 2:1 z lidze i 2:0 z FA Cup. Jednak ekipa trenera Tony’ego Pulisa twierdzi, że łatwo pkt. nie odda i dalej będzie kontynuować serię meczy bez porażki na wyjazdach, która obecnie liczy już 6 spotkań.
Ja jednak uważam, iż jutro znów wygramy i wykonamy kolejny krok w stronę tytułu. Gramy teraz o mistrza i napewno chłopaki podejdą do tego meczu maksymalnie skoncentrowani i obstawiam, że wypunktujemy ich 3-0. :razz: A co do dzisiejszego meczu ManU z Tottenhamem to nos mi podpowiada, że Diabły dziś nie wygrają a ja stawiam na 1-1 choć 1-0 dla Tottenhamu też mnie nie zdziwi. Więc jutro i dziś trzymamy kciuki za ekipy z Londynu i będzie dobrze :!: :cfc1:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 1:07 pm   Re: [EPL] Chelsea vs. Stoke 25.04.2010 r.

DROGBA13 napisał/a:
Jutro czeka Nas zapewne najłatwiejszy mecz z tych 3.

wydaje mi się, że jednak łatwiej powinno być z Wigan, Stoke jest lepszym zespołem co widać choćby po pozycji w tabeli ;)
trzeba wygrać, chociaż łatwo nie będzie - wydaje mi się 2:0/2:1 dla nas, ciekawe czy wróci Ash

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 1:36 pm   

Ograc mozemy kazdego, ale jak wyjdą tak jak na Tottenham, pelen relaks, rogale na ryjach to i ze Stoke i Wigan mozna potracic bez problemu. Poza tym dla tamtych zespolow (mimo ze o nic nie walcza) są to mega wazne mecze...

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:04 pm   

Piękny mecz i potwerdzenie, że w tym roku (mam nadzieję) mistrza nie oddamy. Fantastyczna gra chłopaków, świetny Kalou, który wskazał jak mamy grać i trzeba przyznać, że 7-0 to za mały wymiar kary-powinno być dwucyfrowo. Jednakże i tak bardzo się cieszę-teraz wygrywamy z L'poolem zmęczonym po Atletico a Sunderland u siebie zadowoli publiczność punktami zodbytymi w meczu z ManU i tytuł Nasz. Nawet jak ManU nie straci pkt. to jeżeli zagramy tak jak dziś a moze i skuteczniej :twisted: to wygramy wszystkie 3 mecze i mistrzostwo będzie Nasze, więc chłopaki walczymy do końca i gramy tak jak dziś. MISTRZOSTWO MUSI BYĆ NASZE( i będzie) :!: :cfc1:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:52 pm   

Nie pierwszy raz w tym sezonie "wbijamy" 7 bramek. Szczególnie cieszy mnie fakt, że tym razem Chelsea zachowała czyste konto. Jeżeli pójdziemy za ciosem, to w tym roku, mistrz jak najbardziej osiągalny.
PS. Ile meczów w lidze do końca sezonu? :razz:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 9:26 pm   

jojo8 napisał/a:
PS. Ile meczów w lidze do końca sezonu? :razz:
yy 2?

Dobry mecz, świetny wynik ( choć mógł być większy :P ) optymistyczny prognostyk przed meczem z Liverpoolem, który, jeżeli wygramy, będziemy mogli mówić o sobie Champions 2009/2010 :)

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 2:50 pm   

Patryk napisał/a:
jeżeli wygramy, będziemy mogli mówić o sobie Champions 2009/2010

Jeszcze Wigan ;p Ale fakt jak wygramy z Lierpoolem to juz widze pogrom na Wigan, ja juz chce sie z tego cieszyc! :D

piomaster011 

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 7:53 pm   

Cieszy również fakt że poprawiamy swój bilans bramkowy

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 9:15 pm   

Wiecie co- ja to się jednak bardziej boję Wigan. Niby mecz ten będzie dla nich o nic. Jedyne co mogą z tego meczu mieć to, iż mogą z miejsca 16 przeskoczyć na 14. Ja uważam, iż Wigan u siebie może być nie wygodne i znając wagę tego meczu mogą zamurować swoją bramkę, chcąc by było o nich głośno. :razz: Każdy z tych słabszych zespołów bardzo mobilzuje się na mecze z czołowymi zespołami i tak pewnie będzie też za 2 tyg. Wigan może chcieć dla kibiców urwać ten 1 pkt, by odwidzięczyć się za te średnie wynik w sezonie.
A Liverpool :?: Niby walczy jeszcze o LM, ale będą po ciężkim meczu z Atletico w którym jestem pewien będa zawalać na 100% a 2 dni później wyjazd do Londynu i mecz z Nami. Uważam, iż zabraknie im świeżości i statystyki w meczach z pozostałym zespołami Wielkiej 4 w tym sezonie są dla Nas piękne i uważam, iż utrzymamy ten piękny wynik. Liverpool napewno nie będzie się tak bronił przez cały mecz jak może to uczynić Wigan. Oni potrzebują pkt. i pewnie się bardzo odkryją a My to u siebie na SB wykorzystamy. Liverpool jeszcze bez Torresa będzie bardziej nieporadny w ataku, ale atakować muszą a to równa się z Naszymi kontrami. Jakoś mi się wydaje, że ten mecz z L'poolem będzie łatwiejszy. Jakoś nie widzę The Reds wby w obecnej formie urwali Nam pkt. na SB a Wigan jak postawi autobus łatwo może nie być. Mam jakoś takie przeczucia-mecz z Wigan będzie dla Nas trudniejszy-jakoś tak czuję. Ale to nie zmienia faktu, że wygramy obydwa i mam nadzieję otworzymy nowy etap-piękny etap w historii The Blues czego to mistrzostwo będzie początkiem. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 11:54 pm   

chłopie coś Ci się pokręciło - to my jedziemy na Anfield a Wigan mamy na SB ;)
co do meczu - to miodzio, wydaje mi się, że jeszcze Stoke pomógł sędzia, bo ewidentny karny na Anelce w doliczonym czasie pierwszej połowy (faul bez piłki a obrońca wyraźnie wystawił nogę, żeby go podciąć) + powinna być druga żółta dla Whelana bodajże za faul na Ballacku + kilka setek niewykorzystanych, oprócz tego nie ma się do czego przyczepić ;)
cóż, nie ma co liczyć na to, że LFC nam odpuści, mogą jeszcze teoretycznie skończyć na 4tym miejscu, ale z Sunderlandem nie będzie MU łatwo tak samo ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi